ساسکاچوآن 502 نامزد مهاجرتی را در یک دراو جدید PNP دعوت می کند

از زمان شدت گرفتن شیوع ویروس کانادا که منجر به آن شد که کانادا محدودیتهای سفر در ماه مارس را تنظیم کند، ساکسچوآن  دارای بیشترین تعداد دراوها است.

پس از یک دوره دیگر از دعوت در تاریخ 29 جولای، 502 نامزد مهاجرتی دیگر یک گام به اقامت دائم نزدیک تر هستند.

برنامه کاندیدای مهاجرتی ساکسچوآن (SINP) نامزدها از دسته نیروی کار ماهر بین المللی را از طریق دو دسته فرعی دعوت کرد: اکسپرس انتری، و شغلهای مورد نیاز.

به منظور دعوت شدن در این دراو، نامزدها از هردو زیر دسته، باید پروفایلهای توضیحات علاقمندی خود(EOI) را به تایید SINP رسانده باشند.

SINP از سیستم EOI برای انتخاب نامزدهایی استفاده می کند بیشترین ظرفیت را برای رشد استان دارند. نامزدها باید با ارائه تجربه کاری، تحصیلات، تسلط بر زبان، سن، و ارتباط با استان تعهد خود نسبت به برپا کردن زندگی خود در ساکسچوآن را نشان دهند.

SINP از این پنج عامل برای ارزیابی نامزدها استفاده می کند و  طبق شبکه ارزیابی امتیازات نیروی کار متخصص، امتیازی در بازه 100  به هر نامزد اختصاص می دهد. نامزدها با بالاترین امتیازان یک دعوت نامه برای درخواست گزینش استانی را از ساکسچوآن دریافت خواهند کرد.

کمترین امتیاز لازم در 29 جولای 70 برای هردو دسته فرعی بود.

مطلب مرتبط
عدم نیاز متقاضیان اقامت موقت در کانادا به انجام تست بیومتریک

 

دسته فرعی اکسپرس انتری

در آخرین دراو دعوت، ساکسچوآن 254 دعوت نامه به نامزدهایی ارسال کرد که در پول اکسپرس انتری فدرال پروفایل داشتند.

سیستم اکسپرس انتری فدرال پول نامزدها را برای سه برنامه مهاجرتی دسته اقتصادی کانادا تحت کنترل و نظارت دارد: برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجارتهای تخصصی فدرال، و دسته تجربه کانادایی.

اگر نامزدها در پول اکسپرس انتری فدرال نیز یک EOI برای ساکسچوآن پر کرده باشند و در شبکه ارزیابی امتیازات SINP امتیازی برابر با 70 را بگیرند ممکن است در آخرین دراو دعوت شوند.

نامزدهای اکسپرس انتری که برای یک گزینش استانی درخواست می دهند و یک گزینش از سوی ساکسچوآن دریافت می کنند 600 امتیاز اضافی به امتیاز آنها در CRS اضافه می شود.  این افزایش امتیاز تضمین می کند که آنها برای اقامت دائم در دراو بعدی اکسپرس انتری فدرال دعوت خواهند شد.

 

دسته فرعی شغلهای مورد نیاز

این دسته برای نامزدهای مهاجرتی که  یک پروفایل اکسپرس انتری فدرال ندارند باز است.

248  نامزد در دسته شغل مورد نیاز برای درخواست یک گزینش استانی دعوت شدند، و مانند دسته فرعی اکسپرس انتری، نامزدها باید امتیاز استانی 70 را بدست آورند تا گزینش شوند.

برای دیدن فهرست تکمیل شده 43 شغل عنوان شده در دراو، به وبسایت دولت رجوع کنید.

مطلب مرتبط
مزیت هوش مصنوعی کانادا: سیاستهای مهاجرتی آزاد

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram