بریتیش کلمبیا 46 دعوت نامه در دراو های کارآفرینی وحوزه تکنولوژی صادر می کند

بریتیش کلمبیا دعوت نامه های جدیدی برای نامزدهای بریتیش کلمبیا در  اکسپرس انتری، روند کارآفرینی و مهاجرت تخصصی صادر کرده است.

بریتیش کلمبیا 46 نامزد مهاجرتی را برای درخواست نامزدی استانی برای اقامت دائم در تاریخ 28 جولای دعوت کرده است.

دراو حوزه تکنولوژی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا(BC PNP)  سی و چهار نامزد را تحت دسته بندی های مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا انتخاب کرد.

نامزدهای انتخابی از نیروی کار متخصص و یا از زیردسته های فارغ التحصیل بین المللی بودند و ملزم به ارائه حداقل امتیاز استانی برابر با 80 بودند.

برنامه حوزه تکنولوژی BC PNP یک مسیر مهاجرتی سریع برای نیروی کار حوزه تکنولوژی و دانشجویان بین المللی است. این برنامه به واسطه روندهای مهاجرت استانی موجود بریتیش کلمبیا کار می کند.

به منظور واجد شرایط  شدن برای این برنامه، نامزدها باید یک پیشنهاد شغلی معتبر حداقل برای 12 ماه گذشته در یکی از 29 شغل مجاز در حوزه تکنولوژی داشته باشند.

برای درخواست مهاجرت تخصصی یا دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا، نامزدها باید در ابتدا یک پروفایل در پورتال آنلاین بریتیش کلمبیا بسازند . تحت سیستم ثبت مهاجرت تخصصی (SIRS) آن  ثبت نام کنند. درخواستها ارزیابی می شوند و براساس عواملی مانند تحصیلات، تجربه کاری، تسلط بر زبان انگلیسی و محل استخدام رتبه بندی می شوند و امتیاز می گیرند.

مطلب مرتبط
کانادا به زمان رسیدگی به درخواست‌های اسپانسرشیپ همسران سرعت می بخشد

نامزدهای اکسپرس انتری که از بریتیش کلمبیا یک گزینش دریافت  می کنند، 600 امتیاز اضافی می گیرند و این امتیاز به امتیاز سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس انتری(CRS) آنها اضافه می شود و تضمین می شود که دعوت نامه درخواست (ITA) را در دراو بعدی اکسپرس انتری فدرال دریافت خواهند کرد.

BC PNP نیز 12 دعوت نامه را در یک دراو برای روند مهاجرت کارآفرینی خود صادر کرد. حداقل امتیاز برای این دراو، بسته به دسته بندی، بین 123 و 125 بود.

روند مهاجرت کارآفرینی برای افراد با تجربه تجارت می باشد که بدنبال مسیری برای اقامت دائم در کانادا هستند و می توانند در بریتیش کلمبیا سکونت و سرمایه گذاری کنند و یک تجارت در آنجا براه بیاندازند که این تجارت می تواند برای اقتصاد استانی مزایایی با خود بهمراه داشته باشد.

تحت این روند، نامزدها براساس عواملی مانند تجارت و یا تجربه کاری، ارزش اموال و دارایی ها، تطبیق پذیری، و پیشنهاد خود در زمینه تجارت ارزیابی می شوند.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram