کبک کمپین استخدام نیروی کار خارجی را از سر می گیرد

دولت کبک و دیگر همتایان آن به تدریح استخدام های بین المللی خود را از سر می گیرند که شامل “روزهای کبک” می شود که تجارتهای مختلف را گرد هم می آورد تا بدنبال استخدام استعدادهای بین المللی باشند.

کبک برگزار کننده کمپین های استخدام آنلاین  با هدف استخدام نیروی کار خارجی برای کمک به کارفرمایان در استان است تا پستهای خالی در کار را پر کرده و به جبران شرایط اقتصادی پس از شیوع استان کمک کنند.

اقدامات برنامه ریزی شده استخدام “روزهای کبک” نامیده می شود که توسط وزیر مهاجرت کبک هدایت می شود، و تحت حمایت شبکه ای از نمایندگان در موقعیتهای مختلف در سرتاسر دنیا است: داکار، هنگ کنگ، لس آنجلس، مکزیکو سیتی، نیو یورک، پاریس و رابت.

رویدادهایی که در طی 4 ماه  گذشته برنامه ریزی شده بودند در ماه مارس بعنوان یکی از ضوابط احتیاط نسبت به شیوع ویروس به تعویق افتادند تا مانع انتشار ویروس شوند. ملاقاتهای جدید زمان بندی شده اند و شامل رویدادهای آنلاین زیر هستند:

  • 19 اکتبر تا 6 نوامبر،2020: ماموریت استخدام توسط حوزه بین المللی مونترال در تکنولوژی اطلاعات، بازیهای ویدئویی و هوش مصنوعی.
  • 26-30 اکتبر ، 2020: روزهای تونس کبک در بخش های سلامت و دیگر بخشها.
  • 3 تا 6 نوامبر 2020: روزهای سائو پائلو کبک در بخش سلامت.
  • 17 تا 21 نوامبرف 2020: روزهای بوگوتا کبک در بخشهای سلامت و دیگر بخشها.
  • 30 نوامبر تا 5 دسامبر، 2020: روزهای پاریس کبک در بخش سلامت و دیگر بخشها.
  • 30 نوامبر تا 8 دسامبر، 2020: روزهای ماداگاسکار موری موتیوس کبک  در بخشهای سلامت و دیگر بخشها؛
  • ژانویه 2021: روزهای داکار کبک در بخش سلامت و تکنولوژی اطلاعات
مطلب مرتبط
دولت کبک جزئیات برنامه پایلوت جدید را منتشر می کند؛تغییرات در برنامه های مهاجرتی

رویدادهای روزهای کبک به کارفرمایان این امکان را می دهد تا استعداد های موجود در پول نامزدها را مورد بررسی قرار دهند و بهترین گزینه را بیابند، مصاحبه ها را برقرار کرده و آنها را استخدام کنند. نیرویهای کار خارجی علاقمند در ارزیابی پیشنهادات شغلی یا نمایش مهارتهایشان به کارفرمایان کبکی برای تایید یک درخواست ثبت نام دعوت می شوند.

طبق اظهارات وبسایت دولتی ” موفقیت قانون روزهای کبک براساس احتمال واقعی یافتن یک شغل و رسیدن به اهداف شخصی در یک محیط جدید شبیه سازی شده است که در آن خلاقیت و برتری افق های جدیدی به روی کانادا باز می کند. شغلها در چندین منطقه ی کبک برقرار هستند و هر یک از این منطقه ها راه های منحصر بفرد خودشان برای زندگی را ارائه می دهند که می تواند با خواسته ها و آرزوهای خانوادگی و حرفه ایی افراد تطبیق یابد”.

تمام اقدامات استخدام برنامه ریزی شده به شکل مجازی انجام خواهند شد. علاوه براین رسیدن نهایی نیروهای کار خارجی مطابق با ضوابط سلامت تعیین شده توسط دولت کبک خواهد بود.

تلاشهای مربوط به استخدام بعنوان بخشی از روزهای کبک در چارچوب تلاشهای کبک برای یافتن نیرویهای کار بیشتر برای بخشهای تکنولوژی و سلامت است.

در اواخر ماه می، دولت کبک از اصلاحات مهمی برای برنامه های مهاجرتی اش خبر داد که شامل دو برنامه مهاجرتی پایلو جدید برای کمک پرستارها و نیروی های کار فنی بود.

مطلب مرتبط
دو پایلوت جدید مهاجرت دائمی کبک برای متقاضیان باز است

کمک پرستاری در سرتاسر استان خواستار بسیاری دارد. طبق اطلاعات دولت کبک، برنامه های موجود در حال حاضر درخواستهای بازار کار را براورده نمی کنند. از 2013، تنها 115 کمک پرستار برای اقامت دائم در کبک انتخاب شده اند. برنامه جدید قصد دارد تاهرسال 550 کمک پرستار را استخدام کند.

بطور مشابه، بخشهای هوش مصنوعی و تکنولوژی اطلاعات در حال شکوفایی در کبک هستند. یک پروژه پایلوت مهاجرتی جدید به استان اجازه می دهد تا هر سال 550 نیروی کار با مهارت بالا را برای مهاجرت برگزیند.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram