مانیتوبا 253 دعوت نامه برای نامزدهای PNP صادر می کند

مانیتوبا تاکنون 3086 نامزد مهاجرتی را برای درخواست گزینش استانی در این سال دعوت کرده است.

مانیتوبا بزرگترین دراو این سال را داشته است، که 253 نامزد را برای درخواست یک گزینش استانی در 13 آگوست دعوت می کند.

برنامه گزینش استانی مانیتوبا(MPNP) بواسطه سه روند مهاجرتی از نیروی کار ماهر و فارغ التحصیلان بین المللی دعوت کرده است؛ نیرویهای کار در مانیتوبا، نیروی کار متخصص خارجی و روندهای تحصیلی بین المللی.

دعوت نامه ها که به عنوان توصیه نامه برای درخواست نیز نامیده می شوند(LAA) مطابق زیر توزیع شدند:

نیروهای کار متخصص در مانیتوبا:197

نیروهای کار متخصص خارجی:33

روند تحیلی بین المللی: 23

این استان تاکنون در سال 2020 3086 LAA را برای نامزدهای مهاجرتی این دسته ها صادر کرده است. این نود و ششمین دراو مانیتوبا از آغاز برنامه در سال 2014 بود.

سیستم EOI مانیتوبا

افرادی که قصد مهاجرت بواسطه برنامه گزینش استانی استانی(PNP) دارند باید یک توضیح علاقمندی ها(EOI) را در MPNP ثبت کنند تا بواسطه برنامه نیروی کار متخصص در مانیتوبا و نیروی های خارجی متخصص یک LAA دریافت کنند.

تحت سیستم مانیتوبا، چنین نامزدهایی از 1000 امتیاز برای ویژگی های سرایه انسانی مانند مهارت آنها در زبان انگلیسی یا فرانسه، تحصیلات، تجربه کاری، ارتباطات مانیتوبا و عوامل دیگر رتبه بندی می شوند.

مطلب مرتبط
منیتوبا در دراو برنامه کاندیدای مهاجرتی جدید خود از 188 نامزد مهاجرتی دعوت می کند

در اینجا می توانید حد امتیازهای EOI دراو 13 آکوست مانیتوبا را ببینید:

نیروهای متخصص در مانیتوبا:485

نیروهای کار متخصص خارجی:672

درمورد روندهای مهاجرتی مانیتوبا

دسته نیرو کار خارجی و نیروی کار متخصص روندهای مانیتوبا به استان اجازه می دهد تا نیروهای کاری ای را گزینش کنند که می توانند از نیازهای بازار کار مانیتوبا حمایت کنند.

افرادی که در خارج از مرزها هستند باید یک ارتباط مشخص با مانیتوبا داشته باشند. این می تواند به واسطه ارتباط خانوادگی نزدیک یا دوستان در استان، تجربه پیشین در مانیتوبا، یا یک دعوت نامه تحت یکی از اقدامات استخدام استراتژیک MONO باشد.

کانادایی ها نیازی ندارند در زمان درخواست صلاحیت سنجی در کانادا حضور فیزیکی داشته باشند.

نامزدهای موفق در نیروهای کار متخصص در مانیتوبا باید ضوابط خاصی را برآورده سازند، مانند پیشنهاد شغلی دائمی تمام وقت از یک کارفرما در مانیتوبا.

دانشجویان بین المللی که از موسسات آموزشی در مانیتوبا فارغ التحصیل شده اند ممکن است در صورتی که دارای تخصص های مورد نیاز باشند از روند تحصیل بین المللی یک LAA دریافت کنند.

اکسپرس انتری

درمیان LAA هایی که در 13 آگوست صادر شدند ، 9 مورد از آنها برای نامزدهایی با پروفایل معتبر در سیستم اکسپرس انتری فدرال بودند.

نامزدهایی که برای پول اکسپرس انتری واجد شرایط هستند براساس سیستم رتبه بندی جامع(CRS) رتبه بندی می شوند که عوامل سرمایه انسانی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات و تسلط بر زبان را در نظر دارد.

مطلب مرتبط
منیتوبا در ششم ماه می از ۱۵۰ متقاضی برنامه کاندیدای استانی دعوت می کند

نامزدها بالاترین امتیاز برای درخواتس اقامت دائم بواسطه دراو های منظم از پول اکسپرس انتری دعوت می شوند.

افرادی که یک گزینش استانی دریافت می کنند 600 امتیاز اضافی علاوه بر CRS دریافت می کنند و این تضمین می کند که آنها از سوی اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا یک ITA دریافت می کنند.

نامزدهای اکسپرس انتری  که گزینش استانی را در این دراو از مانیتوبا دریافت کردند یک شناسه اکسپرس انتری و یک کد اعتبار سنجی جویای کار را دریافت کردند.

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram