مانیتوبا در صدمین دراو PNP از ۱۹۱ نامزد مهاجرتی دعوت به عمل می آورد

منیتوبا تا این لحظه‌ از سال  ۳۸۶۲ دعوت نامه برای نامزدهای PNP صادر کرده است.

منیتوبا ۱۹۱ دعوت نامه در آخرین دراو خود برای نامزدهای مهاجرتی صادر کرد تا از طریق گزینش استانی برای اقامت دائم درخواست دهند.

برنامه کاندیدای استانی منیتوبا از نیروهای کار متخصص و فارغ‌التحصیلان بین المللی از طریق سه روند مهاجرتی دعوت کرد:

  • نیروی کار متخصص در منیتوبا
  • روند تحصیلات بین المللی
  • نیروهای کار خارجی برون مرزی

دعوت نامه ها به عنوان نامه توضیح درخواست ( LAAS) نیز شناخته می شوند،که مطابق امتیازات EOI زیر صادر شدند:

  • نیروهای کار متخصص در مانیتوبا ۱۵۲LAAS حداقل امتیاز ۵۲۸
  • نیروهای کار متخصص برون مرزی ۱۴LAAS با حداقل امتیاز ۶۱۱
  • روند تحصیلات بین المللی-۲۵LAAS  بدون شرط امتیاز
  • دراو ۸ اکتبرتعداد کل  LAASرا به ۳۶۷۱ عدد تاکنون می‌رساند

 

این صدمین دراو منیتوبا از آغاز برنامه در سال ۲۰۱۴ است.

 

تیم هاکی NHL منیتوبا چگونه استان را برای مهاجرت برانگیخت

هاکی روی یخ بخش مهمی از فرهنگ کانادایی است. به نحوی که وقتی تنها تیم هاکی منیتوبا در مقابل ایالات متحده پیروز نشد گروهی از افراد در حوزه تجارت گرد هم آمدند تا این مشکل را حل کنند.

پس از فروش وینپگ جت به فونیکس آریزونا در سال ۱۹۹۶ شورای تجاری مانیتوبا دو سال بعد تشکیل شد.  در سال ۱۹۹۹ به برنامه کاندیدای استانی منیتوبا کمک کرد به این امید که بتواند جمعیت را افزایش داده و موجب رشد اقتصادی شود و در نهایت به تیم استان اجازه دهد به صحنه باز گردد.

مطلب مرتبط
مانیتوبا ارزیابی مدارک برای متقاضیان آموزش دیده بین المللی را ارتقا می دهد

منیتوبا فوراً شاهد افزایش میزان مهاجرت بود به طوری که تعداد مهاجرانی که به استان وارد شدن هر سال از حدود ۳۷۰۰ نفر به ۱۵۰۰۰ نفر افزایش یافت.

 

اکسپرس انتری منیتوبا

در میان LAAS صادر شده در دراو ۸ اکتبر ۲۰ مورد به نامزدهایی اختصاص یافت که در سیستم اکسپرس انتری یک پروفایل معتبر داشتند.

نامزدهایی که برای پول اکسپرس انتری واجد شرایط هستند بر اساس سیستم رتبه بندی جامع امتیاز دریافت می کنند،که در این امتیازدهی فاکتورهای سرمایه انسانی مانند سن تجربه کاری تحصیلات و توانایی در مهارت زبانی در نظر گرفته می شود.

نامزدها بالاترین امتیازات برای درخواست اقامت دائم کانادا ای از طریق دراوهای منظم پول اکسپرس انتری می شوند.

افرادی که گزینش استانی را دریافت می‌کنند ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت کرده و این امر تضمین می‌کند که دعوت نامه برای درخواست از اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا را دریافت خواهند کرد.

نامزدهای اکسپرس انتری که در این دراو از مانیتوبا گزینش استانی را دریافت کرده اند دارای یک کارت شناسایی معتبر از اکسپرس انتری بوده و کد معتبر جستجوی کار نیز دریافت می کند.

 

سیستم EOI منیتوبا

افرادی که می خواهند از طریق برنامه کاندیدای استانی منیتوبا مهاجرت کنند باید در  یک توضیح علاقه مندی را ثبت کرده تا بتوانند از طریق روندهای نیروی کار متخصص برون مرزی و نیروی کار متخصص درمانیتوبا یک LAA دریافت کنند.

مطلب مرتبط
برنامه کاندیدای استانی منیتوبا: ۲۴۳ متقاضی دعوت شدند

تحت سیستم منیتوبا نامزدها امتیاز از ۱۰۰۰ امتیاز برای ویژگیهای سرمایه انسانی دریافت می‌کنند این ویژگی‌ها شامل تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی، تحصیلات، تجربه کاری، ارتباط با منیتوبا و فاکتورهای دیگر است.

 

در مورد روند های مهاجرتی منیتوبا

دسته نیروی کار متخصص برون مرزی و نیروهای کارمتخصص درمانیتوبا به استان اجازه می‌دهند تا نیروهای کار متخصصی را گزینش کند که می‌توانند از نیازهای بازار کار در این استان حمایت کنند.

افرادی که از خارج از مرزها درخواست می دهند باید ارتباط مشخصی با مانیتوبا داشته باشند و این مورد را ثابت کنند که این امر می تواند از طریق ارتباط نزدیک خانوادگی یا دوستان در این استان، تجربه قبلی در منیتوبا یا یک دعوتنامه تحت دسته استخدام استراتژیک استان باشد.

نامزدها در زمان درخواست نیاز به حضور فیزیکی در منیتوبا ندارند.

نامزدهای موفق در دسته نیروی کار متخصص درمانی توبا باید ضوابط مشخصی را برآورده کنند مانند داشتن یک پیشنهاد شغلی تمام وقت از یک کارفرما در مانیتوبا.

دانشجویان بین المللی که از موسسات تحصیلی در مانیتوبا فارغ التحصیل شده اند ممکن است تحت روند تحصیلات بین المللی و در شرایطی که مهارت‌های آنها مورد نیاز استان است یک LLA دریافت کنند.

 

 

 

 

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram