مانیتوبا از ۱۸۹ نامزد برای درخواست گزینش استانی دعوت کرد

این استان تا این لحظه از سال ۳۶۷۱ نامه درخواست صادر کرده است.

در آخرین دراو استانی مانیتوبا ۱۸۹ دعوت نامه برای نامزدهای مهاجرتی صادر شد تا بتوانند برای اقامت دائم از طریق گزینش استانی درخواست دهند.

برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا (MPNP) از نیروهای کاری متخصص و فارغ التحصیلان بین المللی به واسطه سه روند مهاجرتی دعوت به عمل می آورد:

  • نیروی کار متخصص در مانیتوبا
  • روند تحصیلات بین‌المللی
  • نیروی کار متخصص

این دراو کل تعداد دعوت نامه های صادر شده در این لحظه از سال را به رقم ۳۶۷۱ عدد می‌رساند، این دعوت نامه ها به عنوان نامه‌های توصیه برای درخواست (LAAs) نیز نامیده می‌شوند.

LAAs مطابق زیر برای روندهای مهاجرتی ارائه شدند، در اینجا حداقل امتیاز لازم برای EOI نیز قابل مشاهده است.

  • نیروهای کار متخصص درمانیتوبا-۱۶۰ LAA با حداقل امتیاز ۴۶۴
  • نیروهای کار متخصص برون مرزی-۴ LAA حداقل امتیاز ۸۴۷
  • تحصیلات بین المللی -۲۵ LAA بدون هیچ حداقل امتیاز مورد نیازی.

این نود و نهمین دراو از زمان آغاز این برنامه در آوریل ۲۰۱۴ بوده است.

 

اکسپرس انتری

از میان LAA صادر شده در امروز ۱۸ مورد به نامزدهایی تعلق داشته که دارای پروفایل اکسپرس انتری و کد اعتبار سنجی جستجوی شغل بوده‌اند.

اکسپرس انتری سیستمی است که دولت فدرال برای کنترل درخواست‌های اقامت دائم از آن استفاده می‌کند.

مطلب مرتبط
منیتوبا بزرگترین دراو نیروی کار متخصص را تا این لحظه از سال برگزار می‌کند

برای ورود به پول اکسپرس انتری نامزدها باید برای یکی از سه برنامه مهاجرت دسته اقتصادی واجد شرایط شناخته شوند: برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجارت های تخصصی فدرال یا دسته تجربه کانادایی.

نامزدها در پول با استفاده از سیستم جامع رتبه‌ بندی امتیازی می‌گیرند که فاکتورهای سرمایه انسانی نامزدها را برای این امتیاز دهی مدنظر دارد، مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات و تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی.

اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا به طور منظم دراوها را برگزار می‌کند و از نامزدها با بالاترین امتیاز دعوت می کند برای اقامت دائم درخواست دهند.

افرادی که گزینش استانی را دریافت می کنند 600 امتیاز علاوه بر امتیازشان در سیستم جامع رتبه بندی دریافت کرده و این امر دریافت نامه درخواست اقامت دائم را برای آنها تضمین می‌کند.

 

سیستم EOI مانیتوبا

اگر می‌خواهید به مانیتوبا مهاجرت کنید باید یک پروفایل علاقمندی به برنامه استانی مانیتوبا را در برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا ثبت کنید. اگر موفق باشید می‌توانید LAA را دریافت کنید.

تحت سیستم EOI مانیتوبا، نامزدها بر اساس چند فاکتور شامل تجربه کاری، تحصیلات، تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه، ارتباط با مانیتوبا و عوامل دیگر از ۱۰۰۰ امتیاز، امتیازی را دریافت می کنند.

 

در مورد روندهای مهاجرتی مانیتوبا

روندهای مهاجرتی نیروی کار متخصص در مانیتوبا و نیروهای متخصص برون‌ مرزی برای نیروهای کار متخصص هستند و به استان ها اجازه می دهند تا برای برآورده کردن نیازهای بازار کار استان آنها را مورد گزینش قرار دهند.

مطلب مرتبط
دراو برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا 205 دعوت نامه صادر می کند.

اگر در حال درخواست از خارج از کانادا هستید باید ارتباط خود با مانیتوبا را نشان دهید. این می‌تواند شامل ارتباط خانوادگی داشتن دوست در استان یا نشان دادن تجربه قبلی در مانیتوبا باشد. در غیر اینصورت،ممکن است تحت یکی از اقدامات استخدام استراتژیک برنامه گزینش استانی مانیتوبا یک دعوت نامه دریافت کنید.

نامزدهای موفق در نیروهای کار متخصص در روند مانیتوبا باید ضوابط خاصی را برآورده کنند، مانند داشتن پیشنهاد شغل دائمی تمام وقت از یک کارفرما در مانیتوبا.

دانشجویان بین المللی که از موسسات آموزشی درمانیتوبا  فارق التحصیل شده اند ممکن است تحت روند تحصیلات بین المللی در شرایطی که مهارت های مورد نیاز استان را دارند LAA دریافت کنند.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram