دراو برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا 205 دعوت نامه صادر می کند.

مانیتوبا تا این لحظه از سال 4273 دعوت نامه برای کاندیدهای استانی صادر کرده است.

مانیتوبا در 5 نوامبر 205 دعوت نامه برای نامزدهای مهاجرتی صادر کرد.
برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا از طریق سه روند مهاجرتی زیر از نیروهای متخصص و فارغ التحصیلان بین المللی دعوت به عمل آورد:

  • نیروهای کار متخصص در مانیتوبا
  • روند آموزش بین المللی
  • نیروهای کار متخصص برون مرزی

دعوت نامه ها، که بعنوان توصیه نامه برای درخواست (LAA) نامیده می شوند، با شرط امتیاز توضیح علاقمندی EOI بین نامزدها توزیع شدند:

  • نیروهای کار متخصص در مانیتوبا-166 توصیه نامه درخواست با حداقل امتیاز 461
  • نیروهای کار متخصص برون مرزی- 16 توصیه نامه درخواست با حداقل امتیاز 708
  • روند آموزش بین المللی- 23 توصیه نامه درخواست، بدون شرط امتیاز توضیح علاقمندی

علاوه بر 205 LAAs صادر شده، هفت مورد به نامزدهای اکسپرس انتری تعلق یافت. به گفته برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا آنها نامزدهایی که یک شناسه معتبر اکسپرس انتری، کد معتبر جستجوی شغل، و تجربه قابل قبول در یکی از شغل های عنوان شده در فهرست شغل های مورد نیاز مانیتوبا ندارند را رَد می کنند.

MPNP تنها نیروهای کار متخصص برون مرزی را  و آن نیز در شرایطی در این دراو در نظر گرفت که مستقیما تحت شرایط استخدام استراتژیک دعوت شدند.

مطلب مرتبط
برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا ۲۱۲ نامزد را برای درخواست کاندیدایی دعوت می کند

اگر نامزدها بیش از میزان حداقل امتیاز داشته باشند، اما یک LAA را دریافت نکنند این امر می تواند بخاطر موارد زیر باشد:

  • آزمون زبان طرف سوم آنها دارای شماره آزمون معتبری نباشد
  • آزمون زبان آنها دیگر معتبر نباشد
  • کاندیدتحت استخدام استراتژیک دعوت شده باشد اما شماره دعوت نامه معتبر را ارسال نکرده باشد.

برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا عنوان کرد نامزدهایی که در یکی از این شرایط هستند، میتوانند پروفایل توضیح علاقمندی خود را با اطلاعات صحیح به روز رسانی کنند تا برای دور بعدی صدور دعوت نامه ها در نظر گرفته شوند.

نامزدهایی که در یکی از شغل های تعیین شده کار می کنند، در این دور دعوت شده اند. به گفته وی برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا ممکن است، نامزدهایی که واقعاً در یک شغل تعیین شده کار نمی‌کنند یا شواهد خود مبنی بر تکمیل تمام گام های مجاز برای استخدام در مانیتوبا را ارائه ندادند را رد کنند. افرادی که در این شرایط هستند می‌توانند توصیه نامه درخواست خود را رد کنند.

دراو ۵ نوامبر تعداد کل توصیه نامه های درخواست داده شده تا این لحظه از سال را به تعداد ۴۲۷۳ عدد می رساند.

 

اکسپرس انتری مانیتوبا

نامزدهایی که برای اکسپرس انتری واجد شرایط شناخته می شوند بر اساس امتیاز سیستم جامع رتبه بندی می شوند که فاکتورهای سرمایه انسانی مانند سن، تجربه کاری، آموزش و تسلط بر زبان را در نظر می گیرد.

مطلب مرتبط
دراو برنامه کاندیدای استانی منیتوبا از 277 متقاضی دعوت می کند

نامزدها با بالاترین امتیازات از طریق دراوهای منظم پول اکسپرس انتری برای اقامت دائم کانادا دعوت می شوند.

افرادی که گزینش استانی را دریافت می کند ۶۰۰ امتیاز اضافی به امتیاز آنها در سیستم جامع رتبه بندی اضافه می‌شود و این امر دریافت دعوت نامه درخواست از طریق اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا را تضمین می کند.

نامزدهای اکسپرس انتری که از طریق دراو قبل از مانیتوبا گزینش استانی را دریافت کردند، یک شناسه معتبر اکسپرس انتری و کد اعتبار سنجی جستجوی شغل را ارائه می دهند.

 

سیستم توضیح علاقمندی مانیتوبا

افرادی که می خواهند از طریق برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا مهاجرت کنند باید برای دریافت توصیه نامه درخواست از طریق روندهای نیروی کار متخصص برون مرزی و نیروی کار متخصص درمانیتوبا یک توضیح علاقمندی ثبت کنند.

تحت سیستم مانیتوبا این نامزدها بر اساس فاکتورهای انسانی، مانند تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی، تحصیلات، تجربه کاری، ارتباط با مانیتوبا و فاکتورهای دیگر از ۱۰۰۰ امتیاز یک امتیاز دریافت می کند.

 

در مورد روند های مهاجرتی مانیتوبا

دسته نیروی کار متخصص برون‌مرزی و نیروهای کار متخصص درمانیتوبا به استان اجازه می دهد تا نیروهای کار متخصص که می‌توانند از نیازهای بازار کار استان حمایت کنند را برگزیند.

افرادی که از خارج از مانیتوبا درخواست می‌دهند باید ارتباط خود با مانیتوبا را اثبات کنند. این موضوع می تواند از طریق ارتباط خانوادگی یا دوستان در استان تجربه قبلی در مانیتوبا با یک دعوت نامه در یکی از اقدامات استراتژیک برنامه کانالهای استانی منیتوبا باشد.

مطلب مرتبط
مانیتوبا از ۱۸۹ نامزد برای درخواست گزینش استانی دعوت کرد

نامزدها در زمان درخواست برای صلاحیت سنجی نیازی به حضور فیزیکی در مانیتوبا ندارد.

نامزدهای موفق در دسته نیروی کار متخصص مانیتوبا باید ضوابط خاصی مانند داشتن پیشنهاد شغلی دائمی تمام وقت از یک کارفرما در مانیتوبا را داشته باشند.

دانشجویان بین المللی که از موسسات آموزشی در مانیتوبا فارغ‌التحصیل شده اند ممکن است در صورتی که مهارت های مورد نیاز استان را داشته باشند تحت روند آموزش بین المللی توصیه نامه درخواست را دریافت کنند.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram