برنامه گزینش استانی مانیتوبا 213 نامزد مهاجرتی را دعوت می کند

دراو های جدید تعداد کل دعوت نامه های صادر شده برای این سال را به رقم 3299 می رساند.

مانیتوبا یک دراو جدید برگزار می کند که از 213 نامزد دعوت می کند تا برای گزینش استانی در تاریخ 28 آگوست درخواست دهند.

در 28 آگوست مانیتوبا در دراو جدیدی 213 نامزد را برای درخواست گزینش استانی دعوت می کند.

برنامه گزینش استانی مانیتوبا(MPNP) از نیروی کار متخصص و فارغ التحصیلان بین المللی بواسطه سه روند مهاجرتی دعوت به عمل آورد: نیروی کار متخصص در مانیتوبا، نیروهای کاری خارجی و روند تحصیلات بین المللی.

دعوت نامه ها نیز بعنوان نامه های توصیه ای برای درخواست(LAAs) شناخته می شوند، که مطابق زیر با شرط امتیاز توضیحات علاقمندی اشان(EOI) صادر شدند.:

  • نیروی کار متخصص در مانیتوبا- 171 LAAs با امتیاز حداقل 475
  • نیروی کار متخصص خارجی- 8 LAASs با حداقل امتیاز 824؛و
  •  روند تحصیلات بین المللی- 34 LAAs، بدون شرط برای امتیاز EOI

استان تاکنون در سال 2020 3299LAAs را برای نامزدهای مهاجرتی صادر کرده است. این 97امین دراو مانیتوبا از آغاز برنامه در آوریل 2014 بود.

اکسپرس انتری

درمیان LAAs صادر شده در دراو تاریخ 28  آگوست، به 23 نامزد با یک پروفایل معتبر در سیستم اکسپرس انتری فدرال  تعلق پیدا کرد.

مطلب مرتبط
دراو جدید منیتوبا از 141 متقاضی برنامه کاندیدای استانی دعوت می کند

نامزدهایی که برای اکسپرس انتری واجد شرایط شناخته می شوند براساس امتیاز سیستم رتبه بندی  جامع(CRS) رتبه بندی می شوند که عوامل سرمایه انسانی مانند سن، تجریه کاری، تحصیلات و تسلط بر زبان را در نظر می گیرد.

نامزدها با بالاترین امتیازات برای درخواست اقامت دائم کانادایی بواسطه دراو ها منظم از پول اکسپرس انتری دعوت می شوند.

افرادی که گزینش استانی را دریافت میکنند ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت کرده و این امر دریافت دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم از سوی اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا را برای آنها تضمین می‌کند.

نامزد های اکسپرس اینتری که از مانیتور با گزینش استانی دریافت می کنند یک کد اعتباری جستجو برای شغل و شماره شناسایی اکسپرس انتری معتبری دریافت می کنند.

 

سیستم EOI مانیتوبا

افرادی که می خواهند به واسطه برنامه گزینش استانی (PNP) مهاجرت کنند باید در MPNP یک EOI ثبت کننده تا به واسطه روندهای نیروی کار متخصص خارجی به نیروی کار متخصص مانیتوبا یک LAA دریافت کند.

تحت سیستم مانیتوبا چنین نامزدهایی بر اساس فاکتورهای مانند تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه, تحصیلات، تجربه کاری، ارتباط با مانیتوبا و عوامل دیگر یک امتیاز از ۱۰۰۰ امتیاز دریافت می‌کنند.

در مورد روندهای مهاجرت مانیتوبا

دسته نیروی کار خارجی و نیروی کار متخصص در روند مانیتوبا به استان‌ها اجازه می‌دهد تا افرادی را برگزیند که می توانند نیازهای بازار کار مانیتوبا را برآورده کنند.

مطلب مرتبط
برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا ۲۱۲ نامزد را برای درخواست کاندیدایی دعوت می کند

افرادی که خارج از مرزها هستند باید ارتباط خود با مانیتوبا را ثابت کنند. این امر می‌تواند به واسطه ارتباط نزدیک خانوادگی یا دوستان در این استان، تجربه قبلی در مانیتوبا، یا یک دعوتنامه تحت یکی از اقدامات استخدام استراتژیک MPNP باشد.

نامزدها نیاز به حضور فیزیکی در مانیتوبا در زمان درخواست برای صلاحیت سنجی ندارند.

نامزدهای موفق در نیروهای کار متخصص در دسته مانیتوبا باید ضوابط مشخصی را برآورده کنند،مانند داشتن یک پیشنهاد شغلی تمام وقت از یک کارفرما در مانیتوبا.

دانشجویان بین المللی که از موسسات آموزشی فارغ التحصیل شده اند ممکن است در صورت داشتن مهارت های مورد نیاز روند تحصیلات بین المللی یک LAA دریافت کنند.

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram