برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا ۲۱۲ نامزد را برای درخواست کاندیدایی دعوت می کند

مانیتوبا  تا این لحظه از سال ۳۵۱۱ نامه برای درخواست صادر کرده است.

مانیتوبا در ۱۰ سپتامبر، یک دور دیگر صدور دعوت نامه برگزار کرد و از ۲۱۲ نامزد مهاجرتی برای درخواست کاندیدای استانی برای اقامت دائم دعوت به عمل آورد.

برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا (MPNP) از نیروهای کار متخصص و فارغ التحصیلان دانشجویی بین المللی به واسطه سه روند مهاجرتی دعوت به عمل آورد: نیروهای کار متخصص در مانیتوبا، نیروهای کار متخصص خارجی و تحصیلات بین المللی.

دعوت نامه ها به عنوان نامه های توصیه به درخواست (LLAs) شناخته می شوند که همراه با امتیاز توضیحات علاقمندی (EOI) نامزدها مطابق زیر منتشر شدند:

  • نیروهای کار متخصص درمانیتوبا-۱۶۸ LLAs با حداقل امتیاز ۴۷۵؛
  • نیروهای کار متخصص برون مرزی-۹ LLAs با حداقل امتیاز ۸۲۴
  • روند تحصیلات بین المللی-۳۵ LLAs بدون نیاز به امتیاز EOI

تا این زمان از سال ۲۰۲۰ در این دسته ها استان ۳۵۱۱ LLAs برای کاندید های مهاجرتی  صادر کرده است. این نود و هشتمین دراو مانیتوبا از آغاز این برنامه در آوریل ۲۰۱۴ بود.

 

اکسپرس انتری

درمیان LLAs صادر شده در دراو ۱۰ سپتامبر، ۲۲ دعوت نامه به نامزدها با پروفایل معتبر در سیستم اکسپرس انتری فدرال اختصاص یافت.

نامزدهایی که برای پول اکسپرس انتری واجد شرایط شناخته می شوند بر اساس امتیاز سیستم رتبه بندی جامع امتیاز دریافت می کنند. این سیستم بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات و تسلط زبانی افراد را رتبه بندی می کند.

مطلب مرتبط
منیتوبا در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی از ۲۹۶ نامزد مهاجرتی دعوت می کند

نامزدها با بالاترین امتیاز به واسطه دراو های منظم از پول اکسپرس انتری، برای درخواست اقامت دائم کانادایی دعوت می شوند.

افرادی که گزینش استانی را دریافت می کنند ۶۰۰ امتیاز اضافه علاوه بر امتیاز آنها در سیستم جامع رتبه ‌بندی دریافت کرده و این امر تضمین می‌کند که از اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا یک دعوت نامه برای درخواست (ITA) اقامت دائم را خواهند گرفت.

کاندیدهای اکسپرس انتری که در این دراو از مانیتوبا گزینش استانی را دریافت کردند یک شناسه معتبر اکسپرس انتری و کد اعتبار جستجوی کار در اختیارشان قرار گرفت.

 

سیستم EOI مانیتوبا

افرادی که می خواهند به واسطه برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا مهاجرت کنند باید در MPNP یک پروفایل توضیح علاقمندی ثبت کنند تا بتوانند به واسطه روندهای نیروی کار متخصص خارجی و نیروی کار متخصص در مرنیتوبا یک LLA دریافت کنند.

سیستم مانیتوبا چنین کاندیدهای برای ویژگی های سرمایه انسانی مانندt تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه، تحصیلات، تجربه کاری، ارتباط با مانیتوبا و عوامل دیگر در بازه ۱۰۰۰ امتیاز رتبه بندی می شوند.

 

درمورد روند های مهاجرتی به مانیتوبا

دسته نیروی کار متخصص خارجی و نیروهای کار متخصص در روندهای مانیتوبا به استان اجازه می دهد تا نیروهای کار متخصص که می‌توانند از نیازهای بازار کار مانیتوبا حمایت کنند را برگزیند.

مطلب مرتبط
برنامه کاندیدای استانی منیتوبا از ۲۱۸ نامزد مهاجرتی دعوت به عمل می آورد

افرادی که از خارج از مرزها درخواست می‌دهند باید ارتباط با مانیتوبا را ثابت کنند. این امر می تواند با ارتباط خانوادگی نزدیک یا دوستان در استان، تجربه قبلی از حضور در مانیتوبا یا یک دعوت نامه تحت اقدامات استخدام استراتژیک برنامه گزینش استانی مانیتوبا باشد.

کاندید ها نیازی ندارند که در زمان درخواست برای صلاحیت سنجی در مانیتوبا حضور داشته باشند.

کاندید های موفق در نیروهای کار متخصص در دسته مانیتوبا باید ضوابط خاصی را برآورده کنند، مانند داشتن پیشنهاد شغلی دائم تمام وقت از یک کارفرما در مانیتوبا.

دانشجویان بین المللی که از موسسات تحصیلی در مانیتوبا  فارغ التحصیل شده اند ممکن است تحت روند تحصیلات بین المللی و در شرایطی که تخصص آنها مورد نیاز باشد  LLA دریافت کنند

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram