ساسکچوان در قرعه کشی جدید برنامه کاندیدای استانی خود ۵۷۶ دعوت نامه صادر می کند

متقاضیان مهاجرتی برای درخواست از طریق روندهای اکسپرس انتری ساسکاچوان و مهارت های مورد نیاز استان دعوت شدند.

ساسکاچوان در هفدهم دسامبر یک قرعه کشی انجام داده است و از طریق آن نامزد های مهاجرتی را برای درخواست گزینش استانی در جهت رسیدن به اقامت دائم کانادایی دعوت کرده است.

برنامه کاندیدای مهاجرت به ساسکاچوان از نامزدها در دسته نیروی کار متخصص بین المللی از طریق دو دسته فرعی دعوت به عمل آورد: اکسپرس انتری و شغل های مورد نیاز استان. آنها به طور کل ۵۷۶ دعوت نامه برای نامزد های مهاجرتی ارسال کردند که در شغل های منتخب دارای تجربه کاری بودند. به طور کل ۱۹۰ دعوت نامه از طریق دسته فرعی اکسپرس انتری صادر شد و ۳۸۶ دعوت نامه به نامزدها در شغل های مورد نیاز استان تعلق یافت. به منظور آنکه نامزدها بتوانند در این دراو دعوت شوند آنها باید یک پروفایل توضیح علاقمندی را در برنامه کاندیدای مهاجرتی ساسکاچوان ثبت کرده باشند. علی رغم دسته بندی های موجود نامزدهای دعوت شده به حداقل امتیاز توضیح علاقمندی ۷۱ نیاز دارند تا دعوت شوند. این یک شرط استانی است و حداقل امتیاز در سیستم جامع رتبه‌بندی نیست نامزدهای توست شده همگی دارای ارزیابی مدارک تحصیلی بودند.

ساسکاچوان از متقاضیانی که در یکی از ۸۹ شغل دارای تجربه کاری بوده‌اند دعوت به عمل آورد برای دیدن فهرست مشاغل مورد نیاز استان می توانید به وب سایت دولت مراجعه کنید.

مطلب مرتبط
برنامه کاندیدای استانی ساسکاچوان از ۵۳۵ نامزد مهاجرتی دعوت به عمل می آورد

برنامه کاندیدای مهاجرتی ساسکاچوان از سیستم توضیح علاقمندی برای انتخاب نامزدهای انتخاب می کند که بهترین شرایط برای موفقیت در بازار کار منطقه را دارند نامزدها باید تعهد خود نسبت به زندگی آینده در ساسکاچوان را نشان دهند، که از این جهت می‌توانند با تجربه کاری، تحصیلات، تسلط بر زبان، سن، ارتباط با استان این موضوع را ثابت کنند.

ساسکاچوان بر اساس شبکه ارزیابی امتیازات نیروی کار متخصص بین المللی یک امتیاز از صد امتیاز به متقاضیان می دهد و متقاضیان با بالاترین امتیازات یک دعوت نامه برای درخواست گزینش استانی از طریق استان ساسکاچوان را دریافت می کنند.

اخیراً ساسکاچوان برای افرادی که می‌توانند به هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی صحبت کنند امتیاز بیشتری را در نظر گرفته است.

 

دسته فرعی اکسپرس انتری

در دوره قبل صدور دعوت نامه ها، ساسکاچوان از ۱۹۰ نامزد که در پول اکسپرس انتری فدرال دارای پروفایل بودند دعوت به عمل آورد.

. اکسپرس انتری درخواست‌ها برای ۳ برنامه مهاجرتی از دسته اقتصادی را تحت کنترل دارد؛ برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه های تجاری تخصصی و دسته تجربه کانادایی.

نامزدهای واجد شرایط بر اساس فاکتورهایی مانند؛ سن، تجربه کاری، تحصیلات و تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی در سیستم جامع رتبه بندی یک امتیاز دریافت می کند.

مطلب مرتبط
ساسکاچوان ۵۳۴ نفر را برای درخواست گزینش استانی دعوت کرد

اگر متقاضیان در پول اکسپرس انتری فدرال یک توضیح علاقه‌مندی برای ساسکاچوان نیز سبز کرده باشند و امتیاز آنها در شبکه ارزیابی امتیازات برنامه کاندیدای مهاجرتی ساسکاچوان ۷۱ امتیاز شود ممکن است در دور بعدی صدور دعوت نامه ها دعوت شوند.

نامزدهای اکسپرس انتری که گزینش استانی را دریافت می کنند ۶۰۰ امتیاز علاوه بر امتیازشان در سیستم جامع رتبه‌بندی دریافت خواهند کرد و این امر دریافت دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم را برای تضمین می‌ کند.

به منظور آنکه نامزد های اکسپرس انتری بتوانند برای گزینش استانی درنظرگرفته شوند، باید یک پروفایل توضیح علاقمندی نسبت به برنامه کاندیدای این استان ایجاد  کنند. پروفایل های توضیح علاقه مندی بر اساس شبکه امتیازات منحصر به فرد هر استان به نامزدها امتیاز می‌دهند و متقاضیان با بالاترین امتیازات از طریق قرعه کشی های ماهانه دعوت می شوند. .

 

دسته فرعی شغل های مورد نیاز

دسته فرعی شغلهای مورد نیاز برای مهاجرت آن دسته از نامزدهایی باز است که پروفایل در سیستم اکسپرس انتری فدرال ندارند. این برنامه برای متقاضیان مهاجرتی است که در شغل های مورد نیاز استان دارای تجربه کاری می باشند. ۳۸۶ نامزد در این دسته فرعی برای درخواست گزینش استانی دعوت شده اند و مانند دسته فرعی اکسپرس انتری نامزد ها و حداقل امتیاز استانی ۷۱ برای انتخاب شدن نیازمندند.

مطلب مرتبط
ساسکچوان در دراو جدید برنامه کاندیدای استان یا خود از ۲۷۹ متقاضی دعوت به عمل می آورد

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram