ساسکچوآن 570 نامزد برنامه گزینش استانی را دعوت می کند

نامزدهای دعوت شده در یکی از 50 شغل دارای تجربه کاری بودند.

ساسکچوآن در تاریخ 27 آگوست یک دراو برگزار کرده است که از طریق آن570 نامزد مهاجرتی را  دعوت می کند.

برنامه گزینش مهاجرتی ساسکچوآن(SINP) تمام 570 نامزد از دسته نیروی کار متخصص بین المللی را بواسطه دسته فرعی شغلهای مورد نیاز دعوت کرد.

نامزدهای دعوت شده ارزیابی های مدارک تحصیلی را در روند کاری خود داشتند. آنها نیز به یک امتیاز توضیح علاقمندی ها(EOI) با حداقل امتیاز 68 نیاز داشتند و این درحالی است که با استان ارتباط داشته یا حداقل ده سال تجربه کاری و یک حد زبان کانادایی(CLB) حداقل 8 داشته باشند. با این وجود حداقل به 69 امتیاز نیاز دارند.

نامزدها در صورتی دعوت می شوند که در یکی از 50 شغل مجاز تجربه کاری داشته باشند. چند نمونه از شغلهای مجاز شامل: مدیران مالی، حرفه های منابع انسانی، و درمان گران هستند.

درمورد دسته فرعی شغلهای مورد نیاز

دسته فرعی “شغلهای مورد نیاز” یک برنامه پایه ای گزینش استانی(PNP) است، بدین معنا که نامزدهای مهاجرتی که یک پروفایل اکسپرس انتری ندارند می توانند مهاجرت کنند.

این دسته فرعی برای نیروی های کار متخصص با  سابقه کاری در یکی از شغلهای مورد تقاضا در ساسکچوآن است، که هنوز در استان پیشنهاد شغلی دریافت نکرده اند.

مطلب مرتبط
ساسکچوان در قرعه کشی جدید برنامه کاندیدای استانی خود ۵۷۶ دعوت نامه صادر می کند

به منظور درخواست برای مهاجرت کانادایی بواسطه این دسته فرعی، ملیتهای خارجی باید در سیستم درخواست آنلاین SINP یک پروفایل EOI ایجاد کنند.

سیستم EOI ساسکچوآن به استان اجازه می دهد تا نامزدهای مهاجرتی ای را انتخاب کند که ظرفیت بالقوه ای برای رشد در استان را دارند. نامزدها براساس تجربه کاری، تحصیلات، تسلط زبانی، سن، و ارتباط با استان که نشان دهنده احتمال سکونتشان در ساسکچوآن است مورد ارزیابی قرار می گیرند.

سپس براساس شبکه ارزیابی امتیازات نیروی کار متخصص فدرال SINP یک امتیاز از 100 امتیاز دریافت می کنند.

نامزدها با بالاترین امتیازات برای درخواست اقامت دائم درکانادا بواسطه گزینش استانی یک دعوت نامه دریافت می کنند.

 

برنامه های گزینش استانی ساسکچوآن

تاکنون در این سال، SINP  به تعداد 3256 نامزد مهاجرتی را برای درخواست یک گزینش استانی دعوت کرده است. این نامزدها بواسطه دسته فرعی شغلهای مورد نیاز و دسته فرعی اکسپرس انتری ساکسچوآن دعوت شدند.

دسته فرعی ساکسچوآن یک PNP ارتقا یافته است به این معنا که به سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است.

اکسپرس انتری پول نامزدها برای سه برنامه مهاجرتی مهم دسته اقتصادی را مدیریت می کند: برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجارتهای تخصصی فدرال و  دسته تجربه کانادایی.

نامزدها با پروفایلهای اکسپرس انتری نیز باید برای ساکسچوآن پروفایل EOI تشکیل دهند تا برای یک دعوت نامه برای درخواست اقامت دائم در نظر گرفته شوند.

مطلب مرتبط
 برنامه کاندیدای استانی ساسکاچوان از ۶۲۱ نامزد با تجربه کار فنی دعوت به عمل می آورد

نامزدهای اکسپرس انتری که برای گزینش استانی درخواست می دهند و دعوت می شوند، 600 امتیاز اضافی علاوه بر امتیازشان در سیستم رتبه بندی جامع در سطح فدرال دریافت می کنند و این امر تضمین می کند که در دور بعدی صدور دعوت نامه ها یک دعوت  نامه درخواست اقامت دائم را دریافت خواهند کرد.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram