برنامه کاندیدای استانی ساسکاچوان از ۶۲۱ نامزد با تجربه کار فنی دعوت به عمل می آورد

ساسکاچوان بزرگترین دراو برنامه کاندیدای استانی خود از ماه فوریه را برگزار کرده است و نامزدها در شغل فنی را مورد توجه قرار داده است.

در تاریخ یازدهم سپتامبر ساسکاچوان از ۱۲۱ نماینده برای درخواست گزینش استانی برای اقامت دائم دعوت کرد.

برنامه کاندیدای مهاجرتی ساسکاچوان (SINP) از نامزدهای دسته نیروی کار متخصص بین المللی به واسطه دو دسته فرعی دعوت به عمل آورد: دسته اکسپرس انتری و شغل های مورد نیاز.

به منظور آنکه نامزدها بتوانند در این دور از صدور دعوت نامه دعوت شوند باید یک پروفایل توضیح علاقه مندی (EOI) در SINP ثبت کرده باشند و همچنین در یکی از سه دسته شغلی زیر کار کرده باشند:

  • طراح و مهندس نرم افزار (NOC 2173)
  • برنامه نویس کامپیوتر و توسعه دهنده رسانه های تعاملی (NOC 2174)
  • طراح و توسعه دهنده وب(NOC 2175)

نامزدهای دعوت شده در هر دو دسته نیز باید ارزیابی مدارک تحصیلی را انجام دهد که نشان میدهد مدارک خارجی، دیپلم ها و مدارک با مدارک کانادایی قابل مقایسه و تطبیق هستند.

SINP از سیستم  EOI برای انتخاب نامزدهایی استفاده می کند که ظرفیت بالایی برای موفق شدن در بازار کار منطقه را دارند. نامزدها باید تعهد خود به ایجاد زندگی در ساسکاچوان را نشان دهند و برای این امر نیاز به ارائه تجربه کاری، تحصیلات، تسلط بر زبان، سن و ارتباط با استان را دارند.

مطلب مرتبط
افراد دو زبانه در برنامه کاندیدای استانی ساسکچوان امتیاز اضافه دریافت می‌کنند.

SINP از پنج عامل برای ارزیابی نامزد ها استفاده کرده و بر اساس شبکه ارزیابی امتیازات نیروی کار متخصص بین المللی از صد امتیاز به آنها امتیازی می‌دهد. نامزدها با بالاترین امتیازات برای درخواست پذیرش استانی از ساسکاچوان دعوت نامه دریافت می‌کنند.

حداقل امتیاز لازم در این دراو ۶۸ امتیاز برای هر دو دسته فرعی بود. افرادی که با حداقل امتیاز دعوت نامه دریافت کردند باید ارتباط خود با استان را نشان دهند یا باید نشان دهند که حداقل ده سال تجربه کاری و نمره ۸ زبان را دارند.‌ تمام نامزدها به امتیاز ۶۹ نیاز دارند.

 

دسته فرعی اکسپرس انتری

در آخرین دوره صدور دعوت نامه ها ساسکاچوان ۴۵۵ دعوت نامه برای نامزدهایی صادر کرد که در پول اکسپرس انتری فدرال دارای یک پروفایل بودند.

سیستم اکسپرس انتری فدرال پول نامزدها برای سه برنامه مهاجرت دسته اقتصادی اصلی کانادا و تحت کنترل دارد: نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی.

اگر نامزدها در پول اکسپرس انتری نیز یک EOI برای ساسکاچوان پر کرده باشند و در شبکه ارزیابی امتیازات SINP امتیاز ۶۸ را به دست آورند ممکن است در آخرین دراو دعوت شده باشند.

نامزد های اکسپرس انتری که برای گزینش استانی درخواست می‌دهند و موفق به دریافت می شوند، ۶۰۰ امتیاز اضافی علاوه بر امتیازشان در سیستم رتبه بندی جامع دریافت می کنند. این امتیاز تضمین می کند که آنها در دراو بعدی، برای درخواست اقامت دائم در یک اکسپرس انتری فدرال دعوت خواهند شد. در آخرین دوره صدور دعوت نامه های اکسپرس انتری حداقل امتیاز دعوت شده ۴۷۲ بود.

مطلب مرتبط
برنامه کاندیدای استانی ساسکاچوان در آخرین دور پذیرش خود از ۵۶۴ متقضی دعوت کرد

برای افرادی که در برنامه های کاندیدای استانی کانادا ثبت نام کردند شرایط یکسان بود.

 

دسته فرعی شغل های مورد نیاز

دسته فرعی شغل های مورد نیاز برای نامزد های مهاجرتی ای باز است که پروفایل اکسپرس انتری فدرال ندارند.

۱۶۶ نامزد در شغلهای مورد نیاز برای درخواست گزینش استانی دعوت شدند، مانند دسته فرعی اکسپرس انتری نامزدها به امتیاز ۶۸ نیاز داشتند تا انتخاب شوند.

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram