برنامه کاندیدای استانی ساسکاچوان از ۵۳۵ نامزد مهاجرتی دعوت به عمل می آورد

این استان از نامزدها با تجربه کاری در یکی از هشتاد و یک شغل مورد نیاز دعوت به عمل آورد.

یک دراو جدید که در تاریخ ۲۴ سپتامبر توسط ساسکاچوان برگزار شد از ۵۳۵ نامزد مهاجرتی دعوت کرد تا برای اقامت دائم درخواست کنند.

برنامه کاندیدای مهاجرتی ساسکاچوان (SINP) دعوت نامه ها را به نامزدهای دسته اکسپرس انتری و شغل های مورد نیاز ارسال کرد.

SINP تا این لحظه از سال از ۲۷۴۰ نامزد در دسته شغل های مورد نیاز دعوت به عمل آورده است. همراه با ۲۲۴۵ نامزد دعوت شده برای درخواست کاندیدای استانی به واسطه دسته فرعی اکسپرس انتری ساسکاچوان کل تعداد دعوت نامه های صادر شده در سال ۲۰۲۰ در حال حاضر کمتر از ۵۰۰۰ مورد است.

نامزدها برای آنکه انتخاب شوند باید یک پروفایل توضیح علاقه مندی(EOI) را در برنامه کاندیدای استانی ساسکاچوان به ثبت رسانده باشند.

برنامه کاندیدای استانی ساسکاچوان از سیستم EOI استفاده میکند تا نامزد های مهاجرتی که شرایط مورد نیاز استان دارند را دعوت کند تا برای گزینش استانی برای اقامت دائم درخواست دهند.

نامزدهای علاقه‌مند باید یک پروفایل EOI داشته باشند و بر اساس عواملی مانند تجربه کاری ،تحصیلات ،تسلط بر زبان، و ارتباط با استان نشان دهند که می توانند در ساسکاچوان زندگی کنند.

مطلب مرتبط
برنامه کاندیدای استانی ساسکاچوان از ۲۹۹ متقاضی اکسپرس انتری دعوت به عمل می آورد

برنامه کاندیدای استانی ساسکاچوان از پنج فاکتور برای ارزیابی نامزدها استفاده کرده و بر اساس شبکه ارزیابی امتیازات نیروی کار متخصص بین المللی امتیازی از ۱۰۰ امتیاز به آنها می‌دهد.

نامزدها با بالاترین امتیازات دعوت نامه برای درخواست گزینش استانی برای درخواست دائم کانادا دریافت خواهند کرد.

حداقل امتیاز لازم در دراو ۲۴ سپتامبر برای هر دو دسته فرعی ۸۲ امتیاز بود.

برای دریافت دعوت نامه از ساسکاچوان به هیچ پیشنهاد شغلی نیاز نیست. با این وجود نامزدها حداقل به یک سال تجربه کاری در یکی از شغل های تخصصی قابل قبول مربوط به زمینه تحصیلی خود نیاز دارند.

نامزدهای دعوت شده در هر دو دسته نیز باید مدارک خود را ارزیابی کرده باشند که نشان میدهد مدارک خارجی، دیپلم و مجوز ها با مدارک قابل قبول کانادایی تطابق دارند یا خیر.

 

دسته اکسپرس انتری

در آخرین دوره صدور دعوت نامه ها ساسکاچوان ۲۷۸ دعوتنامه برای نامزدهایی صادر کرد که در پول اکسپرس انتری فدرال دارای پروفایل بودند.

دسته فرعی اکسپرس انتری  ساسکاچوان به سیستم اکسپرس انتری فدرال متصل از که پول کاندیدها برای سه برنامه مهاجرت دسته اقتصادی کانادا را تحت کنترل دارد: دسته نیروی کار متخصص فدرال، دسته تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی.

اگر نامزدها در پول اکسپرس انتری فدرال یک  EOI برای ساسکاچوان پر کرده باشند و در شبکه ارزیابی امتیازات برنامه کاندیدای استانی ساسکاچوان امتیاز ۸۲ را به دست آورده باشند ممکن است در طول دراو ۲۴ سپتامبر انتخاب شده باشند.

مطلب مرتبط
ساسکاچوان در دراو برنامه کاندیدای استانی جدید خود از ۲۵۹ نفر دعوت می‌کند

نامزدهای اکسپرس انتری که برای گزینش استانی درخواست کرده اند و آن را دریافت کرده‌اند ۶۰۰ امتیاز اضافی علاوه بر امتیازشان در سیستم جامع رتبه‌بندی دریافت می‌کنند و این امر تضمین می‌کند که آنها نامه درخواست اقامت دائم کانادا را دریافت می کنند.

 

دسته فرعی شغل های مورد نیاز

دسته فرعی شغل های مورد نیاز برای نامزد های مهاجرتی است که پروفایل اکسپرس انتری فدرال ندارند.

۲۵۷ نامزد در شغل های مورد نیاز برای درخواست گزینش استانی دعوت شدند و مانند دسته فرعی اکسپرس انتری نامزدها در این دسته نیز به امتیاز ۸۲ نیاز دارند تا انتخاب شوند.

دراو ۲۴ سپتامبر برای نامزدان در ۸۱ شغل دعوت نامه هایی را صادر کرد، این شغل ها شامل مدیران ارشد، نمایندگان فروش و اپراتور دستگاه ها بودند.

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram