در دراو برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا ۳۶۰ نامزد مهاجرتی دعوت شدند

بریتیش کلمبیا از طریق روندهای مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا از نامزد های مهاجرتی دعوت به عمل آورد.

بریتیش کلمبیا در ۲۵ نوامبر از ۳۶۰ نامزد مهاجرتی برای درخواست گزینش استانی جهت رسیدن به اقامت دائم دعوت کرد.

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا از طریق روندهای مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا دعوت نامه ها را صادر کرد.

نامزدها تحت دسته های فرعی فارغ التحصیلان بین المللی، سطح ورودی و نیمه متخصص، و نیروی کار متخصص دعوت شدند.

شروط امتیاز استانی برای نامزدهای موفق مطابق زیر است:

  • مهاجرت تخصص ها: نیروی کار متخصص ۹۳ امتیاز
  • مهاجرت تخصص ها: فارغ التحصیل بین المللی ۹۴ امتیاز
  • مهاجرت تخصص ها: سطح ورودی و نیروی متخصص ۷۵ امتیاز
  • اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا: نیروی کار متخصص ۹۲ امتیاز
  • اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا: فارغ التحصیل بین المللی ۹۳ امتیاز

بریتیش کلمبیا از طریق ۲ روش یعنی دسته برنامه کاندیدای استانی و روندهای مخصوص به خود به طور هفتگی دراو های خود را برگزار می کند.

برای درخواست از طریق دسته های اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا مهاجرت های تخصصی نامزدها ابتدا باید از طریق پرتال آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا یک پروفایل ایجاد کنند و تحت سیستم ثبت نام مهاجرت های تخصصی ثبت نام خود را انجام دهند.

مطلب مرتبط

متقاضیان بر اساس فاکتورهای مانند تحصیلات، تجربه کاری، تسلط بر زبان انگلیسی و محل استخدام خود مورد ارزیابی قرار گرفته و یک امتیاز دریافت می کنند.

اگر یک متقاضی پذیرفته شود سپس می‌تواند از طریق گزینش استانی برای درخواست اقامت دائم تحت برنامه کاندیدای استانی نزد اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا درخواست دهد.

نامزدهای اکسپرس انتری که از بریتیش کلمبیا گزینش استانی دریافت می کنند ۶۰۰ امتیاز علاوه بر امتیازشان در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و این امر تضمین می کند که در دور بعدی صدور دعوت نامه ها از طریق اکسپرس انتری فدرال آنها یک دعوت نامه درخواست را دریافت خواهند کرد.

هر هفته بریتیش کلمبیا تحت پایلوت فنی خود دعوت نامه هایی را صادر میکند.

پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا یک روش مهاجرتی سریع برای نیروهای کار مورد نیاز در حوزه تکنولوژی و دانشجویان بین المللی است. این روند مهاجرتی از طریق روندهای مهاجرت استانی موجود در بریتیش کلمبیا کار می کند.

برای اینکه نامزدها بتوانند از طریق این برنامه واجد شرایط شناخته شوند باید در یکی از بیست و نه شغل قابل قبول یک پیشنهاد شغلی معتبر داشته باشند.

شغل های قابل قبول برای پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا شامل مدیران سیستم های اطلاعات و کامپیوتر، مهندسان عمران، توسعه دهندگان و طراحان وب، مترجمان و تکنسین های ضبط صدا و تصویر هستند.

مطلب مرتبط
بریتیش کلمبیا از ۳۵۴ نامزد مهاجرتی برای درخواست گزینش استانی دعوت به عمل می آورد

در مقابل روند های دیگر برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا که نیاز به پیشنهاد شغل دائمی دارد، پیشنهاد شغل پایلوت فنی باید حداقل دوره یکساله داشته باشند. با این وجود پیشنهادات شغلی که بیش از یکسال طول دوره دارند تحت این پایلوت قابل قبول شناخته می شوند. همچنین لازم است که پیشنهاد شغلی تمام وقت و از یک کارفرما یا مجاز در استان باشد.

نامزدهای دعوت شده برای درخواست گزینش استانی سی روزه کاری برای ثبت درخواست کامل خود زمان دارند.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram