بریتیش کلمبیا 52 دعوت نامه را در دراو جدید پایلوت تکنولوژی مطرح می کند

بریتیش کلمبیا، تا کنون بیش از 5500 نامزد مهاجرتی را برای درخواست گزینش استانی دعوت کرده است.

بریتیش کلمبیا در تاریخ 11آگوست، 52 نامزد مهاجرتی را با پیشنهاد در بخش فنی استان دعوت کرده است تا برای اقامت دائم در گزینش استانی درخواست دهند.

دراو پایلوت تکنولوژی برنامه گزینش استانی بریتیش کلمبیا(BC PNP) دعوت نامه هایی را برای نامزدهای دارای پروفایل در اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و دسته مهاجرت تخصصی ارسال کرد.

کاندیدهای انتخابی که از دسته های فرعی فارغ التحصیلان بین الملل و نیروی کار متخصص بودند به یک امتیاز استانی حداقل 80 احتیاج داشتند.

دراو امروز شاهد ثبت امتیاز حداقلی 80 امتیاز بود، همچنان که این شرایط برای دارو های پایلوت حوزه تکنولوژی از اواسط ژوئن برقرار بود.

پایلوت تکنولوژی گزینش استانی بریتیش کلمبیا یک مسیر مهاجرتی سریع برای نیروی کار متقاضی حوزه تکنولوژی و دانشجویان بین المللی است.

پروژه پایلوت در سال 2017 راه اندازی شد و چندین بار تا ماه ژوئن 2021 تمدید شده است.

به منظور اینکه برای پایلوت تکنولوژی واجد شرایط شناخته شوند، نامزدها باید در یکی از روندهای مهاجرت استانی موجود بریتیش کلمبیا ثبت نام کنند و یک پیشنهاد شغلی در 12 ماه اخیر در یکی از 29 شغل پایلوت تکنولوژی را داشته باشند.

مطلب مرتبط
بریتیش کلمبیا در دراو برنامه کاندیدای استانی خود ۴۰۷ دعوت نامه صادر می کند

برای درخواست مهاجرتهای تخصصی برای دسته های  اکسپرس انتریبریتیش کلمبیا، نامزدها در ابتدا باید یک پروفایل در پورتال آنلاین گزینش استانی بریتیش کلمبیا ایجاد کنند و تحت سیستم ثبت نام مهاجرت تخصصی (آSIRS) آن ثبت نام کنند.

متقاضیان مورد ارزیابی قرار می گیرند و براساس عواملی مانند سطح تحصیلات، تجربه کاری، تسلط بر زبان انگلیسی و موقعیت کاری یک امتیاز دریافت می کنند.

بریتیش کلمبیا دراو های مختص حوزه تکنولوژی را هر یک هفته یکبار انچام داده و از نیروهای کاری بخش تکنولوژی با بالاترین امتیازات دعوت می کند تا برای یک گزینش استانی درخواست دهند. افرادی که دعوت می شوند 30 روز زمان دارند تا درخواستهای آنلاین تکمیل شده خود را تایید کنند. متقاضیان نیز باید دستمزد رسیدگی به پرونده را واریز کنند. از تاریخ 6 آگوست 2020، دستمزد رسیدگی برای یک درخواست مهاجرت تخصصی 1150دلار(پیشتر این مبلغ 700دلار بود) است و دستمزد درخواست بررسی 500 دلار است(این رقم پیشتر برابر با 200 دلار بود).

اگر یک متقاضی تایید شود، سپس می توانند از گزینش استانی اشان برای درخواست اقامت دائم در اداره مهاجرت، پناهجویی، و تابعیت کانادا تحت دسته گزینش استانی درخواست دهند.

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram