بریتیش کلمبیا در دراو برنامه کاندیدای استانی خود ۴۰۷ دعوت نامه صادر می کند

بریتیش کلمبیا تا این لحظه از سال بیش از ۶۰۰۰ نامزد مهاجرتی را برای درخواست گزینش استانی دعوت کرده است.

بریتیش کلمبیا از طریق دراو برنامه کاندیدای استانی 407 نامزد مهاجرتی را در دراو برگزار شده در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۰ دعوت کرد.

دعوت نامه های جدید به نامزدها در روند های مهاجرت تخصصی (SI) و روند اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا (EEBC) تعلق یافت, بخصوص نیروی کار متخصص، فارغ التحصیلان بین‌المللی و دسته نیمه تخصصی و سطح انتری‌.

حداقل امتیاز ها برای این دراو بین ۷۵ و ۹۵ امتیاز است.

دسته EEBC برای نامزدهایی است که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال دارای یک پروفایل معتبر هستند, که‌روش اصلی کانادا برای مهاجران متخصصی است که قصد دارند به اقامت دائم کانادایی برسند.

دسته مهاجرت تخصصی برای نیروهای کار متخصص و نیمه متخصص است که شغلشان در استان بریتیش کلمبیا مورد نیاز است.

دسته های برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP) تحت کنترل سیستم ثبت نام مهاجرت تخصص های بریتیش کلمبیا است (SIRS). به منظور درخواست بواسطه SIRS, نامزدهای وارد شرایط در ابتدا باید یک حساب باز کنند. زمانی که این مرحله انجام شد نامزدها بر اساس عوامل مانند تحصیلات، تجربه کاری و تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه یک امتیاز دریافت می‌کنند.

مطلب مرتبط
بریتیش کلمبیا بواسطه دراو پایلوت فنی 67 نامزد مهاجرتی را دعوت می کند

نامزدها با بالاترین امتیازات در دوره بعدی دراو بریتیش کلمبیا برای درخواست گزینش استانی دعوت می‌شود.

دسته هایی که تحت SIRS کنترل می‌شوند نامزد را ملزم می‌کنند تا از یک کارفرما در بریتیش کلمبیا پیشنهاد شغلی داشته باشند.

اکسپرس انتری سیستم مدیریت درخواست دولت فدرال است. نامزدهای اکسپرس انتری بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی مانند، سن، تجربه کاری، تأثیرات و تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه امتیاز دریافت می کنند.

نامزدها تحت EEBC دعوت شدند: نیروی کار متخصص و EEBC: دسته های فارغ التحصیلان بین المللی، می تواند ۶۰۰ امتیاز اضافی علاوه بر امتیازشان در سیستم جامع رتبه‌بندی دریافت کرده و این امر تضمین می‌کند که در صورت موفقیت در گزینش، دعوت نامه درخواست را در دراو بعدی اکسپرس انتری دریافت خواهند کرد.

دراوهای اکسپرس انتری با وجود تعطیلی ها و محدودیت های سفر هر دو هفته یکبار انجام میشود. در واقع آخرین دراو اکسپرس انتری، پانزدهم سپتامبر ۴۲۰۰ نامه برای درخواست اقامت دائم را صادر کرد،که دومین دراو بزرگ از زمان راه اندازی این سیستم در سال ۲۰۱۵ بوده است. تا این لحظه از سال اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا  ۷۴۱۵۷ نامه درخواست صادر کرده است و عنوان کرده است روند ورود مهاجم به کشور را در این سال و سال های پیش رو ادامه دهد.

مطلب مرتبط
بریتیش کلمبیا از ۱۰۰ نامزد در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی خود دعوت به عمل می آورد

استان بریتیش کلمبیا دراو های هفتگی خود را برگزار می کند در شرایطی که در دراو قبل که در تاریخ ۸ سپتامبر بود. تا این لحظه از سال بریتیش کلمبیا بیش از ۶۰۰۰ نامزد مهاجرتی را برای درخواست گزینش استانی به واسطه برنامه کاندیدای استانی منظم و پایلوت فنی دعوت کرده است.

نامزدهای پایلوت فنی از پیشنهاد شغلی تمام وقت و دائمی معاف هستند در شرایطی که برای نامزد های مهاجرتی دیگر که تحت برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا درخواست می دهند نیاز به پیشنهاد شغل تمام وقت وجود دارد. با این وجود نامزد های پایلوت فنی باید یک پیشنهاد شغلی نشان دهند که حداقل ۱ ساله است و ۱۲۰ روز از آن باقی مانده است.

 

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram