بریتیش کلمبیا بواسطه دراو پایلوت فنی 67 نامزد مهاجرتی را دعوت می کند

دعوت نامه های گزینش استانی بواسطه برنامه گزینش استانی بریتیش کلمبیا برای دانشجویان بین المللی و نیروی های کار فنی خارجی صادر شدند.

بریتیش کلمبیا در تاریخ ۸ سپتامبر از طریق پایلوت فنی ۶۷ نامزد مهاجرتی متخصص و اکسپرس انتری را برای درخواست یک گزینش استانی برای اقامت دائم دعوت کرد.

پایلوت فنی گزینش استانی بریتیش کلمبیا یک مسیر سریع مهاجرتی برای نیروهای کار فنی در مشاغل مورد نیاز و دانشجویان بین المللی است.

تمام نامزدهای پایلوت فنی که توسط برنامه گزینش استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP) دعوت شدند ملزم هستند تا یک پیشنهاد شغلی داشته باشند که در یکی از ۲۹ شغل مورد نیاز حداقل به مدت یک سال برقرار است. دراو هشتم سپتامبر دعوت نامه‌ هایی برای نامزدهای دسته‌های نیروی کار متخصص و فارغ التحصیل بین‌المللی از روندهای مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا صادر کرد.

نامزد های انتخابی در تمام دسته ها به حداقل امتیاز ۸۰ نیاز دارند.

نامزدهایی که تحت دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا ثبت‌نام کردند، در صورتی که درخواست گزینش استانی آنها مورد تایید قرار بگیرد، ۶۰۰ امتیاز اضافی علاوه بر امتیاز آنها در سیستم رتبه بندی جامع دریافت می کنند . این امتیازات دریافت دعوت نامه برای درخواست اقامت دائم کانادایی را در دراو بعدی اکسپرس انتری تضمین می کند.
باقی نامزدها که تحت دسته‌های مهاجرت تخصصی دعوت شدند درخواست هایی برای اقامت دائم کانادایی خواهند داشت که مستقیماً در زمان صدور گزینش استانی از سوی بریتیش کلمبیا توسط اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا (IRCC) مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

مطلب مرتبط
بریتیش کلمبیا از ۳۵۴ نامزد مهاجرتی برای درخواست گزینش استانی دعوت به عمل می آورد

برای درخواست برای مهاجرت تخصصی یا دسته اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا، نامزدها اول باید در پورتال آنلاین گزینش استانی پروفایل ایجاد کنند و تحت سیستم ثبت‌نام مهاجرت‌های تخصصی(SIRS) ثبت نام کنند.

متقاضیان بر اساس عواملی مانند سطح تحصیلات، تجربه کاری، تسلط بر زبان انگلیسی و محل استخدام مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و یک امتیاز دریافت می‌کنند.

ویژگی های مهم پایلوت فنی برنامه گزینش استانی بریتیش کلمبیا

دراوهای برنامه گزینش استانی بریتیش کلمبیا با مورد هدف قرار دادن نیروهای کاری فنی در ماه می سال ۲۰۱۷ آغاز شد. این استان با وجود نام های بزرگ در دنیای تکنولوژی که در غربی ترین استان کانادا واقع شده‌اند یک صنعت تکنولوژی پررونق دارد.

علاوه بر اینکه دسترسی بهتر به مهارت ها و استعداد نیروهای کاری  آن را ارتقا می‌دهد، هدف پایلوت فنی این است که به شرکت‌ها اجازه دهد تا نیروهای کاری متخصص را از سرتاسر دنیا جذب کنند.

استان بریتیش کلمبیا به روشی اقدام می‌کند که تضمین کند حضور کارآفرینان حوزه فنی و نیروهای کار متخصص در این زمینه از کشورهای دیگر می تواند به رشد بخش فنی کمک کند و در آینده به وجود شغل های بیشتر برای شرکت های بریتیش کلمبیا منجر خواهد می شود.

 

پیشنهاد شغلی پایلوت فنی برنامه گزینش استانی بریتیش کلمبیا باید:

 • برای یکی از ۲۹ شغل مورد نظر باشد
 • حداقل ۱ سال به طول بیانجامد
 • در زمان درخواست حداقل ۱۲۰ روز از زمان آن باقی مانده باشد.
مطلب مرتبط
بریتیش کلمبیا در دراو پایلوت فنی از ۷۴ نامزد مهاجرتی دعوت به عمل می آورد

شغل های قابل قبول حوزه فنی شامل:

 • مدیران انتقال ارتباط از راه دور
 • مهندسان عمران
 • تحلیل گران پایگاه داده و مدیران داده
 • مترجمان، زبانشناسان و مفسران
 • طراحان گرافیک
 • تکنسین های تست کننده سیستم های اطلاعاتی
 • تکنسین های ضبط صدا و تصویر
 • مهندسان شیمی

بریتیش کلمبیا هر هفته دعوت نامه ها را برای افرادی که در بخش فنی ثبت نام کرده اند و دارای بالاترین امتیاز هستند ارسال می‌کند.

طبق وبسایت برنامه گزینش استانی بریتیش کلمبیا، زمان رسیدگی برای بیشتر درخواست های برنامه گزینش استانی بریتیش کلمبیا ۲ تا ۳ ماه از زمانی است که آنها درخواست را دریافت میکنند. در پایلوت فنی درخواست ها عموماً در زمان کوتاهی مورد رسیدگی قرار می‌گیرند.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram