بریتیش کلمبیا بزرگترین دراو مهاجرتی سال ۲۰۲۰ را برگزار می کند

بریتیش کلمبیا در بیست و نهم سپتامبر، در بزرگترین دراو سال جاری، ۴۵۰ دعوت‌نامه اقامت دائم صادر کرد.

بریتیش کلمبیا ۴۵۰ دعوت نامه جدید را برای درخواست گزینش استانی در دراو تاریخ بیست و نهم سپتامبر صادر کرد.

این بزرگترین دراو استانی سال ۲۰۲۰ بود که تعداد دعوت نامه های صادر شده در آن از تعداد ۴۳۰ دعوت نامه صادرشده در اول سپتامبر پیشی گرفت.

دراو امروز برنامه کاندیدای استانی (PNP) برای نامزدهای فارغ‌التحصیل بین المللی و نیروی کار متخصص در دراو روند اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا (EEBC) و مهاجرت تخصصی ()SI دعوت نامه صادر کرد.

EEBC برای نامزدها با یک پروفایل معتبر در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال است که روش اصلی مهاجرت تخصصی برای کانادا محسوب می شود و هدف آن به دست آوردن اقامت دائم کانادایی است.

دسته SI برای نیروهای کار متخصص و نیمه متخصص است که شغلشان در استان بریتیش کلمبیا مورد نیاز است.

شرط حداقل امتیاز در دراو امروز بین ۷۵ تا ۹۴ امتیاز برای پنج دسته EEBC و SI بود.

حداقل امتیازات با مقادیر زیر برابر بودند:

  • SI- نیروی کار متخصص- ۹۳
  • SI-  فارغ التحصیل بین المللی- ۹۴
  • SI- نیمه متخصص و سطح انتری-۷۵
  • EEBC- نیروی کار متخصص-۹۳
  • EEBC- فارغ التحصیل بین المللی- ۹۴
مطلب مرتبط
بریتیش کلمبیا در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی خود از 373 متقاضی دعوت می کند

به منظور به دست آوردن دعوت نامه به واسطه EEBC نامزدها باید تحت دو سیستم اکسپرس انتری و سیستم ثبت نام مهاجرت های تخصصی بریتیش کلمبیا (SIRS) ثبت نام کرده باشند.

اکسپرس انتری سیستم مدیریت درخواست دولت فدرال برای سه برنامه مهاجرت اقتصادی اصلی کانادا است- برنامه نیروی کار متخصص فدرال (FSWP), برنامه تجارت های تخصصی فدرال (FSTP) و دسته تجربه کانادایی (CEC)، نامزدهای اکسپرس انتری بر اساس عوامل سرمایه انسانی مانند سن و تجربه کاری تحصیلات و تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی امتیاز دریافت می کنند.

نامزدهای‏ اکسپرس انتری با داشتن گزینش استانی ۶۰۰ امتیاز اضافی علاوه بر امتیازشان در سیستم جامع رتبه‌بندی دریافت کرده و این امر را تضمین می‌کند که آنها دعوت نامه درخواست اقامت دائم را از سیستم اکسپرس انتری دریافت می کنند.

نامزدهای مهاجرت تخصصی تنها به ثبت نام در SIRS نیاز دارند.

ماه گذشته برای بریتیش کلمبیا ماه شلوغی بود.

استان در کل ۷ دراو طریق دستگاه‌های مختلف برنامه کاندیدای استانی و روند های مختلف آن برگزار کرد و ۱۴۳۰ نامزد را برای درخواست گزینش استانی دعوت نمود.

متقاضیانی که امروز دعوت نامه درخواست را دریافت کردند ۳۰ روز کاری از تاریخ دریافت تاییدیه زمان دارند تا درخواست خود را از طریق سیستم ثبت نام آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا تکمیل کنند. یک دعوت نامه درخواست زمین می کند که متقاضی برای گزینش تایید خواهد شد.

مطلب مرتبط
بریتیش کلمبیا در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی خود از ۳۷۴ متقاضی مهاجرتی دعوت به عمل آورد

به منظور آنکه نامزدها تحت سیستم  BC PNP در نظر گرفته شوند، باید یک پیشنهاد شغلی تمام وقت از یک کارفرما در استان داشته باشند که تمایل دارند در فرایند ثبت درخواست از آنها حمایت کند.