بریتیش کلمبیا از ۷۲ نیروی کار IT در دراو جدید PNP دعوت می کند

بریتیش کلمبیا در دراو ۶ اکتبر از طریق ۴ روند مهاجرتی، دعوت نامه هایی برای برنامه کاندیدای استانی صادر کرد.

بریتیش کلمبیا از نامزدهای مهاجرتی که در بخش تکنولوژی کار می‌کنند دعوت کرد تا برای گزینش استانی جهت اقامت دائم درخواست خود را ارائه دهند.

در تاریخ  ششم اکتبر ۷۲ دعوت نامه از طریق برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا پایلوت فنی صادر شد.

نامزد ها در دسته های فرعی فارغ التحصیلان بین المللی و نیروی کار تخصصی در هر دو روند مهاجرت های تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا در دور آخر صدور دعوت نامه ها دعوت شدند.

حداقل امتیاز برای متقاضیان در هر دو دسته فرعی ۸۰ امتیاز بود که نشان می دهد هیچ تغییری در امتیازات از تمام دراوهای که از اواسط ژوئن برگزار شده، حاصل نشده است.

بریتیش کلمبیا دراوهای هفتگی پایلوت فنی خود را برگزار می‌کند و از طریق آن از نامزدها با پیشنهادات شغلی در ۲۹ شغل قابل قبول را دعوت می‌کند تا برای یک گزینش استانی درخواست دهند. هدف این پایلوت فنی این است تا به بخش فنی بریتیش کلمبیا کمک کند تا نیروهای کار تکنولوژی را استخدام کنند تا بتوانند نیازهای بازار کار موجود را برآورده سازند.

به منظور آنکه نامزدها بتوانند در این پایلوت فنی واجد شرایط شناخته شوند باید در یکی از روند های مهاجرت استانی موجود برای بریتیش کلمبیا ثبت نام کرده و پیشنهاد شغلی معتبری داشته باشند که در ۱۲ ماه قبل از ارائه درخواست ارائه شده و در یکی از شغل های قابل قبول پایلوت فنی است.

مطلب مرتبط

برای درخواست مهاجرت تخصصی از طریق دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا، نامزدها باید ابتدا از طریق پرتال آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا پروفایل تشکیل دهند و در سیستم ثبت نام مهاجرت های تخصصی ثبت نام کنند.

متقاضیان بر اساس فاکتورها مانند تحصیلات، تجربه کاری، تسلط بر زبان انگلیسی و محل کار خود مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و یک امتیاز دریافت می‌کنند.

اگر یک متقاضی تایید شود سپس میتواند از گزینش استانی خود برای درخواست اقامت دائم از طریق اداره مهاجرت و پناهندگی و تابعیت کانادا تحت دسته کاندیدای استانی درخواست دهد.

نامزدهای اکسپرس انتری که از بریتیش کلمبیا یک گزینش دریافت می کنند ۶۰۰ امتیاز اضافی علاوه بر امتیازشان در سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس انتری دریافت کرده و این امر تضمین می‌کند که در دراو آتی دعوت نامه درخواست را دریافت کنند.

بریتیش کلمبیا دراوهایی را برگزار می کند که از طریق دسته‌های مختلف برنامه کاندیدای استانی و روند های مختلف اش هر دو هفته یکبار از نامزدها دعوت به عمل می آورد. هفته گذشته این استان ۴۵۰ دعوت نامه گزینش استانی را در بزرگترین دراو خود تا این لحظه سال صادر کرد. سپتامبر ماه شلوغ برای بریتیش کلمبیا بود همچنانکه این استان هفت دراو در دسته های مختلف برنامه کاندیدای استانی و روندهای مختلف برگزار کرد و از بیش از هزار و ۴۳۰ نوزاد مهاجرت دعوت به عمل آورد.

مطلب مرتبط
بریتیش کلمبیا 437 نامزد مهاجرتی را در دراو جدید PNP دعوت می کند

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram