بریتیش کلمبیا از ۱۰۰ نامزد در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی خود دعوت به عمل می آورد

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا از نامزدهای چهار دسته فرعی مهاجرت نیروی کار متخصص و دو دسته برنامه کارآفرین دعوت کرد

بریتیش کلمبیا در ۲۰ اکتبر از ۱۰۰ نامزد مهاجرتی برای درخواست گزینش استانی برای اقامت دائم دعوت کرد.

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا ۸۰ دعوتنامه از طریق روندهای مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا صادر کرد. نامزدها تحت دسته های فرعی فارغ التحصیلان بین المللی و نیروی کار متخصص دعوت شدند.

حداقل امتیاز لازم برای نامزد های موفق ۸۰ امتیاز در تمام دسته ها بود.

علاوه بر این ۲۰ نفر تحت برنامه مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا دعوت شدند. ۱۵ دعوتنامه تحت دسته  پایه مهاجرت کارآفرین صادر شد و پنج مورد تحت پایلوت منطقه مهاجرت کارآفرینی بود. نامزدها و حداقل امتیاز ۱۲۲ تعدد سطح پایه و ۱۰۹ تحت پایلوت منطقه نیاز داشتند.

بریتیش کلمبیا از طریق دستگاه‌های مختلف برنامه کاندیدای استانی خود و روندهای مختلف اش به طور هفتگی دراو های خود را انجام می‌دهد. بزرگترین دراو بریتیش کلمبیا در سال جاری ۴۵۰ دعوتنامه کاندیدای استانی را در تاریخ ۲۹ سپتامبر صادر کرد.

بریتیش کلمبیا دراو های هفتگی پایلوت فنی را انجام می‌دهد و از طریق آن نامزدها با پیشنهاد شغلی در ۲۹ شغل واجد شرایط را دعوت می‌کند تا برای گزینش استانی درخواست خود را ارائه دهند. پایلوت فنی که از سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد قصد کمک به بخش فنی بریتیش کلمبیا برای استخدام نیروهای کار فنی دارد تا بتواند نیازهای بازار کار موجود در این استان را برآورده کند.

مطلب مرتبط
بریتیش کلمبیا در دراو جدید پایلوت فنی از ۷۴ نامزد مهاجرتی دعوت می کند

به منظور آنکه درد پالت فنی نامزدها واجد شرایط شناخته شوند باید در روند مهاجرت استانی موجود برای بریتیش کلمبیا ثبت نام کرده باشند و با پیشنهاد شغلی برای حداقل ۱۲ ماه گذشته در یکی از شغل‌های قابل قبول در پایلوت فنی را داشته باشند.

برایدر خواست مهاجرت تخصصی یا اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا نامزدها در ابتدا باید از طریق پرتال آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا یک پروفایل تشکیل داده و تحت سیستم ‌ثبت‌نام مهاجرت های تخصصی ثبت نام کنند.

متقاضیان بر اساس عواملی مانند سن تحصیلات تجربه کاری و تسلط بر زبان انگلیسی و محل کار خود ارزیابی شده و یک امتیاز دریافت می کنند.

اگر یک متقاضی تایید شود می‌تواند از گزینش استانی خود برای درخواست اقامت دائم نزد اداره مهاجرت پناهجویی و تابعیت کانادا تحت برنامه کاندیدای استانی درخواست دهد.

نامزدهای اکسپرس انتری که از بریتیش کلمبیا گزینش خود را دریافت می کنند علاوه بر امتیاز خود در سیستم جامع رتبه بندی ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت کرده و این امر تضمین می‌کند که آنها در دراو بعدی اکسپرس انتری دعوت نامه درخواست را دریافت میکنند.

آخرین دراو اکسپرس انتری بزرگترین دراو بود و در آن از ۴۵۰۰ نامزد برای درخواست اقامت دائم دعوت به عمل آمد.

مطلب مرتبط
بریتیش کلمبیا از ۵۸ نامزد مهاجرتی برای درخواست گزینش استانی دعوت به عمل آورد

ضمناً دسته پایه مهاجرت کارآفرینی برای کارآفرینان ای است که با تجربه هستند و قصد دارند و در بریتیش کلمبیا یک تجارت را راه اندازی کرده و یا بر عهده بگیرند.

پایلوت منطقه ای قصد دارد تا کارآفرینان را به مناطق و استانهای شرکت کننده جذب کند تا بتواند اقتصاد این مناطق را ارتقا دهد

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram