برنامه گزینش استانی بریتیش کلمبیا در دراو جدیدش ۷۲ نیروی کار فنی را دعوت می کند.

متقاضیان گزینش استانی با مهارت فنی از طرف استان برای اقامت دائم دعوت شدند.

دعوت نامه های درخواست گزینش استانی در تاریخ ۲۵ آگوست ۲۰۰۳، بواسطه گزینش استانی بریتیش کلمبیا برای دانشجویان بین المللی و نیروی کار فنی خارجی صادر شد.

بریتیش کلمبیا هر دو هفته یکبار دراوهای پایلوت فنی را برگزار می کند که به واسطه آن نامزدها با پیشنهادات شغلی در ۲۹ شغل مجاز برای درخواست گزینش استانی دعوت می‌شوند. هدف این پایلوت که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد کمک کردن به بخش فنی بریتیش کلمبیا برای استخدام نیروی کار .B.C است تا کمک کند نیازهای بازار کار موجود برآورده شود.

در تاریخ ۲۵ آگوست ۷۲ دعوت نامه به واسطه دراو پایلوت فنی صادر شد و در اختیار دسته های فرعی فارغ التحصیلان بین المللی و نیروی کار متخصص در برنامه اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا (EEBC) و روند مهاجرت تخصصی قرار گرفت.

برای اینکه نامزدها برای پایلوت حوزه فنی واجد شرایط شناخته شوند، باید در یکی از روندهای موجود مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ثبت‌نام شوند و یک پیشنهاد شغلی معتبر حداقل ۱۲ ماه در یکی از شغلهای مجاز پایلوت فنی داشته باشند.

برای درخواست مهاجرت تخصصی یا دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا نامزدها باید در ابتدا به واسطه ای پورتال آنلاین گزینش استانی بریتیش کلمبیا یک پروفایل تشکیل دهند و یا تحت سیستم ثبت نام مهاجرت تخصصی (SIRS) ثبت نام کنند.

مطلب مرتبط
بریتیش کلمبیا با برگزاری دو دراو برنامه کاندیدای استانی از ۴۹۴ متقاضی مهاجرتی دعوت می ‌کند.

متقاضیان مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و بر اساس عواملی مانند سطح تحصیلات،تجربه کاری،تسلط بر زبان انگلیسی و محل استخدام امتیاز دریافت می کنند.

اگر یک متقاضی تایید شود، سپس می توانند  از گزینش استانی خود استفاده کنند و تحت دسته گزینش استانی برای درخواست اقامت دائم از طریق اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا اقدام کنند.

نامزد های اکسپرس انتری که از سوی بریتیش کلمبیا یک گزینش دریافت می‌کنند ۶۰۰ امتیاز علاوه بر امتیازشان در سیستم رتبه بندی جامع دریافت کرده و این امر تضمین می کند که در دور بعدی دراو اکسپرس انتری یک دعوت نامه برای درخواست دریافت خواهند کرد.

تاکنون در ماه آگوست، بریتیش کلمبیا از طریق دسته های گزینش استانی و روند های مختلفش، ۴ دراو برگزار کرده است،و ۸۶۳ نامزد را برای درخواست گزینش استانی دعوت کرده است.

دراو PNP و دراو اکسپرس انتری مختص گزینش استانی در بریتیش کلمبیا و استان‌های دیگر مانند انتاریو منجر به این می‌شود که نامزد های بیشتری در حوزه فنی برای درخواست اقامت دائم کانادا دعوت شوند که این امر به خاطر اهمیت بخش فنی برای اقتصاد کانادایی حتی در طول شیوع ویروس کرونا است.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram