برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا از ۷۶ نامزد مهاجرتی در دراو فنی جدید خود دعوت می کند

نامزدها از طریق برنامه اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و روند مهاجرت های تخصصی دعوت شدند.

بریتیش کلمبیا در تاریخ ۱۷ نوامبر از ۷۶ نامزد مهاجرتی برای درخواست گزینش استانی جهت رسیدن به اقامت دائم دعوت کرد.

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا از طریق روندهای اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا و مهاجرت های تخصصی دعوت نامه ها را صادر کرد.

نامزدها تحت دسته های فرعی فارغ التحصیلان بین المللی و نیروی کار متخصص و از طریق پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا دعوت شدند. نامزدهای دعوت شده باید در یکی از شغل های قابل قبول دارای پیشنهاد شغلی می بودند تا بتوانند گزینش استانی را دریافت کنند.

حداقل امتیاز لازم برای نامزدهای موفق در تمام دسته ها ۸۰ امتیاز بود.

بریتیش کلمبیا از طریق دسته برنامه کاندیدای استانی و روندهای خود به صورت هفتگی دعوت نامه ها را صادر می کند.

برای درخواست  از طریق دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا مهاجرت های تخصصی نامزدها ابتدا باید از طریق پورتال آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا یک پروفایل ایجاد کنند و تحت سیستم ثبت‌نام مهاجرت‌های تخصصی ثبت نام خود را انجام دهند.

متقاضیان بر اساس فاکتورهایی مانند سطح تحصیلات و تجربه کاری تسلط بر زبان انگلیسی و محل کار مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و یک امتیاز دریافت می کند.

مطلب مرتبط
برنامه گزینش استانی بریتیش کلمبیا در دراو جدیدش ۷۲ نیروی کار فنی را دعوت می کند.

اگر یک متقاضی تایید شود سپس میتواند از گزینش استانی خود برای درخواست اقامت دائم تحت برنامه کاندیدای استانی نزد اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا درخواست خود را ارائه دهد.

نامزدهای اکسپرس انتری که از بریتیش کلمبیا گزینش را دریافت می‌کنند ۶۰۰ امتیاز اضافی علاوه بر امتیازشان در سیستم جامع رتبه بندی اکسپرس انتری دریافت می کنند و این افراد می‌توانند در دور بعدی صدور دعوت نامه ها، دعوت نامه درخواست را دریافت کنند.

بریتیش کلمبیا هر هفته در پایلوت فنی خود دعوت نامه ها را صادر میکند.

پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا یک روش مهاجرتی سریع برای نیروهای کار حوزه فنی در شغل های مورد نیاز این استان و دانشجویان بین‌ المللی است و از طریق روندهای مهاجرت استانی موجود برای بریتیش کلمبیا کار می کند.

به منظور آنکه نامزدها بتوانند از طریق این برنامه برای مهاجرت به بریتیش کلمبیا واجد شرایط شناخته شوند باید در یکی از ۲۹ شغل واجد شرایط یک پیشنهاد شغلی داشته باشند.

شغل های قابل قبول برای پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا شامل مدیران سیستم های اطلاعاتی و کامپیوتر، مهندسان عمران، طراحان وب و توسعه دهندگان آن، مترجمان و تکنسین های ضبط صدا و ویدیو هستند.

در مقابل روند های دیگر برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا که نیازمند پیشنهاد شغل دائم هستند پیشنهادات شغل پایلوت فنی باید دارای حداقل طول مدت یکساله باشند. با این وجود پیشنهادات شغلی که بیش از یکسال طول مدت دارند تحت این پایلوت هنوز قابل قبول شناخته می شوند. همچنین لازم است که پیشنهاد شغلی تمام وقت و از یک کارفرمای واجد شرایط در استان باشد.

مطلب مرتبط
بریتیش کلمبیا در دراو جدید برنامه کاندیدای استانی خود از ۳۷۴ متقاضی مهاجرتی دعوت به عمل آورد

نامزدهایی که برای گزینش استانی درخواست می‌دهند ۳۰ روز کاری برای ثبت درخواست خود زمان دارند.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram