برنامه کاندیدای استانی انتاریو از 668 نامزد مهاجرتی در دراو جدید حوزه تکنولوژی خود دعوت به عمل می آورد

انتاریو در سال ۲۰۲۰ برای ۷۸۱۹ متقاضی اصلی دعوت نامه صادر کرده است.

آخرین قرعه ‌کشی حوزه فنی انتاریو در ۱۵ دسامبر انجام شد و ۶۶۸ نامزد اکسپرس انتری برای گزینش استانی دعوت شدند.

برنامه کاندیدای مهاجرتی انتاریو برای آن دسته از متقاضیان آن که ممکن است برای روند اولویت های سرمایه انسانی اکسپرس انتری واجد شرایط شناخته شوند، توضیح علاقمندی(HCP) عکس های مورد نظر را ارسال کرد. این نامزدها باید در سیستم اکسپرس انتری فدرال دارای پروفایل باشند.

۶۶۸ متقاضی اصلی موفق شدن از درایو فنی (CRS) دریافت کنند. نامزد های اکسپرس انتری به امتیازی بین ۴۶۰ تا ۴۶۸ در سیستم جامع رتبه بندی نیاز داشتند تا دعوت شوند.نامزدها نیازی به پیشنهاد شغلی نداشتند اما به تجربه کاری حداقل یک سال در یکی از شغل های فنی زیر نیاز داشتند.

  • NOC۰۲۱۳-مدیران سیستم های اطلاعات کامپیوتر
  •  NOC۲۱۴۷-مهندسان کامپیوتر
  • NOC۲۱۷۲تحلیلگر پایگاه داده و مدیر داده
  • NOC۲۱۷۳-طراح و مهندس نرم افزار
  • NOC۲۱۷۴-برنامه نویس کامپیوتر و توسعه دهنده رسانه
  • NOC۲۱۷۵-توسعه دهنده و طراح وب

افرادی که از انتاریو NOIدریافت کردند ۴۵ روز کاری برای ثبت درخواست خود برای گزینش استانی زمان در اختیار دارند.

اگرگزینش استانی را از آنتاریو دریافت کنید به طور خودکار ۶۰ امتیاز اضافی به امتیاز شما در سیستم جامع رتبه بندی اضافه می‌شود و این امتیاز اضافه تضمین می‌کند که در دور بعدی قرعه کشی اکسپرس انتری دعوت نامه درخواست را دریافت خواهید کرد.این شرایط برای هر فردی که تحت برنامه‌های کاندیدای استانی در کانادا گزینش می‌شود برقرار خواهد بود.

مطلب مرتبط
انتاریو درگاه ثبت نام برای پیشنهاد کاری کارفرما را بست: روند نیروی کار خارجی

این پنجمین دراو فنی انتاریو در سال جاری است. بزرگترین دراو فنی تا این لحظه سال ۲۰۲۰ در تاریخ ۲۹ جولای انجام شد که در این دراو ۱۲۸۸ نامزد اکسپرس انتری برای درخواست گزینش استانی دعوت شدند.

تا این لحظه از سال ۲۰۲۰، آنتاریو ۹۰۸۲ دعوت نامه از طریق روندهای اولویت های سرمایه انسانی، روند نیروی کار متخصص فرانسوی زبان، و روند تجارت های تخصصی صادر کرده است.

از ۱۰ دسامبر تاکنون، از این دعوت نامه ها اونتاریو ۷۸۱۹ گزینش استانی صادر کرده است.

 

چطور برای یک دراو فنی آنتاریو دعوت شویم

اولین گام برای آن که از طریق دراو فنی برنامه مهاجرتی انتاریو، برای دریافت دعوت نامه واجد شرایط شوید ایجاد یک پروفایل در سیستم اکسپرس انتری کانادا است.

اکسپرس انتری یک سیستم مدیریت درخواست برای سه برنامه‌ مهاجرت دسته اقتصادی فدرال است: برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی. روند اولویت سرمایه انسانی انتاریو نامزدها را از برنامه نیروی کار متخصص فدرال و دسته تجربه کانادایی انتخاب می کند.

نامزدهای اکسپرس انتری بر اساس تحصیلات تجربه کاری سن و تسلط زبانی برای یکی از زبان‌های انگلیسی و فرانسوی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و در سیستم جامع رتبه بندی یک  امتیاز دریافت می کنند.

مطلب مرتبط
دراو فنی برنامه کاندیدای استانی انتاریو: ۵۲۸ متقاضی اکسپرس انتری دعوت شدند

قرعه کشی حوزه فنی اونتاریو از از پول اکسپرس انتری نامزدها از نیروهای کار واجد شرایط حوزه فنی دعوت به عمل می آورد تا برای دریافت گزینش استانی از استان آنتالیا درخواست خود را ارائه دهند.

درخواست برای گزینش استانی مانند درخواست برای مهاجرت کانادا این نیست. اگر نامزد های دعوت شده با موفقیت به توان گزینش استانی را از آنتاریو دریافت کنند سپس می توانند از آن برای درخواست اقامت دائم از دولت فدرال استفاده کنند.

زمانی که دولت فدرال آنها را تایید کند این تا تابعان دائمی می‌توانند در طول دوران کاری خود در اونتاریو اقامت داشته باشند.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram