انتاریو در خواستهای برای دانشجویان بین المللی را باز و بسته می کند

ثبت نام برای پیشنهاد شغلی کارفرما: روند دانشجویی بین المللی در 19 آگوست باز شد.

انتاریو در 25 دقیقه درخواستهای دانشجویان بین المللی با پیشنهادات شغلی که بدنبال گزینش استانی برای اقامت دائم هستند را باز و بسته می کند.

منابع اعلام می کنند که پیشنهاد شغلی کارفرما: روند دانشجوی بین المللی بین ساعت 10 صبح و 10.25 صبح باز و بسته شد.

انتاریو عنوان می کند که ثبت نام برای این روند اکنون تا اطلاع بعدی بسته است.

برنامه گزینه مهاجرتی اونتاریو (OINP) درخواست های پیشنهاد شغلی کارفرما را می پذیرد: روند دانشجوی بین المللی در ۱۹ آگوست. آنها درخواست برای نیروی کار خارجی یا رئیسان او را نمی پذیرد.  OINP هشدار می دهد که لینک ثبت نامی روند نیروی کار خارجی فعال خواهد بود اما تنها برای اهداف فنی یا آزمون دهی فعال است. هر درخواستی که به واسطه این لینک ثبت شود از سیستم حذف خواهد شد.

درخواست ها برای فارغ التحصیلان دانشجویی بین الملل در بعضی از ساعات در طول ساعات کاری بین نه صبح و پنج عصر باز خواهد بود. این سیستم به طور خودکار پس از پر شدن ظرفیت ثبت‌نام خاموش خواهد شد. معمولاً این دوره های بازگشایی تا انتها با سرعت زیادی همراه هستند و OINP انتظار هیچ گونه تغییری در پنجره درخواست های فردا را ندارد.

مطلب مرتبط
برنامه گزینش استانی انتاریو 703 نامزد اکسپرس انتری را دعوت می کند

به گفته OINP در یک رسانه, «به خاطر تعداد زیاد کاربرانی که انتظار می‌رود به سیستم دسترسی داشته باشند ممکن است با پیغام افزایش حجم روبرو شوید یا در صفحه اولویت بندی قرار بگیرید», «در این صورت این را یک خطای فنی در نظر نگیرید و نیاز به تماس وجود ندارد»

چطور برای یک پیشنهاد شغلی کارفرما ثبت نام کنیم: روند دانشجوی بین الملل

OINP عنوان می کند که متقاضیان علاقمند باید پورتال الکترونیکی OINP را به طور مستقیم از بخش پیشنهاد شغلی کارفرما: روند دانشجوی بین المللی در سایت OINP ارزیابی کنند. روی دکمه (یک درخواست را ثبت کنید) کلیک کنید. OINP توصیه می کند از دستگاه تلفن همراه برای دسترسی به سیستم فرم الکترونیک استفاده نکنید.

فرم مورد نیاز جدید کارفرما

فرم جدید کارفرما که در طول پذیرش درخواست های قبلی معرفی شد نیز برای ثبت نام دانشجویان بین المللی فردا مورد نیاز است. باید آخرین نسخه فرم کارفرما تکمیل شودو تاریخ آن برای ۱۹ آگوست ۲۰۲۰ یا پس از آن باشد و در غیر این صورت درخواست ناقص تلقی می‌شود.

فرم کارفرما نشان می دهد که باید طی شش ماه از تاریخ امضای آن ثبت شود، اما این فرم باید شامل به روزترین اطلاعات باشد. آنهایی که موفق به ثبت نام می شوند 14 روز زمان دارند تا درخواست تکمیل شده خودشان را ثبت کنند و می توانند از این زمان برای بارگذاری فرم بروزرسانی شده کارفرمای خود استفاده کنند.

مطلب مرتبط
برنامه کاندیدای استانی انتاریو از ۹۴۰ دانشجوی بین المللی و نیروی کار موقت دعوت میکند

بخش ب از فرم کارفرما، ” اطلاعات معمول پذیرش”، مورد بازبینی قرار گرفته است تا نشان دهد که آیا تجارت کارفرما در حال حاضر با استانداردها و ضوابط ایمنی و سلامت شغلی تطابق دارند یا خیر.

به گفته OINP،” از کارفرمای خود بخواهید تا با دقت اطلاعات عنوان شده در فرم کارفرما را بررسی کند تا از هرگونه تاخیر غیر ضروری در رسیدگی به درخواست شما جلوگیری شود”.

OINP بیان می کند هرفردی که درحال ثبت نام با مشکلات فنی روبرو شود، باید مستقیما با آدرس ایمیل ontarionominee@ontario.ca تماس حاصل کند و موارد زیر را ارسال نماید:

  • یک اسکرین شات که نشان دهنده زمان و تاریخ است
  • جزئیاتی در مورد نحوه روی دادن خطا

از هرفردی که فرجه زمانی درخواستش تحت تاثیر حفاظت برنامه ریزی شده قرار بگیرد خواسته می شود که بواسط همان آدرس ایمیل با OINP تماس حاصل کند. حفظ و نکهداری از امشب، 18 آگوست در ساعت 5 عصر تنظیم می شود. استان هیچ زمان پایانی برای حفاظت زمان بندی شده در نظر ندارد.

 

چه کسی برای پیشنهاد شغلی کارفرما انتاریو واجد شرایط شناخته می شود: روند دانشجوی بین المللی؟

همانطور که از نامش پیداست، نامزدهای واجد شرایط به یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما واجد شرایط در انتاریو نیاز دارند. گرچه نامزد لزوما نیازی به حضور در انتاریو ندارد، آنها باید در صورتی که در کانادا درخواست می دهند وضعیت قانونی لازم را داشته باشند. OINP درخواستها از افرادی که در وضعیت عنوان شده هستند را می پذیرد.

مطلب مرتبط
برنامه کاندیدای استانی انتاریو در سال ۲۰۲۰ بیشترین تعداد نیروهای کار متخصص و فنی را برگزید

پیشنهاد شغلی باید طبق دسته بنید مشاغل ملی کانادا، در شغلهای تخصصی دسته بندی شده 0,A,B باشد.

متقاضی باید از دارای یک مدرک قابل قبول تمام وقت یا برنامه دیپلم  در دوسال گذشته از کانادا باشد. نیمی از مطالعاتشان باید طی حضورشان در کانادا باشد.

آنها نیز باید قصد و نیتشان برای سکونت در انتاریو  و همینطور ارتباطشان با استان را  نشان دهند که می تواند شامل تجربه کاری یا روابط اجتماعی باشد.