انتاریو درگاه ثبت نام برای پیشنهاد کاری کارفرما را بست: روند نیروی کار خارجی

برنامه کاندیدای استانی انتاریو انتظار دارد که افراد زیادی به سیستم دسترسی پیدا کنند.

پیشنهاد شغلی کارفرما: روند نیروی کار خارجی به محدودیت ثبت‌نام خود رسید.

انتاریو عنوان می کند که ثبت نام برای این روند اکنون تا اطلاع بعدی بسته است.

انتاریو برای پیشنهاد شغلی کارفرما مجدداً بازگشایی می‌شود: روند نیروی کار خارجی در تاریخ ۲۱ اکتبر.

نامزدهای مهاجرتی پیشنهاد شغل و یک فرم به‌روزرسانی‌شده کارفرما نیاز دارند تا برای این برنامه کاندیدای استانی درخواست دهند.

به گفته برنامه کاندیدای استانی انتاریو در یک رسانه «به خاطر تعداد بالای کاربرانی که انتظار می رفت به سیستم دسترسی داشته باشند ممکن است با یک صفحه پیغام شلوغ روبرو شوید یا در صفحه اولویت بندی قرار گیرید. اگر این اتفاق بیفتد یک خطای فنی نیست و نیازی به تماس با برنامه ندارید.»

پس از آنکه سیستم به مقدار آستانه ثبت نام کنندگان برسد به طور خودکار خاموش میشود. معمولاً این اتفاق در همان روزی که این روند بازگشایی می‌شود روی می‌دهد.

برای ثبت نام باید مستقیماً از وب سایت روند نیروی کار خارجی،پیشنهاد شغل کارفرما به پرتال فرم الکترونیکی برنامه کامپیوتر استانی انتاریو دسترسی پیدا کنید. بر دکمه « ثبت یک درخواست» کلیک کنید. باید از یک دسکتاپ استفاده کنید، تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها توسط سیستم فرم الکترونیکی پشتیبانی نمی شوند.

مطلب مرتبط
احتمالاً انتاریو به سوی سیستم Expression of Interest حرکت می کند

در طول ثبت نام هنگام ثبت تاریخ تولد خود دقت کنید. فرمت صحیح در پرتال فرم الکترونیکی سال تولد/ ماه تولد/ روز تولد است. ثبت صحیح فرمت مهم است زیرا اگر اشتباهی کنید برنامه کاندیدای استانی انتاریو به شما اجازه تغییر آن را نخواهد داد.

این درگاه ثبت درخواست فقط برای پیشنهاد شغلی کارفرما: روند نیروی کار خارجی است. درگاه متقاضیان برای پیشنهاد شغلی کارفرما: دانشجویان بین المللی و فارغ التحصیلان ارشد باز نمی شوند.

فرم کارفرمایی به روز رسانی شده و پیشنهاد شغلی لازم است

پیشنهاد شغلی شما باید دقیقا در زمان درخواست شما باشد. تمام اسناد مورد نیاز مانند پیشنهاد شغلی به روز رسانی شده با یک تاریخ آغاز تاریخ شروع فوری و قطعی وجود داشته باشند.

شما باید تازه ترین نسخه فرم کارفرما را ثبت کنید قبل از ۲۱ اکتبر تکمیل و ثبت شده باشد. گرچه فرم کارفرما نشان می‌دهد که باید در طی ۶ ماه از تاریخ امضا ثبت شود، اطلاعات موجود در فرم کارفرما باید برای زمان جاری باشد.

اگر یک فرم کارفرمایی تکمیل شده و به روز رسانی شده است قبل از ۲۱ اکتبر ۲۰۲۰ را ثبت کنید درخواست شما ناقص تلقی می‌شود. درخواست شما در صورت نداشتن پیشنهاد شغلی بازگردانده خواهد شد.

اگر با موفقیت ثبت نام کنید ۱۴ روز زمان برای تکمیل و ثبت درخواست دارید. می توانید از این زمان برای به‌روزرسانی فرم جدید کارفرما استفاده کنید. برنامه کاندیدای استانی انتاریو ۱۴ روز تمدید را در نظر خواهد گرفت.

مطلب مرتبط
انتاریودر دراو جدید مهاجرتی اش 21 کارآفرین را دعوت می کند

برنامه کاندیدای استانی انتاریو بخش  ب از فرم کارفرما « اطلاعات قانونی»را مورد بازبینی قرار داده است تا نشان دهد که آیا تجارت کارفرما در حال حاضر با مصوبه استاندارد های استخدام آنتاریو ۲۰۰۰ و مصوبه ایمنی و سلامت شغلی انتاریو مطابقت دارد یا خیر.

کارفرمایان باید به دقت اطلاعات عنوان شده در فرم کارفرما را مورد بازبینی قرار دهند تا تضمین کنند که تمام پاسخ های صحیح بوده است. این موضوع کمک می کند تا هیچ گونه تاخیری در رسیدگی به درخواست شما به وجود نیاید.

اگر در زمان پر کردن پرتال فرم الکترونیکی با مشکلات فنی روبه رو هستید می توانید مستقیماً با برنامه کاندیدای استانی انتاریو در تماس باشید و یک تصویر از صفحه ای که با آن مشکل دارید و تاریخ زمان دقیق آن را ارسال کنید و همچنین در مورد مشکل به وجود آمده با جزئیات توضیحات خود را ارائه دهید.

برنامه کاندیدای استانی انتاریو قصد دارد در سال ۲۹۲۱ سیستم توزیع علاقمندی را برای متقاضیان راه اندازی کند.

 

 

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram