انتاریو درخواست ها برای فارغ التحصیلان ارشد برنامه کاندیدای استانی را بست

برنامه کاندیدای استانی انتاریو درخواست‌های فارغ التحصیلان مقطع ارشد که می‌ خواهند در انتاریو سکونت داشته باشند را می پذیرد.

انتاریو درخواست‌ها برای روند فارغ التحصیلان ارشد را در همان روزی که باز کرده بود بست،روند ثبت نام بر اساس مدلی است که هرفردی زودتر ثبت نام کند خدمات را زودتر دریافت خواهد کرد.

ثبت نام وقتی بسته شد که محدودیت ۱۲۱۵ ثبت نام برآورده شد و تا اطلاع ثانوی بسته خواهد ماند.

در تاریخ بیست و نهم سپتامبر انتاریو درخواست‌ها برای نامزدهایی که با مدرک ارشد فارغ التحصیل شده اند را می پذیرد. دانشجویان بین المللی که از دانشگاه انتاریو  فارغ التحصیل شده اند ممکن است برای درخواست برنامه کاندیدای استانی واجد شرایط شناخته شوند.

برنامه کاندیدای استانی انتاریو (OINP) اعلام نکرد که درخواست ها دقیقاً چه زمانی در رسانه منتشر می‌شوند. با این وجود عنوان کردند که متقاضیان علاقمند باید مستقیماً از صفحه روند فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد به پرتال فرم الکترونیکی برنامه OINP دسترسی داشته باشند. با استفاده از یک کامپیوتر به وبسایت متصل شده و روی عبارت « ثبت درخواست» کلیک کنید, تلفن های همراه و تبلت ها ساپورت نمی شوند.

OINP انتظار دارد که تعداد زیادی از کاربر ها درخواست دهند، که ممکن است منجر شود صفحه با حجم بالایی از پیغام ها روبرو شود،یا افراد در صف اولویت بندی قرار گیرند. این یک خطای فنی نیست.

مطلب مرتبط
انتاریو از ۱۰۲ متقاضی دوزبانه طی جدیدترین پذیرش خود دعوت کرد

زمانی که ظرفیت تکمیل شد سیستم به طور خودکار بسته می شود.

افرادی که با موفقیت در طول بازگشایی صفحات ثبت نام کردند, در طی ۳ روز کاری یک ایمیل تایید از پورتال OINP دریافت می‌کنند که شامل شماره پرونده ثبت نام کننده است. ثبت نام کنندگان پس از این مرحله ۱۴ روز زمان دارند تا درخواست خود برای برنامه کاندیدای استانی را ثبت کنند.

تکمیل درخواست دو هفته زمان می‌برد و نیازی نیست که تمام آنها در یک مرحله انجام شود. نمی‌توان کار را ذخیره کرد و سپس مجدداً به آن رجوع و درخواست را تکمیل کرد.

درخواست ۱۵۰۰ دلار هزینه دارد و  OINP  مستر کارت و ویزا کارت را نیز می پذیرد. تمام اسناد و مدارک باید به زبان انگلیسی و فرانسوی باشند، اسکن شده باشند و در زمانی که متقاضیان در حال پر کردن درخواست هستند آماده ثبت باشند.

فرم صحیح. برای وارد کردن تاریخ تولدDD/MM/YYYY است. OINP می‌گوید باید اطلاعات به درستی وارد شوند و تغییر تاریخ تولد امکان پذیر نیست.

 

چه کسی برای روند فارغ التحصیل ارشد واجد شرایط است؟

برای درخواست این برنامه کاندیدای استانی نیازی به هیچ پیشنهاد شغلی نیست و همچنین نیازی نیست در زمان درخواست در کانادا حضور داشته باشید. نامزدهای واجد شرایط باید شرط مدرک ارشد را از یک موسسه آموزشی واجد شرایط در انتاریو داشته باشند.

مطلب مرتبط
احتمالاً انتاریو به سوی سیستم Expression of Interest حرکت می کند

چند مورد از الزامات صلاحیت سنجی شامل موارد زیر است:

  • تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه یعنی حداقل نمره ۷ (CLB)در تمام مهارت ها.
  • متقاضیان باید برای حداقل یک سال در انتاریو زندگی کرده باشند
  • سرمایه زندگی به تعداد اعضای خانواده به در آمد سالانه محاسبه شده باشد.
  • داشتن قصد زندگی در آنتاریو
  • ضوابط صلاحیت سنجی دیگر

روند فارغ التحصیل کارشناسی ارشد یکی از برنامه‌هایی است که به یک سیستم توضیح علاقمندی تغییر وضعیت می دهد . انتاریو سیستم جدید را در سال ۲۰۲۲ راه اندازی می کند.

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram