انتاریو دراو فنی جدیدی برگزار می‌کند و از ۷۷۲ نامزد اکسپرس انتری دعوت به عمل می آورد

دراو جدید برنامه کاندیدای استانی انتاریو با تجربه کار در یکی از شغل های فنی را مورد هدف قرار می‌دهد.

انتاریو در تاریخ ۱۵ اکتبر دراوجدیدی در حوزه فنی برگزار کرد و از نامزدهای اکسپرس انتری برای درخواست گزینش استانی دعوت به عمل آورد.

برنامه کاندیدای استانی انتاریو توضیح علاقمندی را برای نامزدهایی صادر کرد که ممکن است برای روند اولویت های سرمایه انسانی اکسپرس انتری واجد شرایط شناخته شوند.

۷۷۲ متقاضی اصلی از دراو فنی NOI را دریافت کردند. نامزدهای  اکسپرس انتری به امتیازی بین ۴۶۲ تا ۴۷۰ نیاز داشتند تا در این دور دعوت شوند. همچنین که تجربه کاری در یکی از شغل های زیر نیز نیاز داشتند:

NOC 0213 مدیران سیستم های اطلاعاتی و کامپیوتری

NOC 2147 مهندسان کامپیوتر

NOC 2172 مدیران تازه و تحلیل گران پایگاه داده

NOC 2173 طراحان و مهندسان نرم افزار

NOC 2174 برنامه نویسان کامپیوتری و توسعه‌دهندگان رسانه‌های تعاملی

NOC 2175 طراحان و توسعه دهندگان وب

نامزدها نیاز به پیشنهاد شغلی برای دریافت  دعوت نامه نداشتند اما حداقل به یک سال تجربه کاری در یکی از این شغل های فنی نیاز داشتند.

همچنین باید در سیستم اکسپرس انتری یک پروفایل داشته باشند.

افرادی که از آنتاریو  NOI دریافت کردند ۴۵ روزه کاری برای ثبت درخواست خود برای گزینش استانی زمان دارند.

مطلب مرتبط
چرا اونتاریو برای مهاجرت به یک سیستم EOI نیاز دارد

اگر از سوی انتاریو گزینش را دریافت کنند به طور خودکار ۶۰۰ امتیاز به امتیاز آنها در سیستم جامع رتبه بندی اضافه می‌شود. این افزایش امتیاز تضمین می کند تنها در دراو بعدی اکسپرس انتری دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم را دریافت می کنند. هر کسی که تحت هر برنامه کاندیدای استانی به کانادا دعوت شود از این شرایط برخوردار خواهد شد.

این چهارمین دراو فنی انتاریو است. یک دراو در ۲۹ جولای برگزار شد که بزرگترین دراو فنی تا این لحظه از سال ۲۰۲۰ بود،که در آن دور از صدور دعوت نامه ها ۱۲۸۸ نامزد اکسپرس انتری برای درخواست گزینش استانی دعوت شدند.

 

چطور برای یک دراو فنی انتاریو دعوت شویم

اولین گام برای واجد شرایط شدن برای دریافت یک دعوت نامه از طریق دراو فنی برنامه کاندیدای استانی انتاریو ایجاد یک پروفایل در سیستم اکسپرس انتری کانادا است.

اکسپرس انتری یک سیستم مدیریت درخواست برای سه برنامه مهاجرتی دسته اقتصادی فدرال است: برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی. روند اولویت های سرمایه انسانی انتاریو نامزدها را از برنامه نیروی کار متخصص فدرال و دسته تجربه کانادایی شناسایی می‌کند.

نامزدهای اکسپرس انتری طبق امتیازات خود در سیستم جامع رتبه بندی بر اساس فاکتورهای مانند تحصیلات، تجربه کاری، سن و تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی رتبه بندی می شوند.

مطلب مرتبط
انتاریو در خواستهای برای دانشجویان بین المللی را باز و بسته می کند

دراوهای فنی برنامه کاندیدای استانی انتاریو، نامزدها از پول اکسپرس انتری رابرمی گزیند و از نیروهای کارمتخصص واجد شرایط دعوت می‌کند تا برای یک گزینش استانی انتاریو درخواست دهند.

زمانی که این فرایند تکمیل می‌شود نامزدها فرصت شرکت در زمینه های کاری فنی در انتاریو را خواهند داشت.

 

 

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram