برنامه کاندیدای استانی نوا اسکاتیا از نیروهای کار صنعت خودرو دعوت می کند

نیروهای کاری صنعت خودرو با پروفایل های فعال در سیستم اکسپرس انتری برای درخواست گزینش استانی از نوا اسکاتیا دعوت شدند.

نوا اسکاتیا در ۲۴ سپتامبر از نامزدهای مهاجرتی دعوت کرد تا برای کاندیدای استانی در خواست دهند.

برنامه کاندیدای نوا اسکاتیا معیارهای صلاحیت سنجی دراو برای نامزدهای اکسپرس انتری را منتشر کرد اما اطلاعاتی از تعداد دعوت نامه های صادر شده در اختیار نگذاشت.

نامزدها باید در یکی از دو مجموعه طبقه بندی شغلی داخلی (NOC) یک شغل داشته باشند: تعمیر بدنه وسیله نقلیه یا تکنسین خدمات خودرو, مکانیک اتوبوس و کامیون و تعمیر کار مکانیکی.

نامزدهای دعوت شده نیز باید نشان دهند که در پنج سال قبل از ثبت درخواست دو یا چند سال در زمینه مربوطه کار و تمام وقت یا تجربه معادل نیمه وقت داشته اند.

آنها به اثبات تسلط بر زبان انگلیسی نیز نیاز دارند. باید نسخه هایی از آزمون های زبان و اثبات مدارک تحصیلی را همراه با درخواستشان برای گزینش استانی ارسال کنند. اثبات تحصیلات بایددر شرایط که تحصیلات خارج از کانادا انجام شده است، شامل گزارش ارزیابی مدارک تحصیلی باشد که از سوی یک سازمان تعیین شده توسط داره مهاجرت پناهجویی و تابعیت کانادا قابل قبول است.

علاوه براین، نامزدها نیز باید برنامه دو یا چند ساله در یک دانشگاه کالج یا مدارس مختصر تجارت را تکمیل کرده باشند.

مطلب مرتبط
نوا اسکوشیا با افزایش مهاجرت در پی جبران وضعیت اقتصادی استان خواهد بود

نامزدهای دعوت شده تا ۲۴ اکتبر زمان دارند تا درخواست خود برای کاندیدای استانی برای اقامت دائم را ارسال کنند.

روند اولویت‌های بازار کار نوا اسکاتیا از نامزدهای مهاجرتی بر اساس نیاز بازار کار استان دعوت به عمل می‌آورد. این اولین دراو برنامه کاندیدای استانی نوا اسکاتیا از ماه می است، وقتی که استان از پرستارانی که در پول اکسپرس انتری پروفایل تشکیل داده بودند دعوت به عمل آورد.

برای واجد شرایط شدن در کاندیدای استانی نوا اسکاتیا به واسطه روند اولویت‌های بازار کار، نامزدها در قدم اول باید در سیستم اکسپرس انتری پروفایلی را تشکیل دهند.

اکسپرس انتری درخواست ‌ها برای اقامت دائم کانادا را به واسطه برنامه ‌های مهاجرت فدرال تحت مدیریت دارد: برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی.

نامزد های اکسپرس انتری بر اساس سیستم رتبه بندی جامع رتبه بندی شده و بر اساس عواملی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات و تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه امتیازی دریافت می کنند.

اکنون نوا اسکاتیا دعوت نامه ها را صادر کرده است، این دعوت نامه ها به عنوان نامه های علاقمندی نیز شناخته می‌شوند و نامزدهای دعوت شده ۶۰ روز کاری زمان دارند تا درخواست خود برای کاندیدای استانی را تکمیل کنند.

مطلب مرتبط
نوا اسکوشیا با افزایش مهاجرت در پی جبران وضعیت اقتصادی استان خواهد بود

اگر از سوی نوا اسکاتیا کاندیدای استانی را دریافت کنند به طور خودکار ۶۰۰ امتیاز علاوه بر امتیازشان در سیستم جامع رتبه بندی دریافت کرده و این امر تضمین می‌کند که آنها در دور بعدی صدور دعوت نامه های اکسپرس انتری دعوت نامه ی خواست را دریافت خواهد کرد.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram