ردکردن این

سفر به کانادا به عنوان یک گردشگر در سال ۲۰۲۱

سفر به کانادا به عنوان یک گردشگر در سال ۲۰۲۱

تاریخ انتشار

در این مقاله به برخی از سوالات در مورد ورود به کانادا پس از بازگشایی مرز ها پاسخ می دهیم.

کانادا در نهایت پس از بسته بودن مرزها به مدت ۱۷ ماه آنها را به روی توریست ها باز میکند اما همه چیز کاملا به حالت عادی باز نمی گردد.

در اوایل ماه جولای بازگشایی تدریجی مرز کانادا با مسافرانی انجام شد که به طور کامل واکسیناسیون شده بودند. سپس در روز ۱۹ جولای کانادا از محدودیت‌های خبر داد که در ۹ آگوست اعمال شدند و جدیت کمتری داشتند.

تا ۷ سپتامبر انتظار می رود که مرزها به طور کامل به روی گردشگران از سرتاسر دنیا باز شود قطعاً هنوز در شیوع ویروس کرونا قرار داریم و این ضوابط قابل تغییر هستند.

اما با توجه به چیزی که در حال حاضر از آن مطلع هستیم به برخی از سوالات مهم در مورد ورود به کانادا در این تابستان و پاییز پاسخ داده ایم.

 

سفر به کانادا از چه زمانی از سر گرفته می شود؟

مرز در نیمه شب روز ۹ آگوست به روی افرادی که به طور کامل واکسیناسیون شده اند باز میشود. آنها باید شهروندان ایالات متحده یا مقیمان و دائم آن باشند.مسفران بین المللی باید تا ۷ سپتامبر تا زمانی که کانادا مرزها را به روی گردشگران سراسر دنیا باز کند منتظر بمانند.

سفرها برای کشورهای دیگر از ۷ سپتامبر بازگشایی می شود. قطعاً این تاریخ به خاطر ماهیت شروع ویروس کرونا متغیر خواهد بود. دولت همیشه شرایط ویروس کرونا در کانادا و دنیا را مورد بررسی قرار می‌دهد.

نمایش خبر  اعضای خانواه TFW چطور می‌توانند با وجود محدودیت های سفر به کانادا بیایند.

بر اساس شرایط توریست های واکسیناسیون نشده، نخست وزیر کانادا اعلام کرده است که مدت زمان زیادی است که مسافران امکان ورود به کشور را نداشته اند.

 

کانادا مسافرانی ‌که بطور کامل واکسیناسیون شده اند را چگونه تعریف می کند؟

در حال حاضر کانادا تنها توریست های واسطه شده را در نظر می گیرد تنها اگر دوز کامل واکسن را از یک شرکت سازنده مورد تایید کانادا دریافت کرده باشند. چهار واکسن مورد تایید اداره سلامت کانادا هستند آسترازنکا، فایزر، مدرنا و جانسن.

علاوه بر این دو هفته باید بین تزریق آخر سفر به کانادا زمان گذشته باشد در غیر این صورت شما به عنوان فرد کاملاً واکسناسیون شده در نظر گرفته نمی‌شوید که می‌تواند منجر به رد نشدن شما در مرز شود.

 

اگر قصد سفر به کانادا از هندوستان را داشته باشم شرایط برای آن چگونه خواهد بود؟

کانادا  ممنوعیت‌های سفر مستقیم بین کانادا و هندوستان را تا ۲۱ آگوست تمدید کرده است.در حال حاضر مسافران از هندوستان باید یک مسیر غیرمستقیم را انتخاب کنند و ۷۲ ساعت پیش از سفر خود یک آزمایش منفی ارائه دهند که در یک کشور سوم انجام شده است.