Coronavirus: آلبرتا هنوز برنامه های مهاجرتی را پردازش می کند

برنامه های مربوط به مهاجرت به آلبرتا همچنان پذیرفته و پردازش می شود ، اما برنامه نامزد مهاجرین آلبرتا (AINP) اقدامات موقت جدیدی را در پاسخ به معرفی کرد بیماری همه گیر کروناویروس.

اکنون AINP کپی برای همه اسناد مورد نیاز ، از جمله نسخه های امضاهای موجود در فرم ها را می پذیرد. صحت امضاها و اسناد دیگر ممکن است نیاز به تأیید با یک تماس تلفنی یا ایمیل داشته باشد.

در صورت عدم رعایت شرایط زیر به متقاضیان مجاز است که درخواست ناقص ارائه دهند:

 • بعد از 29 آوریل اعمال می شود ؛
 • تمام معیارهای انتخاب برای جریان AINP خود را رعایت کنید ؛
 • توضیحی کتبی در رابطه با دلیل ناقص بودن درخواست آنها درج کنید ؛
 • شواهدی ارائه دهید مبنی بر اینکه آنها از این سند خواسته اند ، یا اینکه طرف صادرکننده به دلیل تاج ویروس عملیاتی نشده است ؛
 • در صورت درخواست برای جریان فرصت آلبرتا ، آنها شامل نتایج آزمون زبان یا اثبات اینکه آنها برای آزمون زبان در تاریخ 29 اکتبر 2020 یا قبل از آن ثبت نام کرده اند ، هستند. و
 • در صورت درخواست جریان ورودی آلبرتا اکسپرس ، آنها شامل نتایج معتبر زبان و ارزیابی اعتبار تحصیلی (ECA) می شوند.
مطلب مرتبط
تجدید نظر دولت کبک در مورد یک برنامه مهاجرتی پرطرفدار

متقاضیانی که در تاریخ 29 آوریل یا قبل از آن متقاضی شده اند که نمی توانند مدارکی ارائه دهند نیز باید:

 • توضیحی کتبی درمورد اینکه چرا آنها قادر به ارائه مدارک لازم نیستند ، درج کنید.
 • شواهدی ارائه دهید مبنی بر اینکه آنها از این سند خواسته اند ، یا اینکه طرف صادرکننده به دلیل تاج ویروس عملیاتی نشده است.

برای برنامه های ناقص ، آلبرتا آنها را از مدت زمان ارسال نامه به مدت 60 روز تقویم نگه می دارد.

پس از 45 روز ، مشخص خواهد شد که آیا این نگهداشت برای 60 روز تقویم دیگر و غیره ، برای حداکثر شش ماه تمدید خواهد شد یا خیر.

در این مرحله ، بر اساس اطلاعات موجود ، تصمیمی اتخاذ خواهد شد

جریان ورودی آلبرتا اکسپرس

قرعه کشی ها و نامزدها طبق معمول تحت جریان ورودی آلبرتا اکسپرس ادامه خواهد یافت.
با این حال ، در حال حاضر فقط نامزدهای ساکن و مشغول به کار در آلبرتا برای نامزدی در نظر گرفته می شوند

برای دریافت نامزدی ، نامزدها باید شرایط زیر را رعایت کنند:

 • در حال حاضر در آلبرتا کار می کنید ، حتی اگر آنها از خانه کار می کنند ؛
 • یک مجوز کار برای داشتن اجازه کار در شغل فعلی خود داشته باشد ؛
 • شغلی داشته باشید که تمام وقت باشد ، پرداخت می شود ، با حداقل دستمزد استان دیدار کنید ، بیش از تأثیر بازار کار الزامات ارزیابی (LMIA)؛ و آنها باید
 • در یک شغل واجد شرایط کار کنید. مشاغل غیرمجاز شامل مشاغل با دستمزد بالا و دستمزد پایین دولت در استان آلبرتا ، و آلبرتا لیست فرصت های شغلی غیرمجاز جریان Stream .
مطلب مرتبط
توقف اعطای شهروندی به نوزادان خارجی؟ 2019

داوطلبانی که تمام وقت کار می کردند قبل از همه گیر شدن کرونور ویروس ، و کسانی که در یک مشاغل تنظیم شده کار می کنند که نمی توانند نیازهای مجوز را برآورده کنند ، به مدت 60 روز تقویم برنامه های خود را در انتظار دارند.

اگر داوطلبان سابقه اشتغال اخیر در استان نداشته باشند ، درخواست های آنها تا اطلاع ثانوی رسیدگی نمی شود

جریان فرصت آلبرتا

نامزدهایی که به دلیل مقررات دوری اجتماعی دولت از خانه مشغول به کار هستند ممکن است تحت عنوان آلبرتا فرصت برای نامزدی انتخاب کنند. جریان .

اگر نامزدها فقط برخی از وظایف شغلی را انجام می دهند ، ممکن است تا زمانی که قصد دارند پس از پایان همه گیری ، به وظایف شغلی عادی خود برگردند ، واجد شرایط نامزدی باشند.

کسانی که به دلیل بیماری همه گیر در وضعیت اشتغال خود تغییر کرده اند ، درخواست خود را برای مدت زمان 60 روز در دستور کار قرار می دهند تا به آنها اجازه دهند معیارها را رعایت کنند.

این شامل افرادی که بیکار هستند ، در یک شغل غیرمجاز کار می کنند ، در شغل دیگری کار می کنند ، یا دارندگان مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) دارندگان که در شغل دیگری کار می کنند نسبت به منطقه خود مطالعه.

مطلب مرتبط
چطور از خاورمیانه به کانادا مهاجرت کنیم

نامگذاری

به همه نامزدها ملزم به مشاوره در مورد AINP و پناهندگان مهاجرت و شهروندی کانادا a > (IRCC) از هرگونه تغییر در اشتغال ، آدرس ، ایمیل ، شماره تلفن یا وضعیت خانواده ، حتی پس از نامزدی.

اگر شرایط اشتغال نامزدی به دلیل همه گیر شدن کروناویروس تغییر کند ، به او 60 روز تقویم داده می شود تا یک بار دیگر معیارهای اشتغال خود را حفظ کنند تا نامزدی خود را حفظ کنند.
اگر یک نامزد به استان دیگری نقل مکان کند ، نامزدی آنها خاتمه می یابد.