ردکردن این
CELPIP روز آزمون جدیدی باز می کند

تاریخ انتشار

تاریخ های آزمون زبان انگلیسی بیشتری در در ابتدای ماه می بازگشایی می شوند.

سلپیپ تاریخ های آزمون جدیدی در زمان افزایش تقاضا در پی اطلاعیه دولت کانادا از شش روند مهاجرت جدید برای نیروهای کار و دانشجویان در کانادا اضافه کرده است. آزمون گیرندگان زبان انگلیسی جزئیات تاریخ های آزمون جدید را در صفحه توییتر خود در روز ۲۶ آوریل منتشر کردند. این اطلاعیه یک هفته پس از اختلال در وب سایت این سازمان های آزمون گیرنده منتشر شد.

توییت این سازمان عنوان می‌کند که ارائه دهندگان خدمات آزمون تاریخ های آزمون را دیگر در رسانه‌های اجتماعی منتشر نمی‌کنند. اما آنهایی که می خواهند به روز رسانی ها را مشاهده کنند باید گزینه نوتیفیکیشن در وب سایت آنها را فعال کنند.

در یک بیانیه مکتوب به خبر اداره مهاجرت، بتی چن، نایب رئیس این سازمان توضیح داد که « تیم ما در مراکز آزمون به شدت مشغول به کار است تا بتواند تاریخ های بیشتری را در اختیار آزمون دهندگان بگذارد و سیستم را برای تجربه یک ثبت نام عالی بهبود بخشد. مفتخریم که مراکز ما این امکان را به ما دادند تا به سرعت به هزاران مقیم دائمی پاسخ دهیم و یک آزمون در هفته گذشته برای آنها ارائه دهیم. با هزاران ظرفیت دیگر که در این روز تا انتهای ماه می فراهم شده است امید داریم که بتوانیم به هزاران نفر دیگر کمک کنیم. ما متعهد هستیم که در ماه ژوئن و پس از آن ظرفیت های بیشتری را اضافه کنیم. به دنبال آن هستیم که این ظرفیت ها بطور برابر در سرتاسر کشور توزیع شوند.

نمایش خبر  مهاجرت به کانادا به عنوان یک فرانسوی زبان

تقاضا برای شروع برنامه جدید مهاجرت کانادا به شدت بالا است زیرا صدها هزار نیروی کار ضروری و فارغ‌التحصیل بین المللی وجود دارند که انتظار دارند که از طریق این درخواست ها ثبت نام کنند.

اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا عنوان کرده است که متقاضیان باید تمام مدارک خود را در زمان درخواست با یک تلاش بارگذاری کنند.

این شش روند روندهای اقامت دائم را به ۹۰ هزار نیروی کار ضروری و فارغ التحصیل بین المللی ارائه می دهد که در حال حاضر در کشور حضور دارند و علاوه بر آن به طور نامحدود متقاضیان فرانسوی زبان را در کشور می پذیرد.

نیروهای کار ضروری باید دارای نمره حداقل ۴ باشند. در حالی که فارغ‌التحصیلان به نمره حداقل ۵ نیاز دارند.

اداره مهاجرت کانادا از ششم ماه می درخواست‌ها را می‌پذیرد و این برنامه ها تا ۵ نوامبر باز خواهند بود و تا زمانی که یک کدام از این دو شرط برقرار شود باز خواهند ماند.