کدام ملیت ها قصد مهاجرت به کانادا را دارند؟

گزارش‌ها حاکی از آن است که ۲۹ کشور هستند که محبوب ‌ترین مقصد مهاجرتی برای آنها کانادا است

از آنجایی که بسیاری از ما در تعطیلی های ناشی از ویروس کرونا هستیم، بیشتر جستجو ها در موتور جستجوی گوگل عباراتی مانند زیر است: « نان با خمیر ترش», « زیرانداز یوگا», « چطور ناگت جوجه مک دونالد درست کنیم», و «چطور به …. مهاجرت کنیم».

یک گزارش جدید نشان می دهد که محبوب ترین مقصد برای مردمی که به دنبال مهاجرت به کشور دیگری هستند کانادا است. مطالعات جدید از سوی رمیتلی حجم جستجو برای عبارت های مربوط به مهاجرت را در سطح کشور مورد بررسی قرار داد.

کانادا در رده اول در لیست قرار داشت در حالیکه نشان می داد مردم از۲۹ کشور قصد مهاجرت به آمریکای شمالی را داشتند. ژاپن در رده دوم بود در حالی که تنها ۱۳ کشور تمایل به مهاجرت به آنجا داشتند.

اسپانیا در رده سوم و پس از آن آلمان، قطر و استرالیا بودند. ایالات متحده در رده نهم بود.

با بیش ضد راه مهاجرتی مختلف نرخ پایین بیکاری و سلامت عمومی قابل درک است که کانادا می تواند یکی از محبوب ترین مقصد ها برای مهاجران باشد. در کنار تمام این موارد کانادا یکی از صلح طلب ترین کشورها در دنیا است و در شاخص صلح جهانی در رده ششم قرار دارد.

مطلب مرتبط
تحقیقات نشان می دهند که کانادا چگونه پیامدهای اقتصادی برای مهاجران را بهبود می بخشد

بنابراین مردم از کدام کشورها می خواهند به کانادا بیایند؟

به نظر می آید که کشورها آسیایی زیر نسبت به مهاجرت به کانادا علاقمند هستند :

 • آذربایجان
 • هندوستان
 • پاکستان
 • قطر

ممکن است تعجب برانگیز نباشد که هندوستان در این فهرست قرار دارد زیرا یک چهارم از تمام جمعیت مهاجرانی که به کانادا می آیند از هندوستان هستند.

بین کشورهای اروپایی محبوب ترین مقصد آلمان بود در حالی که کانادا در رده دوم قرار داشت. بلژیک، فرانسه، ایرلند و بریتانیا کشورهایی بودند که نسبت به دیگر کشورهای اروپایی علاقه زیادی به مهاجرت به کانادا را ثبت کردند.

درمیان کشورهای آمریکای شمالی هشت کشور نسبت به مهاجرت به کانادا ابراز علاقمندی کردند:

 • آنتیگوا و باربودا
 • باهاماس
 • باربادوس
 • بلیز
 • جمهوری دومینیکن
 • گرانادا
 • جامائیکا
 • مکزیکو

 

قاره ای که می توان گفت بیش از همه کانادا را به عنوان مقصد جذاب مهاجرتی انتخاب کرده است آفریقا می‌باشد که جمعاً ۱۳ کشور در این قاره نام برده می شوند. بوتساوانا، غنا، کنیا، ماداگاسکار، ماریتیوس، نامیبیا، نیجریه، سیشلز، آفریقای جنوبی، تانزانیا، تونس، زامبیا و زیمباوه

رمیتلی چگونه به این نتایج دست یافت

رمیتلی از اطلاعات موتور جستجوی گوگل برای پیدا کردن این حجم از جستجو ماهانه استفاده کرد. برای مثال از عبارت های مانند «مهاجرت به…..», « کار کردن در……» و« زندگی در…..» استفاده شد. شایان ذکر است که این سازمان این جستجو را به تمام زبانها انجام داد.

مطلب مرتبط
چهار روش برای اینکه تحت CUSMA به کانادا بیایید

بیشترین مورد جستجو شده از نام کشور به عنوان مقصد به عنوان جذابترین در نظر گرفته شد.

کانادا بیش از ۱۰۰ روش مهاجرتی مختلف برای مهاجران دارد و در تمام طول دوران شیوع ویروس کرونا از نامزدهای موفق و مهاجرتی دعوت کرده است تا به کانادا مهاجرت کنند تا بتوانند پس از دوران شیوع ویروس کرونا به جبران وضعیت اقتصادی این کشور کمک کنند.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram