کانادا شرط درآمد برای مهاجران دسته خانواده را آسان می کند

والدین و مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها مانند دیگر حامیان مهاجرتی دسته خانواده، نیاز به برآورده کردن تمام الزامات درآمد برای مالیات سالانه سال ۲۰۲۰ ندارند.

کانادا شروط درآمد برای متقاضیان مهاجرت دسته خانواده را، آسان می‌کند تا به افراد اجازه دهد که بتوانند از عزیزان خود حمایت کنند حتی اگر به خاطر شرایط ناشی از ویروس کرونا، شغل خود را از دست داده باشند.

سیاست عمومی موقت جدید به این معناست که کانادایی هایی که از اعضای خانواده خود با ملیت های خارجی حمایت می کنند مجبور نیستند ۳۰ درصد بیشتر از شرط حداقل حقوق را در سال ۲۰۲۰ فراهم کنند. حامیان نیز می توانند از مزیت‌های بیمه کاری در محاسبات درآمد خود برای سال جاری، بهره مند شوند.

این تغییرات به حامیان کبک اعمال نمی شود؛ همچنان که این استان برنامه مختص خود را در زمینه اسپانسرشیپ خانواده دارد.

حامیان هنوز باید حداقل درآمد ضروری را داشته باشند و همینطور تمام شروط دیگر مالیات سالانه را درخواست برآورده کرده باشند. این بدان معنا است که در هر سال آنها باید شرط ۳۰ درصد اضافه بر درآمد را برآورده کنند و تنها می توانند از مزیت‌های بیمه کاری برای کمک به کل مبلغ استفاده کنند.

ضوابط جدیدی برای کانادایی هایی به کار گرفته می شود که، از طریق برنامه والدین پدربزرگ و مادربزرگ( PGP )درخواست می دهند که در تاریخ ۱۳ اکتبر می‌توانند علاقمندی خود به این برنامه را ثبت کنند. افرادی که می‌توانند از طریق برنامه اسپانسرشیپ خانواده برای ایشان درخواست حمایت دهند عبارتند از:

  • همسران و شریکان زندگی
  • فرزندان وابسته
  • خواهر یا برادر کوچکتر، خواهرزاده یا برادرزاده، نوه هایی که والدینشان فوت شده‌اند. ؛ و
  • وابستگان حامی بدون توجه به سن آنها تنها در شرایطی که فرد حمایت کننده هیچ یک از وابستگان او کانادایی نباشد.
مطلب مرتبط
کانادا؛ تهدید امنیتی مبارزه انتخاباتی جاستین ترودو، نخست وزیر، را متوقف نکرد

این سیاست جدید از دوم اکتبر به کار گرفته شد و زمانی پایان خواهد یافت، که تمام درخواست‌های قابل قبول مورد رسیدگی قرار گیرند.

دستور العمل های جدید وزارتی که توسط وزیر مهاجرت، مارکو مندیچینو، امضا شدند عنوان می کند که دلیل معافیت به خاطر چالش‌های مالی است که کانادایی ها در طول دوران شیوع ویروس کرونا با آن روبرو بوده اند. بسیاری از تجارت ها بسته شدند، یا تعدیل نیرو کردند و به این ترتیب بسیاری از افراد اعلام بیکاری و از دست دادن درآمدشان را، کردند.

بر اساس دستورالعمل هایی که مندیچینو ارائه داد«شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا منجر شده است، به شرط درآمد برای مالیات سالانه سال ۲۰۲۰ برای بسیاری از حامیان برنامه اسپانسرشیپ و خانواده گزینه سختی باشد. این می تواند منجر شود که درخواست تابع های دائمی نیز رد شود، زیرا فرد حامی نیاز دارد که شرط حداقل درآمد را برآورده کرده باشد»

سیاست جدید قصد دارد تا تضمین کند که درخواست های حامیان تحت شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا در سال جاری و سالهای بعد که میزان درآمد سال ۲۰۲۰ صلاحیت سنجی را تحت شعاع قرار می دهد، به طور منفی تحت تاثیر قرار نگرفته است.

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram