ردکردن این
چرا یک وکیل مهاجرتی استخدام کنیم؟

تاریخ انتشار

با داشتن یک وکیل مهاجرتی، فرایند مهاجرت به کانادا دشوار نخواهد بود.

استخدام یک وکیل مهاجرتی در فرایند مهاجرتی یک شرط الزامی محسوب نمی شود، با این وجود، کار کردن با یکی از این وکلا مزایای بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. در واقع، تصمیم به استخدام یک وکیل مهاجرت کانادایی قابل اعتماد و با تجربه می تواند بین یک درخواست پذیرفته شده و رَد شده تفاوت ایجاد کند.

تصمیم گیری برای مهاجرت به کانادا و آغاز زندگی در آنجا به سادگی انجام نمی پذیرد. نیازمند روحیه ای قوی، شجاعت و پذیرش یک کشور جدید با وجود تمام چالش ها و فرصت های آن است. فرایند مهاجرت طبیعتا نیازمند تشریفات اداری بسیاری است. حتی مهاجرت های موقتی مانند مجوز های کار یا تحصیل موضوعات مشابه ای را شامل می شود.  درحالیکه برخی از مهاجران به امید بهترین اتفاقات این راه را به تنهایی می گذرانند، تبدیل شدن به یک کانادایی با وجود یک وکیل مهاجرتی کار آزموده فرایند ساده ای خواهد بود.

وکلای کانادایی در زمینه قانون مهاجرت کانادایی دارای دانش، اطلاعات، و تجربه گستره ای هستند و بخوبی در این زمینه آموزش دیده اند. روند های مهاجرت کانادایی گسترده و متنوع هستند. این عوامل می توانند این روند ها را بسیار پیچیده کنند. وکلا می توانند زبان قانون را به نحوی برایتان تعبیر کنند که بخوبی برایتان قابل درک باشد.

برای نیروهای مهاجر متخصص بیش از 100 روش مهاجرتی مختلف برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. روند های اقتصادی فدرال، و همچنین روندهای ارائه شده از سوی استان ها و استان کبک پیش روی متقاضیان مهاجرت است. این تنوع روش های مختلف برای مهاجرت به معنای فرصت های فوق العاده ی بسیار برای افراد خارجی است، اما ابهامات بسیاری نیز ایجاد می کند. یک  وکیل می تواند به شما کمک کنید تا درمورد گام های مورد نیاز برای درخواست جهت مناسب ترین برنامه مهاجرتی آگاه شوید. شغل یک وکیل ارائه برنامه ای برای شما است. علاوه براین می توانند درمورد گزینه های ممکن برای درخواست بررسی تصمیمات نامطلوب در مورد پرونده به شما کمک کنند.

نمایش خبر  چطور میتوانیم از همسر خود در هنگ کنگ برای مهاجرت کانادایی حمایت کنید

وکلا از سوی جوامع مختلفی که کار آنها را تحت نظارت دارند ملزم به اجرای قوانین مشخصی هستند. یک وکیل مهاجرتی نه تنها به شما کمک می کند مشکلات را چطور حل کنید ، علاوه براین به شما کمک می کنند که پیش از بروز مساله ای آنها را پیش بینی کنید. اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا یا یک دولت استانی ممکن است درخواست های ناقص را باز پس بفرستد. علاوه بر آن، ممکن است بنابر دلایل مختلفی مانند ابهام یا پیچیده بودن پرونده ان ار نپذیرند. ممکن است وکیل درخواست شما را مورد بازبینی قرار دهد و درمورد نقاط ضعف، قدرت و شناسایی مشکلات در پرونده شما را آگاه کند. این مزایا می تواند باعث شود در زمان، هزنیه و انرژی خود صرفه جویی کنید.

خود فرایند مهاجرت، بر اساس ماهیتش،به این منابع نیازمند است. با استخدام یک وکیل مهاجرتی می توانید این مزایا را بدست آورده و شما و خانواده اتان این امکان را داشته باشید تا بر جوانب دیگر سفر خود متمرکز شوید. طبق آمار منتشر شده تورنتو استار 2018، میزان رد کردن درخواست های اقامت دائم برای این دسته از متقاضیانی که خودشان کارهای مهاجرتی اشان را برعهده گرفته یا از کمک یک مشاور بهره برده اند که وکیل نبودند، تقریبا نسبت به افرادی که با وکیل اقدام کردند دو برابر بود. این ارقام بسیار چشمگیر بودند.

فراتر از خود قانون مهاجرتی، مهاجرت به کانادا ممکن است حوزه های دیگر قانون مانند تجارت، خانواده، و بین الملل را نیز درگیر کند. برای مثال، خانواده ای که بعنوان بخشی از برنامه مهاجرتی کارآفرینی به کانادا می آید ممکن است از مزیت وجود یک وکیل بهره مند شده و درمورد مقررات و قوانین مهاجرتی بخوبی آگاه شود. اگر بدنبال خرید یک تجارت موجود هستید، یا قصد دارید یک تجارت را آغاز کنید، یک وکیل مهاجرتی ممکن است بتواند بهترین توصیه ها را در این زمینه به شما ارائه دهد. وکلای مهاجرتی می توانند مشکلات بالقوه، فرصت ها – فرصت های شناخته شده و ناشناخته- برای مراجعه کنندگان را پیش بینی کنند. با دسترسی به قدرت ارزیابی و اطلاع از نحوه کار از طریق وکلا می تواند پیش از آغاز مهاجرت، در حین آن و پس از آن بسیار کمک کننده باشد.

نمایش خبر  کانادا درمقایسه با ایالات متحده مقصد محبوبتری برای تحصیل