ویزاهای مهاجرت کانادا در مارس 2020 با 26 درصد کاهش یافت

مانده باقی مانده ویزاهای ورود (PR) صادر شده توسط دولت کانادا در مارس 2020 نسبت به ماه قبل 26 درصد کاهش یافت.

این داده جدید منتشر شده توسط مهاجرت ، پناهندگان و تابعیت کانادا (IRCC ) تأثیر فوری را نشان می دهد که coronavirus همه گیری در سیستم مهاجرت کانادا داشته است

در حالی که استانها و سرزمین های کانادا و کارمندان دولت فدرال شروع به کار نکردند تا نیمه دوم مارس ، این اختلال دو هفته ای به اندازه کافی برای کاهش شدید ویزاهای جدید صادر شده PR کمک کرد.

سال گذشته ، میزان PR در کانادا در مارس 2019 در مقایسه با فوریه 2019 33 درصد افزایش یافته است.

مارس براساس استان تغییر می کند

تقریباً در هر استان شاهد بودیم که در بین فوریه و مارس 2020 میزان مهاجرت آنها 30 درصد کاهش یابد. دو استثناء اصلی عبارتند از نیوبرانزویک (0 درصد تغییر) و آلبرتا (کاهش 8 درصدی).

مهاجرت طبقه اقتصادی در سراسر هیئت مدیره رنج می برد. اتحاد خانواده و مهاجرت طبقه پناهندگان در استان با نوساناتی همراه با ضررها ، بلکه برخی از دستاوردها نیز در نوسان است.

کمترین تغییر در مهاجرت در هیئت مدیره ، با 9٪ از دست دادن مهاجران طبقه اقتصادی جدید ، از دست دادن 8٪ در کلاس خانواده و 5٪ ضرر در مهاجرت در طبقه پناهندگان ، کمترین تغییر را در مهاجرت در هیئت مدیره مشاهده کرد.

مطلب مرتبط
دانشجویان بین المللی کانادا از کجا می آیند؟

New Brunswick تنها 9٪ مهاجرت در کلاس اقتصادی خود را از دست داد. کلاسهای خانواده و پناهندگان به ترتیب 40 درصد و 43 درصد دستاوردها را تجربه کردند

بیشترین افزایش در کلاس مهاجرت در خانواده برای ماه مارس در نیوفاند لند و لابرادور احساس شد که نسبت به ماه فوریه 67 درصد افزایش داشته است. در مهاجرت طبقه پناهندگان تغییری ایجاد نشده است ، با این حال ، این استان در مهاجرت طبقه اقتصادی ، که بزرگترین ضربه در کانادا بود ، 53 درصد ضرر داشت.

بیشترین سود کلاس پناهندگان در ساسکاچوان با 67 درصد بود. این استان 35 درصد از مهاجرت طبقه اقتصادی و 36 درصد از مهاجرت طبقه خانواده را از دست داده است.

چرا تعداد روابط عمومی باید بعداً در سال 2020 افزایش یابد

علیرغم اقدامات ویژه تاج گذاری ، کانادا در حال پردازش برنامه های جدید برای اقامت دائم و موقت است.

IRCC هنوز هم ورود اکسپرس قرعه کشی است. حتی بعد از اعمال محدودیت های مسافرتی در مرز کانادا ، موارد دعوت شده است برای اعمال (ITA) برای روابط عمومی صادر شده به نامزدهای ورود به سیستم Express تاکنون در سال 2020 از آنجا در همان زمان سال گذشته همزمان با بودند

علاوه بر این ، استانی برنامه نامزد (PNP) با نوا اسکوشیا ، انتاریو ، مانیتوبا ، ساسکاچوان ، آلبرتا و بریتیش کلمبیا که همه از قرعه کشی PNP استفاده می کنند در عملیات باقی مانده است.

مطلب مرتبط
چرا ما نه؟ بسیاری از تابعان دائمی تایید شده هنوز مجاز به ورود به کانادا نیستند

مهاجرت در کلاس خانواده کمترین میزان را تحت تأثیر این محدودیت ها قرار داده است. اعضای خانواده شهروندان کانادا و اقامت دائم ممکن است به دلایل اساسی به کانادا بیایند.

مهاجرت طبقه پناهندگان بیشترین تأثیر را به عنوان کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد (UNHCR ) دارای اسکان مجدد متوقف شد در میان همه گیری .

به دنبال اختلالات اخیر ، دلایلی وجود دارد که باور کنید سیستم مهاجرت کانادا شروع به ثبات خواهد کرد.

وزیر مهاجرت کانادا ، مارکو مندیچینو گفته است که دولت فدرال همچنان متعهد به استقبال تازه واردان برای حمایت از اقتصاد کشور است.

کانادا از ابتدای این بیماری ، ITA های ورودی خود را افزایش داده است. در ماه آوریل ، کانادا برای 11700 نامزد ورود به سیستم Express ITA در مقایسه با حدود 8000 در هر ماه قبل از بیماری همه گیر صادر کرد.

از این رو ، کانادا باید به دلیل انتشار بیشتر ITA های ورود سریع ، بازآرایی مجدد خانواده ، به عنوان روند پردازش دولت فدرال ، روند بهبودی در سطح روابط عمومی را در نیمه دوم سال مشاهده کند ، و با کمبود قفل و محدودیت سفر در کانادا و اطراف آن سهولت یابد جهان.