ردکردن این
وبینار : چطور در کانادا شغل پیدا کنم، وبینار توسط کاناداویزا و اسکوشیابانک ارائه می شود

تاریخ انتشار

در روز چهارشنبه ۱۹ می ۲۰۲۱ در ساعت ۹ صبح به وقت استاندارد شرقی به این وبینار رایگان بپیوندید.

کانادا ویزا و اسکوشیا بانک مفتخر به میزبانی یک وبینار رایگان «به نام چگونه در کانادا شغلی به دست آوریم» در روز چهارشنبه, ۱۹ می ۲۰۲۱ هستند.

 

در این وبینار چه می آموزیم؟

حالا سفر کانادایی شما آغاز شده است. پیدا کردن یک شغل مناسب نسبت به علاقه و تجربه شما گام بعدی در مجموع کارهایی است که باید انجام دهید. شغل جدید شما منتظر شماست بسیاری از تازه واردان به کشور ممکن است در مورد نحوه به دست آوردن یک فرصت شغلی مناسب اطلاعات کافی نداشته باشند. با وجود تمام چالش‌ ها آنها به یک کشور با فرهنگ کاری متفاوت سفر می‌کنند.

خبر خوب این است که شما تنها نیستید. کانادا می خواهد که شما موفق شوید. منابع سودمند بسیاری در اختیار شما هستند تا سفر خود در این بازار کار را آغاز کنید و اسکوشیابانک اینجاست تا به شما کمک کند.

در اینجا خلاصه ای از چیزی که در این وبینار آموزش خواهید دید را می خوانید.

 • جایی که در کانادا می توانید از آن طریق شغل به دست آورید
 • نحوه درخواست برای یک شغل
 • نحوه آماده سازی رزومه و درخواست
 • نحوه آماده سازی برای یک مصاحبه شغلی
 • نحوه ایجاد فرصت شغلی از طریق نتورکینگ
 • ما به سوالات شما نیز پاسخ خواهیم داد

 

چه کسی باید ثبت نام کند؟

اگر در کانادا تازه وارد هستید یا اگر در حال برنامه ریزی هستید تا پس از برداشته شدن محدودیت ها به کانادا سفر کنید این وبینار می‌تواند برای شما سودمند باشد. در این وبلاگ میتوانید در مورد فرهنگ کاری کانادا مطلع شوید و توصیه هایی برای کمک به یافتن شغل مناسب شما ارائه خواهد شد.

نمایش خبر  گزارش سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ اکسپرس انتری: کانادا به هدف پذیرش ۴۰۱ هزار مهاجر می رسد

در صورت شرایط زیر از شما دعوت می شود تا ثبت نام کنید:

 • اگر یک تازه وارد هستید که درحال حاضر ساکن کانادا هستید
 • اگر دعوت نامه درخواست دریافت کرده اید
 • اگر برای درخواست اقامت دائم خود تاییدیه دریافت کرده‌اید
 • دارای تاییدیه اقامت دائم هستید و در حال برنامه‌ ریزی هستی تا پس از برداشته شدن محدودیت های سفر به کانادا سفر کنید
 • در حال برنامه ریزی برای درخواست اقامت دائم کانادا در شش ماه آینده هستید.

 

چه کسی وبینار را ارائه می‌ دهد ؟

میزبان: کرم الاسد، مدیر  سیاست کذاری، کانادا ویزا

سخنگو- دو کارمند از اسکوشیا۵

 

اریکا گاوانه

اریکا پس از مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۴ به عنوان یک مسئول بانک به اسکوشیا بانک پیوست. پس از ۷ سال اریکا اکنون ۱ مسئول نیروی انسانی است که به عنوان مشاور با تیم استعدادیابی اسکوشیا بانک همکاری می‌کند. پیش از مهاجرت به کانادا در زمینه بانکداری و مدیریت پروژه کار کرده بود او دارای تحصیلات دانشگاهی در مدیریت مشاغل و مدیریت عمومی است.

 

کسندرا سریبنی

کسندرا در حال حاضر مشاور سدادی آبیدر در تیم استخدام جهانی اسکوشیا بانک است و بر نقش مجموعه کانادایی و مدیریت پول نقد تمرکز دارد. پیش از پیوستن به گوشی یا بانک در نمایندگی استخدام کار می کرد که در آنجا در زمینه امور مالی و حسابداری مشغول به کار بود.

 

آیا می توانم سوال بپرسم؟

بله، قطعاً ‌ . این وبینار فرصتی برای شما است تا سوالات خود را بپرسید بنابراین می توانید خودتان برای هر مانع احتمالی که ممکن است با آن روبرو باشید آماده کنید وقتی ثبت نام کردید لطفاً سوال خود را به کانادا ویزا ارسال کنید علاوه بر آن، از بینندگان خواسته می شود تا در طول وبینار سوال بپرسند.

نمایش خبر  برنامه کاندیدای استانی جزیره پرنس ادوارد در دراو جدید خود از ۱۵۰ متقاضی دعوت به عمل می آورد

 

در مورد کانادا ویزا

CanadaVisa.com در سال ۱۹۹۴ به عنوان یک پلتفرم آنلاین از سوی شرکت قانون مهاجرتی کوهن توسط وکیل دیوید کوهن تاسیس شد. از آن زمان به بعد این شرکت به عنوان یکی از مطمئن ترین منابع اطلاعات در مورد نحوه مهاجرت به کانادا و سکونت در آنجا رشد پیدا کرده است. ویژگی های وب سایت شامل Cicnews و اخبار هفتگی آن, تبادل نظر، و موارد دیگر است. تمام منابع ارائه شده از سوی کانادا ویزا به قصد کمک به افراد در سرتاسر دنیا است تا بتوانند به اطلاعات قابل اطمینان و واقعی در جهت مهاجرت به کانادا دست یابند.

 

 

درمورد اسکوشیابانک

اسکوشیابانک یکی از برترین بانک های کانادایی و یک بانک پیشرو در قاره امریکا است. با شعار « برای تمام آینده ها» به مراجعه کنندگان خود، خانواده هایشان و جوامع آنها کمک می‌کنیم تا از طریق توصیه ها، محصولات و خدمات مختلفی که ما ارائه می دهیم به موفقیت دست یابند.

برنامه استارترایت اسکوشیابانک از سال ۲۰۰۸ آغاز به کار کرد و به نحوی طراحی شده است تا بتواند فرآیند بانکداری برای تابعان دائمی کانادا، دانشجویان بین المللی و نیروهای کار خارجی که اخیراً به کانادا ورود پیدا کرده اند را ساده کند. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا با بازگشایی یک حساب بین المللی اسکوشیابانک انتقال پول به کانادا را آسان کنید، که به شما این امکان را می دهد تا پیش از ورود به کانادا تا۵۰ هزار دلار در حساب خود در این بانک انتقال دهید، کلاس ما کمک می کند تا به راحتی تمکن مالی خود را ارائه دهید. علاوه بر این مسیر پرسرعت ای را برای مجوز تحصیل از طریق برنامه CIG دانشجویان اسکوشیابانک در اختیار شما خواهیم گذاشت.

نمایش خبر  توافق جدید کانادا-اکراین برای افزایش مهاجرت

از طریق برنامه استارترایت اسکوشیابانک به شما کمک می شود تا فرایند بانکداری خود را برای دوازده ماه به صورت رایگان انجام دهید و بدون سوابق برای داشتن کارت اعتباری آن را به دست آورید. تمام اینها بخشی از دلیل محبوب بودن اسکوشیابانک برای تازه واردان به کشور است.