ردکردن این
نیوفاندلند و لابرادور به مهاجران بیشتری نیاز دارد

تاریخ انتشار

با انتخابات استانی که از ۱۳ فوریه آغاز شد و حزب های سیاسی مهاجرت را در اولویت کار خود قرار می دهند.

نیوفاندلند و لابرادور به دنبال جذب مهاجران جدید و حفظ آنها در این مناطق هستند تا بتوانند پاسخگوی کاهش جمعیت و سالخوردگی آن باشند.

این استان ممکن است اولین انتخاب مهاجران برای مهاجرت به کانادا نباشد. و انتخاب اول اکثر مهاجران استان‌هایی مانند انتاریو یا بریتیش کلمبیا است.

در نتیجه استان به دنبال تقویت تلاش های مهاجرتی خود است. هرچه به ۱۳ فوریه نزدیک می شدیم، مهاجرت در میان گروه های سیاسی به یک اولویت تبدیل می شد.

حزب لیبرال در استان نوید می دهد که در پنج سال پیش رو تعداد پذیرش مهاجر را تا سه برابر بیشتر خواهد کرد. حزب محافظه‌کار نیز از پذیرش تعداد مهاجران بیشتری خبر داده است.

مهاجران در استان می توانند برای حل مشکلات مهاجرتی ایده‌های خود را مطرح کنند.

افرادی که در هیئت سیاسی هستند پیش بینی کردند که نبوده فرصت های شغلی در استان نقش مهمی در این مسئله بازی می‌کند که مردم تمایل به مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور ندارند.

علاوه براین، پیش بینی می شود که نه تنها استان ها وظیفه کمک کردن به مهاجران برای یکپارچه شدن در جامعه را برعهده دارند بلکه مردم نیز باید این مسئولیت را بپذیرند. فردی اعلام کرد از برنامه طولانی مدت حفظ مهاجرت در استان آگاه است و استان قصد دارد به دانش آموزان و دانشجویان در مدرسه و دانشگاه در مورد نژادپرستی حساسیت فرهنگی و ظلم آموزش دهد.

 

چطور می‌توان به نیوفاندلند و لابرادور مهاجرت کرد؟

نمایش خبر  PGP ۲۰۲۰: کانادا فرایند ارسال دعو‌ت نامه ها را تکمیل می کند

اگر می‌خواهید نیوفاندلند و لابرادور را به عنوان محل زندگی جدید خود انتخاب کنید دو گزینه مهم پیش روی شما است:

برنامه کاندیدای استانی نیوفاندلند و لابرادور

برنامه پایلوت مهاجرتی آتلانتیک

برنامه کاندیدای استانی نیوفاندلند و لابرادور برای نیروهای کار، فارغ التحصیلان بین المللی، کارآفرینان و کارآفرینان فارغ التحصیلی بین المللی گزینه‌ هایی پیش رو دارد.

نیروهای کار متخصص که دارای پروفایل معتبر اکسپرس انتری هستند باید یک شغل تمام وقت و یا پیشنهاد شغلی از یک کارفرما در استان داشته باشند و شرایط تجربه کار و تحصیلات را برآورده کنند و علاوه بر آن منابع مالی کافی برای حمایت از خود و خانواده شان در اختیار داشته باشند.

اگر نیروهای کار متخصص دارای پروفایل اکسپرس انتری معتبر نیستند می توانند تسلط خود بر زبان انگلیسی و فرانسوی را نیز ثابت کنند.

فارغ التحصیلان بین المللی باید حداقل نیمی از مطالعات خود را در کانادا تکمیل کرده باشند و باید از یکی از دانشگاه ها یا کالج های واجد شرایط این استان فارغ التحصیل شده باشند. علاوه بر این باید دارای یک پیشنهاد شغلی تمام وقت از یک کارفرمای واجد شرایط باشند، شرایط زبان را برآورده کنند، و منابع مالی کافی برای حمایت از خود داشته باشند.

برنامه پایلوت مهاجرتی آتلانتیک یک برنامه سریع است که با کارفرمایان در استان های آتلانتیک (نوا اسکوشیا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور و جزیره پرنس ادوارد) کمک می کند تا بتوان نیروهای کار خارجی را در این استان ها استخدام کنند. کارفرمایان تحت این برنامه نیازی به گرفتن ارزیابی تأثیر بازار کار ندارند.