مراکز درخواست ویزا در هند با ارائه بیومتریک برای خانواده ها و دانشجویان بازگشایی می شوند

مراکز درخواست ویزا اکنون در احمدآباد، بنگالور، چاندیگار، چنای، حیدرآباد، جالاندار، کلکته، بمبی، نیودهلی، پون باز هستند.

مراکز خدمات ویزا کانادایی اکنون در سرتاسر هندوستان باز هستند.

مراکز درخواست ویزا که به تازگی بازگشایی شده اند به متقاضیان اسپانسرشیپ خانواده و مجوز تحصیلی اجازه می‌دهد تا بیومتریک خود را ثبت کنند.

چهار مرکز دیگر علاوه بر مراکزی که در ۲۰ نوامبر بازگشایی شدند باز می شود.

مراکز درخواست ویزا اکنون برای مراجعه کنندگان دراحمدآباد، بنگالور، چاندیگار، چنای، حیدرآباد، جالاندار، کلکته، بمبی، نیودهلی، پون باز هستند.

با در نظر گرفتن تقاضای بسیار در هندوستان افرادی که برای تحصیل در یکی از موسسات آموزشی تعیین شده مورد تایید، وارد کشور می‌شوند در اولویت قرار دارند و همچنین افرادی که برای اقامت دائم به عنوان یک همسر، شریک زندگی و یا فرزند وابسته درخواست می دهند نیز در اولویت رسیدگی قرار می‌گیرند.

به منظور ثبت یک قرار ملاقات مراجعه‌ کنندگان باید به وبسایت مراکز درخواست ویزا مراجعه کرده و یک فرم آنلاین را تکمیل کنند و باید برای تایید قرار ملاقات از سوی مرکز درخواست ویزا منتظر بمانند و بدین جهت آنها یک ایمیل از سوی این مرکز دریافت می‌کنند که نشان می‌دهد قرارملاقات آنها تایید شده است.

اکنون دپارتمان مهاجرتی عنوان می‌کند که مراجعه‌ کنندگان هندی نمی توانند درخواست های کاغذی را در این مراکز ثبت کنند و همچنین می توانند برای یک متقاضی غیر از متقاضیان مجوز تحصیلی یا دسته خانواده درخواست بیومتریک کنند. و کسانی که قصد ثبت پاسپورت خود را دارند خدمات پیک دو طرفه را دریافت خواهند کرد.

مطلب مرتبط
وزیر مندیچینو از روندهای اقامت دائم جدید برای خانواده‌ های قربانیان فاجعه هوایی خبر داد

دانشجویانی که میخواهند برای تحصیل به کانادا بیایند باید مجوز تحصیلی معتبر یا نامه معرفی داشته باشند که نشان دهد آنها برای یک مجوز تاثیری تایید شده اند. از سوی دیگر آنها باید موسسات آموزشی تعیین شده که دارای برنامه آمادگی ویروس کرونا هستند و به تایید دولت رسیده‌اند مراجعه کنند.

معمولاً برای افراد با ملیت های خارجی که برای اسناد مورد نیاز ورود به کانادا درخواست می دهند نیاز به انجام بیومتریک است، مانند ویزای ویزیتوری، مجوز تحصیلی، مجوز کاری، اقامت دائم، یک سند ویزیتوری یا وضعیت پناهجویی. دارندگان مجوز کار و تحصیل نیز ممکن است در صورت تمایل به تمدید وضعیت قانونی خود و اقامت در کانادا نیاز به انجام بیومتریک داشته باشند.

بیومتریک ها شامل اثر انگشت و عکس عکس از فرد می باشد. افراد ملزم به پرداخت دستمزد برای انجام بیومتریک هستند. هدف بیومتریک این است که به مسئولان مهاجرتی کانادا اجازه دهد تا هویت مسافران خارجی در زمان ورود به کانادا را تایید کنند.

هند منبع اصلی برای مهاجران کانادایی است. سال گذشته یک چهارم از مهاجران جدید از هندوستان وارد کشور شدند که حدود ۸۵ هزار نفر بودند.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram