صدور ۱۹۵ دعوت نامه در آخرین دراو برنامه کاندیدای استانی جزیره پرنس ادوارد

متقاضیان اکسپرس انتری تاثیر بازار کار و تجارت برای یک گزینش استانی از طرف جزیره پرنس ادوارد دعوت شدند.

پرنس ادوارد آخرین دراو برنامه ریزی شده خود در سال جاری را در تاریخ ۱۷ دسامبر برگزار کرد.

برنامه کاندیدای استانی جزیره پرنس ادوارد ۱۹۵ دعوت نامه صادر کرد. اکثر دعوت نامه ها، ۱۷۴ مورد، به نامزدهای اکسپرس انتری و تاثیرگذار کار تعلق یافتند. متقاضیان تأثیر تجارت نیز ۲۱ مورد را به خود اختصاص دادند این در حالی است که باید حداقل امتیاز ۸۵ را می‌داشتند.

برنامه های کاندیدای استانی به استان‌ها و مناطق کانادا اجازه می دهد تا متقاضیانی که نیازهای بازار کار آنها را برآورده می کنند را انتخاب کنند. گاهی اوقات این برنامه های استانی با سیستم اکسپرس انتری هم راستا هستند.

 

دسته اکسپرس انتری جزیره پرنس ادوارد

دسته اکسپرس انتری برنامه کاندیدای استانی جزیره پرنس ادوارد یک برنامه کاندیدای استانی ارتقا یافته است، به این معنا که در سیستم اکسپرس انتری دولت کانادا کار می‌کند. اکسپرس انتری درخواست ‌ها برای ۳ برنامه مهاجرتی از دسته اقتصادی را تحت کنترل دارد؛ برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه های تجاری تخصصی و دسته تجربه کانادایی.

نامزدهای واجد شرایط بر اساس فاکتورهای مانند سن تجربه کاری تحصیلات و تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی در سیستم جامع رتبه بندی یک امتیاز دریافت می کند.

مطلب مرتبط
۴ مورد از گزارش سالانه ۲۰۲۰ کانادا در مورد مهاجرت به مجلس

نامزدهای اکسپرس انتری که گزینش استانی را دریافت می کنند ۶۰۰ امتیاز علاوه بر امتیازشان در سیستم جامع رتبه‌بندی دریافت خواهند کرد و این امر دریافت دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم را برای تضمین می‌ کند.

به منظور آنکه نامزد های اکسپرس اینتری بتوانند برای گزینش استانی از جزیره پرنس ادوارد درنظرگرفته شوند، باید یک پروفایل توضیح علاقمندی نسبت به برنامه کاندیدای استانی جزیره پرنس ادوارد ایجاد کنند.

پروفایل های توضیح علاقه مندی بر اساس شبکه امتیازات منحصر به فرد هر استان به نامزدها امتیاز می‌دهند و متقاضیان با بالاترین امتیازات از طریق قرعه کشی های ماهانه دعوت می شوند. برنامه کاندیدای استانی جزیره پرنس ادوارد در مورد تعداد نامزدهای توسط شده اسپرسو سنتری و تاثیر بزرگ کار و همینطور حداقل امتیاز برای هر یک از این دسته ها، اطلاعاتی را در اختیار قرار نداده است.

 

دسته تاثیر بازار کار

دسته تاثیر بازار کار برای تابعان خارجی است که دارای یک پیشنهاد شغلی معتبر در جزیره پرنس ادوارد هستند، و کارفرمایان آنها در این جهت از آنها حمایت می‌کند. این روند به سه بخش تقسیم می‌شو؛د نیروی کار متخصص, نیروی کار و فارغ التحصیلان بین المللی.

متقاضیان در این دسته نیز باید یک پروفایل توضیح علاقمندی ثبت کنند، تا برای گزینش استانی از طریق دسته تأثیر بازار کار واجد شرایط شناخته شوند.

مطلب مرتبط
یک سال بعد: شیوع چطور مهاجرت کانادا را تحت تاثیر قرار داد

 

دسته تاثیر تجارت

۲۱ متقاضی که در تاریخ ۱۹ نوامبر از طریق دسته تاثیر تجارت دعوت شدند به حداقل امتیاز ۸۵ نیاز داشتند. این دعوت نامه ها تحت روند مجوز کاری صادر شدند، که برای آن دسته از کارآفرینان خارجی تنظیم شده است که می‌خواهند تجارتی را در جزیره پرنس ادوارد داشته باشند و یا آن را اداره کنند.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram