در دراو برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا ۲۰۶ نفر توسط PNP دعوت شدند

مانیتوبا تا کنون ۴۰۶۸ دعوت نامه برای نامزدهای کاندیدای استانی صادر کرده است.

مانیتوبا در دراوآخر خود برای نامزد های مهاجرتی برای درخواست گزینش استانی جهت اقامت دائم ۲۰۶ دعوت نامه صادر کرد.

برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا از نیروهای کار متخصص و فارغ ‌التحصیلان بین‌المللی از طریق ۳ روند مهاجرتی دعوت به عمل آورد.

  • نیروهای کار متخصص در مانیتوبا
  • روند تحصیلات بین المللی
  • نیروهای کار متخصص برون مرزی

دعوت نامه ها به عنوان نامه‌ای توصیه درخواست LAAS نیز شناخته می شوند که مطابق زیر بر اساس امتیاز EOI نامزدها صادر شدند:

  • نیروی کار متخصص در مانیتوبا- ۱۶۱ LAAS با حداقل امتیاز ۳۷۵
  • نیروی کار متخصص برون مرزی- ۱۵LAAS با حداقل امتیاز ۷۷۱
  • روند  تحصیلات بین المللی- ۳۰LAAS  بدون حداقل امتیاز

علاوه بر ۲۰۶ توصیه نامه درخواست صادر شده ۲۲ مورد به نامزدهای اکسپرس انتری تعلق یافت. به گفته برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا هر نامزدی که یک شناسه کاربری معتبر اکسپرس انتری ندارد، یک جستجوکننده کار و تجربه قابل اثبات در شغل های مورد نیاز مانیتوبا ندارد رد خواهد شد.

برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا تنها نامزدهای نیروی کار خارجی برون مرزی را در این اجرا در نظر گرفتاین در صورتی است که مستقیماً تحت یک اقدامات استخدام استراتژیک دعوت شده بودند:

مطلب مرتبط
بیش از 80٪ از جمعیت کانادا از مهاجرت رشد می کند

اگر نامزد ها نسبت به حداقل امتیاز بالاتر بوده باشند اما یک توصیه نامه درخواست دریافت نکرده باشند ممکن است است دلیل یکی از دلایل زیر باشد:

آزمون زبان طرف سوم آنها یک نمره معتبر آزمون نداشته است.

آزمون زبان آنها دیگر معتبر نباشد.

نامزد تحت یک اقدام استخدام استراتژیک دعوت شده باشد اما شماره معتبر دعوت نامه را ارسال نکرده باشد.

به گفته برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا اگر یکی از این موارد برای شما صادق باشد ممکن است از شما خواسته شود تا امتیاز توضیح علاقمندی خود را به اطلاعات صحیح به روز رسانی کنید تا بتوانید برای دراو بعدی در پول درنظرگرفته شوید.

نامزدهایی که در یک شغل از پیش تعیین شده کار می‌کنند در این دراو دعوت شده اند. به گفته برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا ممکن است نامزدهایی که در یک شغل سازمان یافته کار نمیکنند یا افرادی که توانند اثبات کنند گام‌های صدور مجوز برای استخدام در مانیتوبا را تکمیل کرده‌اند، را رد کنند.

اگر این موضوع برای شما صادق باشد از شما خواسته می شود تا توصیه نامه درخواست را رد کنید.

دراو ۲۲ اکتبر کل تعداد توصیه نامه های درخواست صادر شده تا این لحظه از سال را به تعداد ۴۰۶۸ عدد می رساند.

مطلب مرتبط
نتایج اقتصادی طولانی مدت پناهجویان در کانادا

 

اکسپرس انتری منیتوبا

نامزدهایی که برای اکسپرس انتری واجد شرایط شناخته می شوند بر اساس عواملی مانند سن تجربه کاری تحصیلات و تسلط بر زبان از طریق سیستم جامع رتبه بندی یک امتیاز دریافت می کنند.

نامزدها با بالاترین امتیازات برای درخواست اقامت دائم از طریق پول اکسپرس انتری دعوت می شوند.

افرادی که گزینش استانی دریافت می‌کنند ۶۰۰ امتیاز اضافی علاوه بر امتیازشان در سیستم جامع رتبه‌بندی دریافت کرده و این امر دریافت دعوت نامه درخواست را برای آنها تضمین می‌کند.

نامزدهای اکسپرس انتری که گزینش استانی از مانیتوبا را دریافت کرده‌اند یک شناسه معتبر اکسپرس انتری جستجوی کار دریافت می‌کنند.

 

سیستم EOI مانیتوبا

افرادی که می خواهند از طریق برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا مهاجرت کنند باید برای دریافت توصیه نامه درخواست از طریق روندهای نیروی کار متخصص درمانی توبا و نیروی کار متخصص برون مرزی یک توضیح علاقه‌مندی نسبت به برنامه کاندیدای استانی مانیتوبا را ثبت کنند.

تحت سیستم مانیتوبا این نامزدها طبق ۱۰۰۰ امتیاز برای ویژگیهای سرمایه انسانی مانند تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه تحصیلات تجربه کاری ارتباط با مانیتوبا و فاکتورهای دیگر یک امتیاز دریافت می کنند.

 

در مورد روند های مهاجرتی مانیتوبا

دسته نیروی کارمتخصص برون‌ مرزی و نیروی کار متخصص درمانی توبا به استان اجازه می‌دهد تا نیروهای کاری که می توانند از نیازهای بازار کار مانیتوبا حمایت کنند را انتخاب کند.

مطلب مرتبط
کانادا در ماه مارس ۳۰۳ هزار شغل اضافه می ‌کند

افرادی که از خارج از مرزها درخواست می دهند باید یک ارتباط اثبات شده با مانیتور را ثابت کنند. این می‌تواند از طریق ارتباطات خانوادگی یا دوستان در استان، تجربه قبلی در مانیتور با یک دعوت نامه داده یکی از اقدامات استخدام استراتژیک مانیتوبا اثبات شود.

نامزدها نیاز به حضور فیزیکی در مانیتوبا در زمان درخواست برای صلاحیت سنجی ندارند.

نامزدهای موفق دسته نیروهای کار متخصص در مانیتوباباید ضوابط خاصی را برآورده کنند مانند داشتن پیشنهاد شغل تمام وقت از یک کارفرما در مانیتوبا.

دانشجویان بین المللی که از موسسات تحصیلی در مانیتوبا فارغ التحصیل شده اند ممکن است تحت روند آموزش بین المللی در صورتی که مهارت آنها مورد نیاز باشد یک توصیه نامه درخواست را دریافت کنند.

 

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram

لینک کوتاه مطلب

https://samakav.net/?p=19915