صدور ۹۲ دعوت نامه در آخرین دراو بریتیش کلمبیا

دعوت نامه های درخواست جهت گزینش استانی از طریق برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا برای نیروهای کار خارجی حوزه فنی و دانشجویان بین المللی صادر شدند.

بریتیش کلمبیا از طریق روندهای مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا در تاریخ ۱۵ دسامبر برای نامزد های مهاجرتی دعوت نامه صادر کرد.

روند اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا برای آن دسته از نامزدهایی است که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال دارای پروفایل فعال می باشند که مهم ترین این مسیر برای مهاجران متخصص است که می ‌خواهند اقامت دائم کانادا را به دست بیاورند.

روند مهاجرت تخصصی برای نیروهای کاری متخصص و نیم متخصص از که شغل های آنها در استان بریتیش کلمبیا مورد نیاز می باشد.

هر دو روند به نامزدهای اجازه می دهند تا تحت دستگاه‌های مختلف مهاجرتی درخواست دهند.

نامزدهایی که در این دراو انتخاب شدند همگی به حداقل امتیاز استانی ۸۰ نیاز داشتند و از یکی از دسته های زیر بودند:

  • نیروی کار متخصص از دسته مهاجرت تخصصی
  • فارغ التحصیلی بین المللی از دسته مهاجرت
  • نیروی کار متخصص از دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا
  • فارغ‌ التحصیل بین المللی از دسته اکسپرس انتری کلمبیا

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا در پایلوت فنی از سال ۲۰۱۷ برای کمک به کارفرمایان در جهت جذب مهاجران بالقوه در بخش تکنولوژی اطلاعات و همچنین آسان سازی فرایند مهاجرت برای نیروهای کار حوزه فنی و دانشجویان بین المللی راه اندازی شد.

مطلب مرتبط
انتقال شهروندی به فرزندان

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا هر هفته دعوت نامه های پایلوت فنی را به نامزدهای واجد شرایط که یک پیشنهاد شغل یک ساله معتبر در یکی از ۲۹ شغل مخصوص این برنامه دارند ارسال می‌کند. در زمان درخواست باید حداقل ۱۲۰ روز از پیشنهاد شغلی باقی مانده باشد.

نامزدهای اکسپرس انتری ک از گردش کلمبیا گزینش را دریافت می‌کنند ۶۰۰ امتیاز اضافی علاوه بر امتیازشان در سیستم جامع رتبه‌بندی اکسپرس انتری دریافت خواهند کرد و این امر تضمین می‌کند که آنها در دور بعدی صدور دعوت نامه ها قطعاً دعوت نامه درخواست را دریافت می‌کنند.

به منظور آنکه برای مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق دسته های فارغ التحصیل بین‌المللی و نیروی کار متخصص واجد شرایط شوید باید ابتدا از طریق پورتال آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا یک پروفایل تشکیل‌ دهید و تحت سیستم ثبت‌نام مهاجرتهای تخصصی ثبت نام کنید.

 

آخرین پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا

استان بریتیش کلمبیاتا این لحظه از سال ۲۰۲۰ از طریق برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا، ۲۹ دراو مختص حوزه فنی را برگزار کرده است‌. دراور اخیر در تاریخ اول دسامبر ۲۰۲۰ انجام شد.

در کنار دراوهای پایلوت فنی، بریتیش کلمبیا هر دو هفته یکبار، از نیروهای کار خارجی و فارغ ‌التحصیلان نیز در شغل های غیرفنی دعوت به عمل می آورد.

مطلب مرتبط
نتایج اقتصادی طولانی مدت پناهجویان در کانادا

علیرغم شیوع ویروس کرونا، استان این دراو ها را به طور منظم برگزار کرده است. در واقع در بیست و نهم سپتامبر بریتیش کلمبیا بزرگترین دراو سال جاری را برگزار کرد و از طریق این دراو ۴۵۰ نامزد مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری دعوت شدند. در دو ماه گذشته بریتیش کلمبیا روند ثابتی داشته است و در طول هر قرعه کشی خود حدود ۳۵۰ دعوت نامه صادر کرده است.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram