ردکردن این
دراو برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا: 72 متقاضی مهاجرتی دعوت شدند

تاریخ انتشار

تا این لحظه از سال 2021، بریتیش کلمبیا از طریق روندهای برنامه کاندیدای استانی خود 5321 دعوت نامه برای درخواست گزینش استانی برگزار کرده است.

بریتیش کلمبیا درتاریخ 15 ژوئن، از 72 متقاضی مهاجرتی که در بخش تکنولوژی اطلاعات کار می کنند برای گزینش استانی دعوت کرد.

افرادی که از طریق دراو های فنی بریتیش کلمبیا دعوت شدند باید شرایط یکی از دسته های فرعی مهاجرت تخصص ها و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا را برآورده کنند.

متقاضیانی که در دراو روز گذشته دعوت نامه دریافت کردند از دسته های فرعی فارغ التحصیل بین المللی و نیروی کار متخصص بودند و به امتیاز 80 نیاز داشتند.

متقاضیان دعوت شده سی روز کاری برای درخواست گزینش زمان در اختیار دارند.

این استان تا این لحظه از سال 2021 از 5321 متقاضی دعوت کرده است.

 

پایلوت فنی بریتیش کلمبیا یک برنامه دائمی می شود

برنامه فنی برنامه کاندیدای مهاجرتی بریتیش کلمبیا در می ۲۰۱۷ ، در پی یک تحقیق انجام شده در بازار کار راه اندازی شد، در این تحقیق مشخص شد که بزرگترین مسئله دسترسی بخش فنی بریتیش کلمبیا به استعدادها بود. از زمان شروع به کار این پایلوت این برنامه بسیار موفق بوده اند و بیش از ۶ هزار مهاجر به اقامت دائم دست یافتنند. بر اساس موفقیتش، این پایلوت برای چهار سال گذشته هر سال یک بار تمدید شد.

این پایلوت یک روند مهاجرتی سریع برای افرادی است که مهارت های فنی دارند و بدنبال رسیدن به اقامت دائم کانادایی هستند.  متقاضیان باید رد یکی از روند های مهاجرت استانی موجود برتیش کلمبیا ثبت نام کنند و دارای یک پیشینه شغلی حداقل 12 ماهه در یکی از 29 شغل واجد شرایط باشند.

نمایش خبر  محل های کار مختص مهاجران از مسئولیت مدیران واسط است

علیرغم روند های برنامه کاندیدای استانی دیگر بریتیش کلمبیا که به پیشنهاد شغلی نیاز دارند ، پیشنهادات شغلی باید برای حداقل یک سال باشند و حداقل 120 روز از زمان درخواست به BC PNP باقی مانده باشد. پیشنهاد شغلی نیز باید تمام وقت بوده و از یک کارفرما از استان باشد. پیشنهادات شغلی بیش از یک سال نیز تحت این برنامه قابل قبول هستند.

دعوت نامه ها از طریق برنامه فنی استان به طور هفتگی به متقاضیان با بالاترین امتیازات تعلق می گیرند.

متقاضیان برای درخواست یک گزینش استانی 30 روز کاری زمان در اختیار دارند تا درخواست خود را تکمیل کنند. زمانی که این کار انجام شود، اکثر متقاضیان فنی در طی دو تا سه ماه مورد رسیدگی پرونده قرار می گیرند.

اگر آنها مورد تایید قرار گیرند، تاییدیه گزینش را دریافت می کنند که می تواند برای اقامت دائم از اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا تحت دسته کاندیدای استانی مورد استفاده قرار گیرد.

 به گفته CCI در یک نامه ” با دائمی کردن این روند، نو آوران یم توانند برنامه های طولانی مدت بهتری داشته باشند و اعتماد بیشتری برای برنامه های تمدید تجارت خود داشته باشند و مطلع باشند که این خدمات مهم به هنگام نیاز در اختیار آنها خواهد بود. “