ردکردن این

دراور جدید برنامه کاندیدای استانی از ۵۰۶ متقاضی دعوت می‌ کند

دراور جدید برنامه کاندیدای استانی از ۵۰۶ متقاضی دعوت می‌ کند

تاریخ انتشار

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا تا این لحظه از سال ۲۰۲۱ از ۲۴۳۲ متقاضی برای درخواست گزینش استانی دعوت به عمل آورده است.

بریتیش کلمبیا در ۱۶ مارس ، ۵۰۶ دعوت نامه برای درخواست گزینش استانی جهت رسیدن به اقامت دائم صادر کرده است.

دعوت نامه ها برای متقاضیان از روندهای مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا از برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا صادر شدند. بطور خاص افراد دعوت نامه ها را از روندهای نیروی کار متخصص، فارغ التحصیل بین المللی و دسته نیمه تخصصی و سطح مبتدی روندهای مهاجرت تخصصی و اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا دریافت کردند.

دراو های جداگانه وجود داشتند یکی به طور خاص برای مدیران شغل‌ های خرده ‌فروشی و عمده‌ فروشی و دیگری برای مدیران رستوران و فرآوری غذا بود. به طور کل ۷۸ برنامه و افراد شاغل در حوزه تخصصی است یافت و شرکت امتیاز استانی حداقل برابر با ۱۱۴ امتیاز بود. ۴۲۸ متقاضی باقیمانده امتیازی بین ۸۱ تا ۹۶ داشتند.

  • مهاجرت تخصص‌ها، نیروی کار متخصص،۹۶ امتیاز
  • مهاجرت تخصص ها فارغ التحصیل بین المللی، ۹۴ امتیاز
  • مهاجرت تخصص‌ها سطح مبتدی و نیمه متخصص، ۸۱ امتیاز
  • اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا نیروی کار متخصص ۹۶ امتیاز
  • اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا فارغ التحصیل بین المللی، ۹۴ امتیاز است

بریتیش کلمبیا تا این لحظه از سال تعداد ۲۴۳۲ متقاضی از برنامه کاندیدای استانی دعوت کرده است.

برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا قصد دارد آن دسته از نیروهای کار خارجی که در حال حاضر مهارت آنها در استان مورد نیاز است و آنها تمایل دارند در این استان اقامت پیدا کنند را در این منطقه جذب کند. برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا دارای دو روند مهاجرتی است. مهاجرت تخصص‌ ها و اکسپرس انتری که هر دوی آنها به چند دسته فرعی تقسیم می شوند. هر دوی این روند ها تحت سیستم ثبت نام مهاجرت تخصصی بریتیش کلمبیا تحت مدیریت قرار می‌گیرند. به منظور درخواست از طریق سیستم ثبت نام مهاجرت های تخصصی در ابتدا باید یک حساب کاربری ثبت نام کنید. زمانی که ثبت نام را انجام دادید بر اساس فاکتورهایی مانند تحصیلات، تجربه کاری و تسلط بر زبان یک امتیاز دریافت می کنید.

نمایش خبر  نوا اسکوشیا از متقاضیان اکسپرس انتری فرانسوی ‌زبان دعوت می کند

متقاضیان با بالاترین امتیازات از هر دسته برای گزینش استانی دعوت می‌شوند. اگر دعوت نامه را دریافت کنید ۳۰ روز کاری از تاریخ ثبت درخواست زمان در اختیار دارید تا درخواست کامل خود را در سیستم آنلاین برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا ثبت کنید.

زمانیکه درخواست کامل خود را تحت برنامه‌ های کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا ثبت کنید، در طی دو تا سه ماه از تصمیم‌ گیری این استان در مورد پرونده خود آگاه خواهید شد. اگر گزینش شما با موفقیت انجام شود شرایط لازم برای درخواست اقامت دائم تحت دسته کاندیدای استانی نزد داره مهاجرت کانادا را خواهید داشت.

روند اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا

روند اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا  به سیستم مدیریت درخواست مهاجرت اکسپرس انتری فدرال متصل است. متقاضیان اکسپرس انتری بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات، تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی تحت سیستم رتبه بندی جامعه یک امتیاز دریافت می کنند. علاوه بر این، آنها باید حداقل امتیاز برای یکی از برنامه‌های اکسپرس انتری اداره مهاجرت کانادا را نیز برآورده کنند.

  • برنامه نیروی کار متخصص فدرال
  • برنامه تجارت های تخصصی فدرال
  • دسته تجربه کانادایی

زمانی که گزینش را دریافت می کنید، از سیستم جامع رتبه بندی ۶۰۰ امتیاز اضافه دریافت می کنید. از این رو امتیاز شما به اندازه کافی بالا می باشد تا بتواند دعوت نامه درخواست را در طول دراو بعدی اکسپرس انتری فدرال دریافت کنید.

 

در مورد پایلوت فنی

هر هفته متقاضیان از طریق پایلوت فنی برنامه کاندیدای استانی بریتیش کلمبیا دعوت می شوند. این برنامه کاندیدای مهاجرتی یک روند مهاجرتی سریع برای نیرو های کار فنی مورد نیاز استان و دانشجویان بین المللی است. متقاضیان باید در یکی از روند های مهاجرت استانی موجود بریتیش کلمبیا ثبت نام کنند و دارای پیشنهاد شغلی و معتبر برای حداقل ۱۲ ماه در یکی از ۲۹ شغل واجد شرایط باشند.

این پروژه پایلوت در می ۲۰۱۷ پس از تحقیقات بازار کار راه‌ اندازی شد. که مشخص شد بزرگترین موضوعی که بخش فنی با آن روبرو است دسترسی به استعداد های جهانی است. بنابراین پایلوت فنی برای حمایت از رشد بخش فنی به کار گرفته شد تا شرایط مهاجرت برای مهارت های مورد نیاز استان را آسان ‌تر کند.  این پایلوت چندین بار تمدید شده است. آخرین تمدید آن در ژوئن ۲۰۲۱ بود.

طبق تحقیقات اخیر منتشر شده از نیروی کار، صنعت خدمات فنی و علمی بریتیش کلمبیا بین فوریه ۲۰۲۰ تا فوریه ۲۰۲۱ به میزان ۱۵.۶ درصد رشد داشت . علارغم شیوع ویروس کرونا تکنولوژی بریتیش کلمبیا همچنان در حال رشد است.