دانشجویان بین المللی مصمم بودند که علیرغم کرو ویروس در کانادا تحصیل کنند

بیشتر دانشجویان بین المللی مشتاق در یک نظرسنجی اخیر می گویند همه گیر کروناویروس مانع از ادامه تحصیل بعد از دوره متوسطه در خارج از کشور نمی شود.

با توجه به نظرسنجی انجام شده توسط متخصصان آموزش بین المللی در IDP Connect ، بخش B2B آموزش IDP ، بسیاری از آنها هنوز هم تجربه مطالعه چهره به چهره را نسبت به یادگیری آنلاین ترجیح می دهند.

حدود 69 درصد از 6،900 متقاضی دانشجویی بین المللی که مورد بررسی قرار گرفته اند قصد دارند طبق برنامه ریزی شروع به تحصیل کنند. تنها پنج درصد گفتند كه دیگر ادامه تحصیل نخواهند داد. بیشتر شرکت کنندگان در هندوستان ، چین و بنگلادش و سایر کشورهای آسیایی بودند. کشورهای مقصد این دانشجویان استرالیا ، کانادا ، انگلستان ، ایالات متحده و نیوزلند بودند.

اکثر مردم گفتند که ترجیح می دهند برنامه های مطالعاتی خود را تا زمانی که کلاس های چهره به چهره در دسترس نباشند ، به تعویق بیندازند ، عمدتا به دلیل اینکه گزینه آنلاین فاقد قرار گرفتن در معرض بین المللی است که اکثر آنها امیدوار بودند به دست آورند.

مدیر عامل IDP Connect ، Simon Emmet ، خاطر نشان كرد كه تقریباً نیمی از مشاركت كنندگان ، 54 درصد ، مایل به تعویق تحصیل خود تا 12 ماه یا كمتر قبل از دنبال كردن گزینه های دیگر هستند.

“سی و یک درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که مایل به شروع دوره خود به صورت آنلاین و حرکت به سمت یادگیری چهره به چهره در یک تاریخ بعد هستند ، اما تا کنون بزرگترین اولویت این بود که اگر ژانویه 2021 به تعویق بیفتد. یادگیری چهره به چهره ممکن است. ”

مطلب مرتبط
اقامت در کانادا در زمان شیوع ویروس کرونا

براساس نتایج ، IDP توصیه می کند که موسسات پس از دوره متوسطه شفافیت خود را درباره نحوه و زمان از سرگیری تدریس چهره به چهره ارائه دهند و برای گروه های بزرگی از دانشجویان که از ژانویه تا ماه مه شروع به کار می کنند ، آماده شوند. 2021.

شرکت کنندگان در این نظرسنجی بر اساس برداشت های از پیش تصور شده خود ، در مقیاس 1-10 کشورها را به رتبه های برتر رساندند.

گرچه استرالیا و کانادا کشورهای مقصد مورد نظر اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان بودند ، کانادا به دلیل رفاه دانشجویان دانشجویان بین المللی و ثبات اقتصادی ملت مورد توجه بسیار قرار گرفت. کانادا همچنین به عنوان کمترین سفر ممنوع دیده می شد محدودیت ها .

فعالیت دانشگاه به عنوان استان ها محدودیت های coronavirus را کاهش می دهد

با شروع استان های کانادا اقدامات koronavirus ، برخی دانشگاه ها نیز امکانات خود را باز می کنند.

دانشگاه مک گیل در مونترال ، کبک ، اولین بار آغاز خواهد شد مرحله عملیاتی آن در 11 مه ، اجازه می دهد تا برخی از محققان دانشگاه در محل کار خود به کار خود برگردند. محققان موظفند دستورالعمل های دانشگاه را دنبال کنند ، که شامل رعایت پروتکل های ایمنی ، آماده سازی برای خاموش شدن در صورت ایجاد تغییر در سطح موسسه یا دولت ، از جمله سایرین است.

مطلب مرتبط
بهبود میزان حفظ مهاجر در آتلانتیک توسط پایلوت مهاجرتی این منطقه

Université du Québec به مونترال همچنین از محققان استقبال می کند. آنها مشخص نکردند که دقیقاً کدام موارد دقیقاً لازم است که کار آنها نیاز به حضور جسمی آنها در دانشگاه داشته باشد و کار از خانه همچنان ترجیح داده شده است.

دانشگاه جزیره پرنس ادوارد به محققان اجازه می دهد دانشجویان ، دانشکده ها و دانشجویان فارغ التحصیل برای انجام تحقیقات در پردیس از تاریخ 25 مه. آنها همچنین به برخی از کارمندان اصلی و تیم مدیریت اجازه می دهند تا در محوطه دانشگاه قرار بگیرند ، ضمن اینکه تشویق مسافت اجتماعی و کار در خانه را در صورت امکان. مرحله دوم پس از ارزیابی مرحله اول ، در 15 ژوئن آغاز خواهد شد ، جایی که آنها می توانند تعداد افراد مجاز در دانشگاه را گسترش دهند. مرحله سوم ، گسترش دیگر ، از اول آگوست آغاز می شود ، جایی که آنها برای ترم تحصیلی پاییز آماده می شوند

چگونه کانادایی ها به دانشجویان بین المللی کمک می کنند

کانادا کمک به دانشجویان بین المللی است شماره روش هایی مانند افزایش تعداد ساعات کار مجاز از 20 به 40 برای مشاغل خاص ، و باز کردن مزایای پاسخ اضطراری کانادا برای آنها ، که 2000 دلار در هر ماه برای گیرندگان فراهم می کند. کبک در صورت تمدید قبل از 31 دسامبر سال 2020 ، به طور خودکار تمدید گواهینامه های پذیرش دانشجویان کبک از دانشجویان بین المللی.

مطلب مرتبط
تعهدات جدید مالی دولت کبک برای کمک به کارفرمایان استان کبک در استخدام نیروی موقت کار خارجی

برای آن دسته از دانشجویان بین المللی که هنوز شکاف ندارند ، طرفداران طرفداری بر دولت فدرال فشار می آورند تا کارهای بیشتری انجام دهد. دیوید دینگوال ، رئیس دانشگاه کیپ برتون در سیدنی ، نوا اسکوشیا ، اخیراً از دولت فدرال خواست تا مزایای دانشجویی اضطراری کانادا (CESB) را برای دانشجویان بین المللی و همچنین دانشجویان کانادایی باز کند. CESB معرفی شده در اواخر ماه آوریل ، 1750 دلار کمک درآمدی ماهانه برای دانشجویان واجد شرایط خواهد داد ، اما دانشجویان بین المللی از این برنامه مستثنا هستند.
سخنگوی سازمان اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا نوشت:

گرچه مطبوعات دینگ ول گفت كه سود دانشجویی “مشاركتهایی را كه دانش آموزان مقطع متوسطه در كانادا به كشور ما می دهند ، اذعان می كند ،” وی همچنین گفت: “نتوانسته است كمكهایی را كه دانش آموزان بین المللی به كانادا می كنند بشناسد.” >
طبق اعلام انجمن دانشگاه های اقیانوس اطلس ، نوا اسکوشیا در اکتبر سال 2019 محل 11817 دانشجوی بین المللی بود.
دینگاو در این نسخه گفت: “تأثیر [دانشجویان بین المللی] بر استان کوچک ما بسیار زیاد است.” “من اطمینان دارم كه دانشگاه های كانادا و اعضای آن به دفاع از دانشجویان بین المللی ما ادامه خواهند داد.”