ردکردن این
جزیره پرنس ادوارد در دراو برنامه کاندیدای استانی جدید خود از ۱۲۱ متقاضی مهاجرتی دعوت به عمل می آورد

تاریخ انتشار

متقاضیان تاثیر تجارت، اکسپرس انتری، و تاثیر کار برای درخواست گزینش استان جهت رسیدن به اقامت دائم دعوت شدند.

جزیره پرنس ادوارد جزئیات دراو ۱۸ فوریه خود را منتشر کرد برنامه کاندیدای استانی جزیره پرنس ادوارد ۱۲۱ دعوت‌ نامه صادر کرد. اکثر دعوت نامه ها، ۱۰۲ مورد، به متقاضیان اکسپرس انتری و تاثیر بازار کار تعلق یافت. متقاضیان تاثیر تجارت ۱۹ دعوت نامه را از آن خود کردند و شرط امتیاز برای آنها ۸۲ امتیاز بود.

برنامه های کاندیدای استانی به استان‌ها و مناطق کانادا این امکان را می دهد تا از میان متقاضیان مهاجرت افرادی را برگزینند که نیازهای بازار کار آنها را برآورده می کنند گاهی اوقات آنها با سیستم اکسپرس انتری فدرال کانادا هم راستا هستند.

 

دسته اکسپرس انتری جزیره پرنس ادوارد

دسته اکسپرس انتری برنامه کاندیدای استانی جزیره پرنس ادوارد یک برنامه کاندیدای استانی ارتقا یافته است، به این معنا که در سیستم اکسپرس انتری دولت کانادا کار می کند.

اکسپرس انتری درخواست ها برای سه دسته مهاجرت اقتصادی را تحت مدیریت دارد: برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی.

متقاضیان واجد شرایط بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات و تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی یک امتیاز دریافت می کنند.

متقاضیان اکسپرس انتری که گزینش استانی را دریافت می‌کنند ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت کرده و این امر دریافت دعوت نامه درخواست برای اقامت دائم را در دور بعدی صدور دعوت نامه های اکسپرس انتری تضمین می کند.

به منظور آن که متقاضیان اکسپرس انتری بتوانند برای گزینش استانی از جزیره پرنس ادوارد در نظر گرفته شود باید در ابتدا یک پروفایل توضیح علاقمندی در برنامه کاندیدای استانی جزیره پرنس ادوارد ثبت کنند.

نمایش خبر  کانادا در حال راه ‌اندازی ۶ برنامه مهاجرتی جدید برای فارغ التحصیلان بین المللی، نیروهای کار ضروری و فرانسوی زبانان

پروفایل های توضیح علاقه مندی بر اساس شبکه امتیازات منحصر به فرد این استان امتیاز می‌ دهند. متقاضیان با بالاترین امتیازات می توانند از طریق دراو های ماهانه دعوت شوند.

برنامه کاندیدای استانی جزیره پرنس ادوارد جزئیات چگونگی دعوت متقاضیان تاثیر بازار کار و اکسپرس انتری را منتشر نکرد و همچنین میزان حداقل امتیاز لازم برای هر یک از این دسته ها را نیز مطرح نکرد.

 

 

دسته تاثیر کارگر

دسته تاثیر کارگر برای آن دسته از تابعان خارجی از که در جزیره پرنس ادوارد دارای پیشنهاد شغلی معتبر هستند و از سویی کارفرمای خود تحت حمایت قرار می گیرند. این دسته به روند تقسیم می‌ شود: نیروی کار متخصص، نیروی کار مهم و فارغ التحصیلی بین المللی.

 

دسته تاثیر تجارت

۱۹ متقاضی که از طریق دسته تاثیر تجارت دعوت شدن به حداقل امتیاز ۸۲ نیاز داشتند. این دعوت نامه ها تحت روند مجوز کاری صادر شدند که برای کارآفرینان خارجی است که می‌خواهند تجارتی را در جزیره پرنس ادوارد به دست بگیرند.