تغییرات در درخواست های برنامه کاندیدای استانی آلبرتاPNP  شامل پورتال آنلاین و دستمزد ها است.

متقاضیان برنامه کاندیدای استانی آلبرتا(PNP) اکنون می توانند از یک پورتال آنلاین برای مهاجرت استفاده کنند.

مهاجرانی که آلبرتا را برای مهاجرت انتخاب کرده اند ، اکنون می توانند برای اکثر برنامه های مهاجرتی بطور آنلاین درخواست خود را ارائه دهند اما این استان دستمزد های جدیدی را مطرح کرده است.

از 1 اکتبر، درخواست های ارائه شده به برنامه کاندیدای مهاجرتی آلبرتا (AINP) می توانند به صورت آنلاین انجام شوند، مگر آنکه برای روند های کشاورز خویش فرما باشند. نامزدها در  روند اکسپرس انتری آلبرتا باید مجوزی از AINP درایافت کنند تا بتوانند به پورتال جدید دسترسی پیدا کنند.

به گفته برنامه کاندیدای مهاجرتی آلبرتا، که در یک رسانه منتشر شده است، این پورتال در جهت آسان کردن رسیدگی به درخواست های مهاجرتی طراحی شد. نامزدهایی که برای یکی از برنامه های کاندیدای استانی آلبرتا درخواست می دهند، می توانند برای تکمیل درخواست خود در زمانی دیگری، پیش نویسی را ذخیره کنند.  سیستم یک ارزشیابی اولیه دارد که تضمین می کند نامزدهایی که ضوابط اولیه را برآورده نمی کنند وقت و هزینه ایی برای تایید یک درخواست صرف نخواهند کرد.

تغییرات بیشتر اجرا شده توسط AINP را در اینجا می توانید ببینید:

 

دستمزدها برای پورتال

درخواست های تایید شده در استان که از پورتال آنلاین استفاده می کنند دستمزدی معادل با 500 دلار برای رسیدگی به پرونده را می خواهند. این دستمزد در صورت ثبت درخواست قابل استرداد نیست. این دستمزد هزینه رسیدگی به درخواست را پوشش می دهد و در هرصورت اگر فرد بتواند گزینش استانی را دریافت کند یا خیر باید پرداخت شود.

مطلب مرتبط
مراکز درخواست ویزا در هند بازگشایی می‌شوند

نامزدهایی که از طریق پست پیش از 1 اکتبربرای روند فرصت آلبرتا یا روند اکسپرس انتری آلبرتا درخواست داده اند باید دستمزد ها را پرداخت کنند.

متقاضیان روند کشاورز خویش فرما که درخواست خود را پس از 1 اکتبر و از طریق پست ثبت کرده اند نیز باید دستمزد ها را پرداخت کنند.

 

دستمزدهای جدید برای خدمات پس از تصمیم گیری

به گفته AINP، تمام درخواست ها برای خدمات پس از تصمیم گیری اکنون باید پست شوند.

اکنون آلبرتا برای خدمات پس از تصمیم گیری مانند درخواست های رسیدگی مجدد، تمدید گزینش، و درخواست های کاندیدایی برای نامه های حمایتی، پرداخت هزینه را ضروری اعلام کرده است. درخواست ها برای خدماتی که پس از 1 اکتبر به دولت فرستاده می شوند اکنون باید 100 دلار هزینه پرداخت کنند.

نامه های حمایت دیگر با گزینش صادر نخواهند شد و باید بنابر درخواست گیرنده گزینش استانی درخواست شوند. کاندید های استانی که برای یک نامه حمایتی یک درخواست مکتوب از اداره مهاجرت، پناهجویی و تابعیت کانادا دارند مجبور به پرداخت هزینه نیستند.

دستمزدها هزینه درخواست های رسیدگی را پوشش می دهند و در صورتی ضروری هستند که نامزدها برای تمدید گزینش های خود واجد شرایط شناخته نشده باشند، یا یک نامه حمایتی دریافت کنند. استرداد هزینه تنها برای درخواست های رسیدگی مجدد ممکن است که در رسیدگی دوم، رَد پرونده تعیین وضعیت می دهد. تمام دستمزدهای خدمات غیر قابل استرداد هستند.

مطلب مرتبط
امکان مهاجرت به بریتیش کلمبیا برای آن دسته از فارغ التحصیلان بین المللی که بصورت آنلاین تحصیل کردند

 

درخواست ها را از طریق ایمیل بروزرسانی کنید.

بروزرسانی درخواست ها باید از طریق ایمیل انجام شوند حتی اگر نامزدها توسط پست درخواست خود را ارائه داده باشند. نامزدها اکنون برای اطلاع رسانی AINP درمورد موارد زیر می توانند ایمیل ارسال کنند:

  • تصحیح یا بروزرسانی اطلاعات یا اسناد در یک درخواست
  • بروزرسانی وضعیت کار، وضعیت مهاجرتی، اطلاعات تماس یا وضعیت خانوادگی
  • بروزرسانی برای استفاده از یک نماینده طرف سوم
  • باز پس گیری درخواست ها

 

ضوابط مربوط به ویروس کرونا

آلبرتا تغییرات زیر را برای ضوابط جاری خود در زمینه ویروس کرونا اجرا کرد:

-AINP دیگر درخواست های ناقص را نمی پذیرد. درخواست های ناقصی که در 1 اکتبر یا

پس از آن در پورتال آنلاین ثبت شده اند  رَد می شوند.

تمام نامزدهایی که پس از درخواست برای AINP شغلشان را از دست می دهند، بدون در نظر گرفتن تاریخ درخواستشان، و تمام نامزدها، باید  از زمانی که برای یافتن یک شغل جدید درخواست آنها مورد ارزیابی قرار می گیرد تا شغل جدیدی بیابند که ضوابط AINP را برآورده کند ، شش ماه زمان دارند. این شرط استخدام در زمانی باید برآورده شود که درخواست ثبت شده یا پست شده است. ANIP وقتی درخواستی در انتظار است یک ایمیل ارسال می کند. این تغییر فرصت بیشتری فراهم می کند تا ضوابط استخدام AINP را براورده کرد و زمان را تمدید می کند تا بتوان برای چهار ماه برای نامزدها و کاندید ها کار پیدا کرد. قبلا، نامزدهای انتخابی 60 روز زمان داشتن تا بتوانند در این شرط واجد شرایط شوند.

مطلب مرتبط
اگر تصمیم به لغو اقامت دائم شما گرفته شده چگونه درخواست تجدید نظر کنید؟

به گفته AINP به CIC این پورتال جدید قصد دارد تا خط قرمز را کاهش داده و یک فرایند درخواست منظم و سازمان یافته برای نامزدها فراهم کند.

این امر فقط برای فردی در دسترس است که درخواست می دهد و اگر متقاضی بخواهد درخواست خود ر با خانواده یا نمایندگانش به اشتراک بگذارد می توانند پیش نمایش را چاپ کنند.

به گفته AINP فیدبک از نامزدها درمورد فرایندد درخواست پذیرفته شده و در صورت لزوم تنظیمات لازمه را انجام می دهند.

آلبرتا نیز تایید می کند که این تغییر به ویروس کرونا ربطی ندارد.

 

 

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram