برنامه کاندیدای استانی نوا اسکاتیا از برنامه نویسان و توسعه دهندگان رسانه دعوت به عمل می آورد

نامزد های اکسپرس انتری در دراو روند اولویت‌های بازار کار نوا اسکاتیا دعوت شدند

نوا اسکاتیا از نامزدهای مهاجرتی برای درخواست گزینش استانی در ۲۲ اکتبر دعوت کرد.

برنامه کاندیدای نوا اسکاتیا ضوابط صلاحیت سنجی دراو برای نامزدهای اکسپرس انتری را منتشر کرد. افرادی که اکنون دعوت شدند شانس گرفتن گزینش استانی از طریق روند و اولویت‌های بازار کار نوا اسکاتیا را دارند. اولویت‌های بازار نوا اسکاتیا در مورد اینکه چه تعداد دعوتنامه صادر می شود مطلبی عنوان نمی کند.

نامزدهای توجه شده یک شغل اولیه به عنوان برنامه نویس کامپیوتر یا توسعه‌دهندگان رسانه دارند. آنها باید نامه ارجاع از کارفرما را ارائه دهند تا ثابت کنند که سه سال یا بیشتر تجربه کاری تمام وقت یا معادل پاره وقت آن را دارند. این تجربه کاری باید در طی پنج سال قبل از درخواست بوده باشد ‌

همچنین آنها به حداقل یک سال تجربه کار کانادایی در یکی از شغلهای با سطح مهارت اُ، آ، ب در ناک نیاز دارند.

و به نمره ۷ در زبان انگلیسی نیاز دارند و همینطور باید مدرک لیسانس یا او مدرک معادل حداقل سه ساله داشته باشند.

فرجه زمانی برای درخواست گزینش استانی ساعت ۱۲ ظهر ۲۱ نوامبر ۲۰۲۰ است.

نامزدها باید نسخه های آزمون زبان و اثبات تحصیلات خود را در درخواست خود داشته باشند. اگر مدارک آموزشی خارج از کانادا به دست آمده باشند فرد باید گزارش ارزیابی مدارک تحصیلی را نیز فراهم کند.

مطلب مرتبط
سرب موجود در آب شهرهای کانادا می تواند از 'حد ایمن بالاتر باشد'

روند اولویت‌های بازارکار نوا اسکاتیا از نامزدهای مهاجرت ای بر اساس نیازهای بازار کار استان دعوت به عمل می آورد. دراوقبل برنامه کاندیدای استانی خارج از نوا اسکاتیا از نامزدها ۱۰ سنتری با تجربه کاری در صنعت اتومبیل دعوت به عمل آورد.

 

نامزدهای اکسپرس انتری دعوت شده

به منظور آنکه از طریق روند اولویت های بازار کار، برای یک گزینش استانی از نوا اسکاتیا دعوت شوند، نامزدها ابتدا باید در سیستم اکسپرس انتری یک پروفایل ثبت کنند. اکسپرس انتری درخواست‌ها برای اقامت دائم کانادایی را از طریق ۳ برنامه مهاجرتی فدرال مدیریت می کند: برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی.

نامزد های اکسپرس انتری سیستم جامع رتبه بندی امتیاز دریافت می کنند. بر اساس عواملی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات و تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه امتیاز دریافت می کنند.

اکنون که نوا اسکاتیا دعوت نامه ها را صادر کرده است نامزدهای دعوت شده ۶۰ روز کاری برای تکمیل درخواست خود برای یک گزینش استانی زمان دارند.

اگر گزینش استانی را از نوا اسکاتیا دریافت کنند به طور خودکار ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه‌بندی دریافت کرده که این امر دریافت دعوت نامه درخواست را برای آنها تضمین می‌کند.

مطلب مرتبط
انتقال شهروندی به فرزندان

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram