برنامه کاندیدای استانی جزیره پرنس ادوارد از ۲۱۱ متقاضی دعوت می‌کند تا برای گزینش آستانه درخواست دهند

جزیره پرنس ادوارد از نامزدهای مهاجرتی اکسپرس انتری، تاثیر بازار کار و تجارت دعوت به عمل آورد.

جزیره پرنس ادوارد جزئیات دراو آخر مهاجرتی خود در ۱۵ اکتبر را منتشر کرده است.

برنامه کاندیدای استانی جزیره پرنس ادوارد ۲۱۱ دعوت نامه صادر کرد. اکثر دعوت نامه ها، ۱۸۴ مورد، به کاندیدهای اکسپرس اینتری و تاثیر بازار کار اختصاص یافت. نامزدهای تاثیر حوزه تجارت ۲۷ مورد را به خود اختصاص دادند و حداقل امتیاز آنها ۹۷ امتیاز بود.

برنامه های کاندیدای استانی به استان‌ها و مناطق کانادا اجازه می‌دهد تا نامزدهای مهاجرتی که نیازهای بازار کار آنها را برآورده می کنند را انتخاب کنند. در برخی از مورد ها با سیستم اکسپرس اینتری فدرال کانادا هم راستا هستند.

 

دسته اکسپرس انتری جزیره پرنس ادوارد

دسته اکسپرس انتری برنامه کاندیدای جزیره پرنس ادوارد به یک برنامه کاندیدای استانی ارتقا یافته است، به این معنا که در سیستم اکسپرس انتری دولت کانادایی کار می کند.

اکسپرس انتری درخواست کار برای سه گروه مهاجرتی دسته اقتصادی را مدیریت می‌کند: برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجارت های تخصصی فدرال و دسته تجربه کانادایی.

نامزدهای واجد شرایط بر اساس فاکتورهای مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات و تسلط به زبان انگلیسی و فرانسه یک امتیاز از سیستم رتبه بندی جامع دریافت می کنند.

مطلب مرتبط
چطور از کامرون به کانادا مهاجرت کنیم

نامزدهای اکسپرس انتری که یک گزینش استانی دریافت می‌کنند، ۶۰۰ امتیاز اضافی علاوه بر امتیاز سیستم جامع رتبه بندی دریافت می‌کنند و این امر دریافت دعوت نامه درخواست را برای آنها تضمین می کند.

نامزدهای اکسپرس انتری برای آنکه برای گزینش استانی واجد شرایط شوند باید یک پروفایل توضیح علاقمندی در برنامه کاندیدای استانی جزیره پرنس ادوارد ثبت کنند.

پروفایل های توضیح علاقه مندی بر اساس شبکه امتیازات منحصر به فرد هر استان به نامزدها امتیاز می‌دهند. نامزدها بالاترین امتیازات از طریق دراو های ماهانه دعوت می شوند.

 

دسته تاثیر نیروی کار

این دسته برای افراد با ملیت های خارجی از که یک پیشنهاد شغلی معتبر از جزیره پرنس ادوارد گرفته اند و از سویی کارفرمای خود تحت حمایت قرار می گیرند. این دسته به سه روند تقسیم می شود: نیروی کار متخصص نیروی کار مهم و فارغ التحصیلان بین المللی.

نامزدها در این دسته نیز باید برای در نظر گرفته شدن در گزینش استانی از طریق دسته تاثیر کار یک پروفایل توضیح علاقمندی ثبت کنند.

 

دسته تاثیر تجارت

۲۷ نامزدی که از طریق دسته تاثیر تجارت در تاریخ ۱۵ اکتبر دعوت شدند به حداقل امتیاز ۳۸۴ نیاز داشتند.

این دعوت نامه ها تحت روند مجوز کاری صادر شدند که برای آندسته از کارآفرینان خارجی است که می خواهند در جزیره پرنس ادوارد یک تجارت داشته باشند و آن را اداره کنند.

مطلب مرتبط
مهاجرت در دور دوران شیوع ویروس کرونا و پس از آن اقتصاد کبک و انتاریو حمایت می کند

 

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram