این برنامه مهاجرتی RNIP الزامات مهاجرتی را آسان می کند

اوکاناگان ورنون- شمالی انتخاب شدن برای نامزدهای مهاجرتی را آسانتر می کند

دانلود مهاجرت روستایی و شمالی برای اوکاناگان ورنون-شمالی از ۱ دسامبر برخی از شروط را کاهش می دهد تا به کارفرمایان اجازه دهد کارمندان بیشتری را استخدام کنند.

برنامه RNIP برای اوکاناگان ورنون- شمالی با ضوابط محافظه کارانه ای آغاز شد تا اطمینان حاصل کنند که جامعه می‌تواند درخواست های احتمالی در آینده را مدیریت کند و در حال حاضر در حال کاهش این شروط و الزامات می باشد تا امکان رشد اقتصاد داخلی جامعه را فراهم کند.

 

تغییرات چه هستند؟

بارزترین تغییر که به کارفرمایان امکان استخدام کارمندان بیشتری را می دهد کاهش حداقل حقوق مجاز به ۲۳ دلار است که قبل از این میزان ۲۵ دلار به ازای هر ساعت بود.

علاوه براین، افرادی که برای حداقل شش ماه در حال کار تحصیل یا زندگی در جامعه بوده اند از این شرط معاف می باشند به شرط آنکه حقوق آنها در حال حاضر بین ۱۸ تا ۲۲.۹۹ دلار به ازای هر ساعت کاری باشد و در سیستم امتیاز مربوطه حداقل ۳۰ امتیاز به دست آورده باشند.

همچنین، برای نامزدهایی که در منطقه  کار یا تحصیل کرده‌اند نیز افزایش امتیاز در نظر گرفته شده است. آن دسته از متقاضیانی که دارای تجربه کاری حداقل ۶ ماه در منطقه هستند ۱۵ امتیاز اضافی دریافت می کنند که قبلاً این امتیاز برابر با ۱۰ امتیاز بود. افرادی که برای حداقل دو سال در پنج سال گذشته در منطقه تحصیل کرده‌اند ۱۰ امتیاز دریافت خواهند کرد در حالی که این امتیاز برابر با ۶ امتیاز بود.

مطلب مرتبط
دو مرکز درخواست ویزای جدید در ایالات متحده انجام بیومتریک را ارائه می دهند

امتیاز متقاضیانی که یکی از اعضای خانواده درجه یک آنها در منطقه زندگی می کند نیز افزایش یافت. برای هر یک از اعضای بالغ خانواده درجه یک که برای حداقل ۶ ماه است که در منطقه زندگی می کند آنها سه امتیاز دریافت می کنند که پیشتر این امتیاز برابر با دو بود. تعداد امتیازاتی که یک نامزد می‌تواند با داشتن اعضای خانواده درجه یک در این منطقه به دست آورد اکنون از ۸ امتیاز به ۹ امتیاز رسیده است.

از سوی دیگر کاهش امتیاز در استانداردهای جامعه نیز در نظر گرفته شده است. متقاضیان برای تجربه کاری خارج از این جامعه نیز تا ۱۰ امتیاز دریافت خواهند کرد بیشترین امتیاز ۱۵ امتیاز در نظر گرفته شده بود. در امتیازات داده شده به سن متقاضی نیز تغییراتی ایجاد شده است. تنها افرادی که زیر ۲۵ سال سن دارند از این تغییر بهره‌مند خواهند شد که به جای دو امتیاز، سه امتیاز دریافت خواهند کرد.

 

پایلوت مهاجرت روستایی و شمالی چیست؟

دولت فدرال کانادا با جوامع کوچک و دور دست سرتاسر کانادا همکاری می‌کند تا بتوانند نیروهای کار خارجی را به آنجا جذب کرده و در آنجا نگه دارد.

اوکاناگان ورنون- شمالی،بریتیش کلمبیا،یکی از یازده منطقه ای است که در حال حاضر در این پایلوت مشارکت دارد.

مطلب مرتبط
برنامه کاندیدای استانی منیتوبا بزرگترین دراو سال جاری خود را برگزار می‌کند

اگر می خواهید برای RNIP واجد شرایط به نفع شوید باید شروط مخصوص دولت فدرال و شرایطی که آن منطقه تعیین کرده است را داشته باشید.

اگر علاقمند هستید تا از طریق RNIP اقامت دائم در کانادا دستیابی از شما دعوت می‌کنیم تو ارزیابی رایگان این پایلوت را در وب سایت مهاجرت کانادا تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم ارزیابی اطلاعات اضافی نسبت به ابراز علاقمندی برای پایلوت را ثبت کنید.

لینک کوتاه مطلب

به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی pinterest
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی telegram