ردکردن این

انتاریو سیستم توضیح علاقمندی را برای ۵ روند مهاجرتی معرفی می کند

انتاریو سیستم توضیح علاقمندی را برای ۵ روند مهاجرتی معرفی می کند

تاریخ انتشار

مشاوره های عمومی حاکی از سیستم جدیدی است که عادلانه و قابل پیش بینی تر می باشد.

انتاریو در حال تغییر سیستم ثبت نام در ۵ روند مهاجرت اقتصادی در هفته های پیش رو است.

به جای مدل پیشین که خدمات به اولین ثبت نام کنندگان ارائه می شد، انتاریو در سیستم مهاجرتی خود سیستم توضیح علاقمندی را ارائه می دهد، که یک سیستم امتیاز محور است و بر اساس فاکتورهای بازار کار و سرمایه انسانی متقاضیان را رتبه بندی می کند. بسیاری از برنامه های کاندیدای استانی دیگر در حال حاضر از این نوع از سیستم برای مدیریت ثبت ‌نام‌های جدید استفاده می‌کنند.

برنامه کاندیدای مهاجرتی انتاریو سیستم توضیح علاقمندی جدید را برای روند های زیر به کار خواهد گرفت:

  • روند دسته پیشنهاد شغلی کارفرما ( نیروی کار خارجی, دانشجویی بین المللی و مهارت های مورد نیاز)
  • روند فارغ التحصیلان ارشد
  • وند فارغ التحصیل مقطع دکترا

در حالیکه برنامه کاندیدای مهاجرتی اونتاریو سیستم را تغییر می‌دهد. این روند را در حال حاضر متقاضیان جدیدی را نمی ‌پذیرند. زمانی که سیستم توضیح علاقمندی جدید در هفته های پیش رو بازگشایی شود این ظرفیت ها نیز باز می شوند. برنامه کاندیدای مهاجرتی انتالیا در مورد تاریخ بازگشایی آنها سخنی نگفته است.

سیستم توضیح علاقمندی چطور مهاجرت به انتاریو را تغییر می‌ دهد؟

روندهای مهاجرتی ای که به یک سیستم ثبت نام توضیح علاقه مندی تغییر وضعیت می دهند، قبلا سیستم شلوغی بوده اند. انتاریو پورتال اینترنتی خود برای پذیرش ثبت نام ‌ها از افرادی که می خواهند از طریق یکی از این برنامه های کاندیدای استانی مهاجرت کنند را باز می کند.

نمایش خبر  جزیره پرنس ادوارد در دراو جدید از ۱۵۶ متقاضی مهاجرتی دعوت می کند

به خاطر تقاضای بالا این درگاه ثبت نام معمولاً تنها چند دقیقه باز است. مشکلات بسیار دیگری وجود داشتند، برنامه کاندیدای مهاجرتی انتاریو آدرسی برای افرادی که مشکلات فنی داشتند و ثبت نام آنها با مشکل روبرو شده بود ارائه می داد و برخی شکایت داشتند که این سیستم برای افرادی که ارتباط اینترنتی آنها پر سرعت نیست ناعادلانه است.

سیستم های توضیح علاقمندی توسط اکثر برنامه های کاندیدای استانی استفاده می شود. معمولا این سیستم ها از افراد می خواهند تا رزومه خود همراه با تجربه کاری، سن، تحصیلات و اطلاعات دیگر ایشان را ثبت کنند. سپس یک امتیاز استانی دریافت می کنند و اگر این امتیاز به اندازه کافی بالا باشد می توانند گزینش استانی برای رسیدن به اقامت دائم را دریافت کنند.

در پاییز سال ۲۰۲۰ انتاریو مشاوره های عمومی در مورد سیستم توضیح علاقمندی را دریافت می‌کرد. آنها بازخورد های بسیار مثبتی در مورد این سیستم داشتند. استان حدود ۲۵۰ بازخورد دریافت کرد که بین ۹ سپتامبر و ۲۳ اکتبر ۲۰۲۰ گردآوری شده بود. این نظرات از افراد مختلف، متقاضیان احتمالی، کارفرمایان، سازمان های مهاجرتی و نمایندگان آنها گرد آوری شده بود.

به گفته یک سخنگو از سوی برنامه کاندیدای مهاجرتی انتاریو در یک ایمیل بسیاری از پاسخ دهندگان بر این باور بودند که سیستم توضیح علاقمندی پیشنهادی نسبت به سیستم قبل عادلانه تر و قابل پیش بینی تر خواهد بود.